Toļļošanas apmēri kļūst prātam neaptverami un rodās sajūta, ka puiši tur augšā domā,ka debilizācijas process laimīgi beidzies,

cilvēki spēj lasīt tikai 170 zīmes, ģeogrāfiskās kartes un internetu nav redzējuši..Bet tas gluži tā nav.. Citējam LETU:

Stoltenbergs mudina Eiropu vairāk tērēt aizsardzībai

Vācijai un pārējām Eiropas valstīm vajadzētu vairāk līdzekļu investēt aizsardzībā, intervijā, kas pirmdien publicēta laikrakstā «Handelsblatt», mudināja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.
 
Šajā jautājumā runa nav par ASV prezidenta Donalda Trampa prasībām, kurš vairākkārt aliansi mudinājis tērēt vairāk, skaidroja ģenerālsekretārs.

Šāds solis ir nepieciešams, jo Eiropa atrodas tuvu tādiem krīzes reģioniem kā Krievija, Sīrija un Irāka, viņš uzsvēra.

No šī brīža lasām uzmanīgi- Krievija ir krīzes reģions???? Ja nu vienīgi Jensa slapjajos sapnīšos..Sīrija un Irāka ir tuvu Eiropai? Šis armijas zābaks ir redzējis skolas koridorus??

Stoltenbergs ir aizmirsis, ka katrā Eiropas valstī ir sava jaudīga un profesionāla armija, kas spēj tikt galā gan ar agresiju, gan iekšējiem nemieriem. Atcerēsimies bāzes doktrīnu- lai veiktu sauszemes uzbrukumu blīvi apdzīvotā vidē un pilsētās, ir nepieciešams 10 kārtīgs uzbrūkošo spēku pārsvars. Kurš , pie velna, Eiropā var nodrošināt 10x pārspēku? Un kāpēc lai Eiropā kāds karotu??

Tad kāpēc Eiropai jātērē nauda, tā vietā ,lai cīnītos ar bezdarbu un stagnāciju? Trampa krājkasīte tukša? Tā nav Latvijas problēma.

 

You have no rights to post comments

Web Analytics