Ilustrācija- mūsu mīļotais Vasja Ložkins.

LETA.

Krievijā atzīta laikraksta rīcībā nonākusi informācija, ka policija Krievijas dienvidu republikā Čečenijā «izskaitļojusi» vairāk nekā 100 homoseksuālus vīriešus.

Reģiona pārvaldē apgalvo, ka vajāt homoseksuālus vīriešus esot «neiespējami», jo tādu Čečenijā neesot. Kamēr Krievijā homoseksualitāte ir nelegāla, daudzi politiķi neatbalsta tā saukto «pret geju propagandas» likumu.
Krievijas laikraksts «Novaja Gazeta» apgalvo, ka Čečenijas valdība un policija apstiprinājušas geju vajāšanu, kā arī trīs vīriešu slepkavības, taču sīkākas informācijas tās rīcībā neesot.

 

.. LETA un "Jaunā Avīze"...Esam jau tiktāl , ka apgalvojam bez informācijas.."Jaunā" apgalvo, austrāļi pārķer un LETA piebalso..Tā arī top feiki- nevis "troļļu fabrikās, bet ārēji cienījamos izdevumos. Ja kāds no augšminētajiem pilsoņiem būtu paviesojies Čečenijā, tad tādas pasūtījuma muļķibas nerakstītu- tur dzīvo stingrās līnijas sunnīti un nekāda koķetērija ar šo perversiju tur nav iespējama..Aizdomās turāmo nosistu jau maziņu. Protams, ka geji Čečenijā ir, bet izpausties brauc komandējumos ārpus republikas teritorijas.

Ko nozīmē pasāžas par gejiem? Nekā personīga.Infokara saasinājums ar cerību sarīkot Krievijā studentu un jauniešu "gaļasmašīnu", kādu Tjaņaņmina laukumā saorganizēja ar ārzemēs studējošiem ķīniešu jauniešiem, šobrīd krievu sociālie tīkli vārās no 5. kolonnas uzbrukuma.Ir iemesta liela nauda. Un likmes aug..

You have no rights to post comments

Web Analytics