Džīna Šarpa grāmata par oranžo revolūciju virtuvi un izcelsmi nupat ir pieejama visiem. Dienvidslāvija, Grūzija , Ukraina, Lībija un Sīrija ir pagātne.

Liekas, ka viss sen skaidrs un saprotams. Par ģeopolitiku uzrakstīti kalni grāmatu.Bet joprojām ir jautājumi un naivuļi jūsmo par Navaļņiju un Co. Par ko priecājamies? Notiekošo var saprast

paskatoties uz pasaules karti no putna lidojuma.

1) ASV zaudē pozīcijas Ķīnai. Pēc 10-20 gadiem tas būs izlemts fakts. Tatad jārīkojās tagad, citadi būs par vēlu.

2) Anglo-sakšu doktrīna paredz ģeopolitisko konkurentu novākšanu ar svešām rokām- Ķīnu visefektīvāk neitralizēt ar Krievijas palīdzību. Krievija pašreizējā formā ir Ķīnas partneris un nekad neiesaistīsies agresīvās darbībās.

3)Tātad "izšūpota" un "ukrainizēta" Rietumu kontrolēta Krievija varētu kļūt par instrumentu cīņai pret Ķīnu un kalpot kā laba izejvielu bāze. Traucēklis ir Putina autoritāte, jo vietējo

nodevēju pietiktu.

"Oranžās tehnoloģijas" Krievijā ir tikpat banālas kā visur citur- uz pilniem apgriezieniem strādā liberāļu mēdiji, pa pasauli lido sirdi plosošas fotogrāfijas- policisti velk prom skaistu meiteni un večuku uz kruķiem.. Aizkustinoši, vai ne?

Gluži kā meitene-statiste no šī mākslas foto vēl nezin, ka paliks bez valsts Ukrainas:

 

Oranžo revolūciju ražošana ir konveijera process, gana ienesīgs, lai tiktu darbināts nemitīgi. Tapēc dažas lietas tiek standartizētas- piemēram skrejlapu ražošana. Tas visas satur dūres simbolu, kas patapināts no komunistiem..Laikam stradā)) Rožu revolūciju Gruzijā simbolizēja tā pati dūre, kas tika lietota Serbijā..Mazs aplauziens iznāca Ukrainā, kur uz skrejlapas , kas tika lietota "šūpojot" Ēģipti, vēl bija palikusi mošeja)) Bet kas tad tur maidana kvēpos var saredzēt...Bet par naivumu un muļķību jāmaksā augsta cena..Pat tik augsta kā Sīrijā:

lūk, "revolucionāru" iemīļots mēdiju tēls- cilvēks ierindas priekšā Sirijā..

Arī Sīrijā un Lībijā nodevēji, kurus bija noalgojuši JPK ( Jaunās pasaules kārtības) oligarhāta darboņi, veica galveno misiju armijas sašķelšanā un valsts iznīcināšanā.

Vai Latvija ko iegūs, ja Baltkrievija un Krievija pārvērtīsies par vadāmā un nevadāmā haosa zonu? NĒ!

Nopietnas problēmas kaimiņvalstīs graujoši ietekmēs jau tā depresīvo Baltijas ekonomiku.

Nākās secināt, ka Navaļņijs un Co nerūpējas par korupciju, bet gan pilda pilnīgi citu, bet labi pazīstamu funkciju. Un paskatoties globāli, viņi stāvoklis nav apskaužams- ja Rietumiem tālākajai destabilizācijai būs vajadzīgs rituālais upuris, tad Navaļnija ne pārāk gudrā galva ripos.. Ja Krievijas vara, kas notiekošo ļooti labi saprot, sajustīs reālas briesmas un nodevēju elpu pakausī- atkal ripos nodevēju galvas..Un arī Navaļnija kompānijas pēc..

Šajā situācijā nevajadzētu izpildit pārāk sarežģītas rituālās dejas- Ķīna Tjaņaņmiņas laukumā uzskatāmi parādīja iedarbīgas metodes pret Rietumu ietekmē esošu aģentūru..Tas izrādījās

tik audzinoši, ka tikai pagājušo gadu Hokongā atkal izlīda pirmie "demokrātijas" asni, jefiņu bars, kas ritmā šūpoja mobilos telefonus un uzprasījās uz problēmām. Ko mēs viņiem arī novēlam.

 

 

 

You have no rights to post comments

Web Analytics