Attēls, kas liks padomāt daudziem Eiropas iedzīīvotājiem. Aģentūra Breitbart ziņo par spiedienu, ko EK  vērš pret valstīm, kas

atsakās izvietot pie sevis nelegālos ekonomiskos migrantus (sauksim vismaz mēs lietas īstajos vārdos)

Šobrīd tas ir absurdākais, ko varētu darīt- cik izmaksās šīs pūles un ko par to teiks tādas valstis kā Polija, kuras sabiedrība tāpat ir visai skeptiska par Eiropas "vērtībām"? Šajā brīdī, kad ES škobās, ir jārēķinās ar jaudīgu valstu viedokli un būtu prātīgāk nekaitināt Poliju un Ungāriju.Skaidrs, ka vecās Eiropas radikalizācija ir notikusi, bet robežkontroles atjaunošana spētu sērgu lokalizēt, savukārt jaunās valstis ir pilnā mērā spējīgas izkontrolēt savas teritorijas un saglabāt savu tradicionalo monoetnisko vidi..Saprotams, ka EK , kā jau nevelētam, bet 300 ģimeņu ieceltam orgānam, ne pārāk rūp Eiropas iedzīvotāju liktenis, tapēc akcents tiek likts uz pressingu un nekam nederīgu Frontex aģentūru radīšanu, kas funkcionē ES likumu ietvaros un tapēc nefunkcionē nekā..

Atļausimies nepolitkorekti atgadināt, ka tālajos 60-70. gados , kad šādu vārdu nezināja, Itālijas un Lībijas robežkuteri patrulēja Vidusjūru un katru "kreisu" laivu nobēra ar 30mm klāja ložmetējiem..To nācās darīt ārkārtīgi reti, jo par lozmetējiem un radariem zināja katrs beduīns..Un nekādas migrācijas nebija, jo tolaik cilvēku smadzenes nebija džankfūda izšķīdinātas un viņi saprata, ka sausuma un pārapdzīvotības mocitā Āfrika labprāt pārceltos uz dzīvi Eiropā pilnā sastāvā..Kas, protams, nebūtu savietojams ar Eiropas dzīvotspēju..Kā tas nav savietojams arī šobrīd..

Un vienīgā eiropiešu izvēle šobrīd ir samērā vienkārša- ķerties pie ieročiem Bigbena pakājē vai darīt to jau Vidusjūrā..Un nevajag liekuļot- trešā ceļa nav..

 

You have no rights to post comments

Web Analytics