Vai ir viegli būt labam cilvēkam, ja jūsu rokās ir neierobežoti finansu resursi, sava pārtikas rūpnieciba, prese un sava farmakoloģija?

Vērojot Rokfelleru ģimenes vēsturi, var teikt , ka tas ir praktiski neiespējami, jo alkas pēc absolūtas varas un naudas ir stiprākas par visiem citiem apsvērumiem. Šodien mēs varam vērot elles kokteiļa maksimālo efektu sabiedribā- prese un mēdiji ar reklāmas palīdzību Jums liek patērēt to, kas ir kaitīgs un pat nāvīgs, kā arī pirkt to ,ko nevarat atļauties.

Vai esat redzējuši jelkad graudu, svaigas gaļas un smilšainu burkānu reklāmu? Nē? Un arī neredzēsiet, jo šīs lietas neprasa nekādu reklāmu..Kamēr vien kāds veikls Aisbergs nav tās iepakojis, piesūcinājis ar ķīmiju ilgai glabāšanai, lai to pārdotu Jūsu bērniem. Ēdot iepakotus produktus, Jūsu imunitāte pazeminās un agri vai vēlu Jūs kļūstat par Rokfellera klientu- saslimstat un iepērkaties pie Lielās Farmas.. Lai sveikā neizspruktu arī veģetārieši un svaigēdāji, arī augļu, dārzeņu un graudu ražošana tiek ķimizēta un daudzi jo daudzi produkti tiek ģenētiski modificēti un aug augsnē, kas ir pilnigi saindēta ar Monsanto pesticidiem.

Dot bērniem popkornu, zemesriekstu sviestu un līdzīgus produktus ir vienkārši neprāts. Lietot moderno maizi un bundžu alu ir tikpat pašnāvnieciski. Kam tas ir izdevīgi? Pavisam vienkārši- globālistu biznesam!

Jo kādu gan naudu var nopelnīt nacionālo valstu tirgū ar regulējošu valsts protekcionismu un augstām sanitārām prasībām? Latvijas gadījumā varam vērot, kā globālisti ir atrisinājuši jautājumu lokāli- Sorosa struktūru

finansēti censoņi ( nesauksim vardā, visi zin "Jaunā laika" un "Vienotības" sākumu) apgūst "zinības" Rietumos, atgriežoties ievieš plēsonīgāko neoliberālā kapitālisma modeli, atbalstot lielveikalu tīklus, kas izstumj no tirgus fermerus un sīkos vietējos tirgotājus.. ( Bonus "Lielajai Farmai"- iepakotā lielveikalu produkcija savos 97% sortimenta ir vienkārši bīstama un dzen jūs dakteru skavās). Savukārt lauksaimnieku posts baro tiesu izpilditājus un Rietumu bankas, bet iedzivotāji, nodokļu spiesti, dodas emigrācijā- par šo shēmu pat Josifs Visarionovičs sistu plaukstas.. Lai pāri palikušajiem prāts nenestos uz muļķībām, aizmuguri garantē ASV bruņutehnika, tāpēc nodokļi, visticamāk, tiks celti- orda ir arī jabaro..

Latvijas gadījumā būtu vajadzīgs normāls valsts protekcionisms agrārā tirgus aizsardzībā, obligatā vietējo produktu komponente iepirkumos skolām, valsts iestādēm, bērndārziem uc. Tiesa gan , tikai paši cilvēki var mainīt lietu kārtību- īsts revolucionārs nav tas, kurš ar bruģakmeni iet demolēt Parlamentu, bet tas , kurš parstāj lietot alkoholu un smēķēt, slaistīties pa lielveikaliem, neielaižās nekādās darīšanās ar bankām, bet pārtiku pērk pie fermera..Ir jāpārstāj barot parazīti ārpusē un arī sevī! Lielai bubulis vēzis ir ārstējams arī ar diētu, pārstājiet jel rīt cukuru, aizstājiet to ar stēviju un nekad nesaslimsiet!

Lūk, visnotaļ derīgs E-vielu saraksts pārdomām!-- https://infoagentura.wordpress.com/2012/08/13/904/

 Īsumā, ar ko tad nodarbojās Rokfellera vēža izpētes centrs? Tas meklēja zāles pret vēzi samērā interesantā veidā- izķēra un šantažēja dziedniekus , kuriem nebija licenzes, bet kuri tiešām ārstēja vēzi ar dabīgiem preperātiem un dietām.Bet liekas, ka pati daba bija nostājusies pret alkatīgo ļautiņu vēlmi iedzīt ampulā Dieva dāvanu un pārdot to par dārgu naudu mirstošiem ļaudīm. Eksperimentāli kontatējuši, ka tautas metode-aprikozu un firziķu kauliņi tiešām ļoti spēcīgi iedarbojas uz vēža šūnām, Rokfellera ārsti mēģināja radīt dārgu preperātu, bet izrādījās, ka tikai svaigi kaulini ir iedarbīgi un savu ilgstošo nepareizo dzīves veidu var izpirkt tikai ar stangām rokās, pāršķeļot aprikozu kauliņus..Pastāv, protams, vesela rinda dažādu veidu, kā uzturēt sevi kārtībā, ja lasāt krieviski- tad pārdomām par tēmu noderēs sekojošie linki-

Vēža dziednieku vajāšanas simtsgadei-        https://www.proza.ru/2014/09/23/226

Kā senatnē "ārstēja" Rokfelleru ģimene-    http://aljansas.livejournal.com/38165.html

Komentāri  

#1 vista 2017-04-22 09:12
Tad ko ēst galu galā? Zemi?

You have no rights to post comments

Web Analytics