Precizējam- mūsu portāls neatbalsta agresiju un arī ne aneksiju, tikai mēģina atklāt notikumu slēpto mehāniku.

Proti, kāpēc tur parādījās zaļie cilvēciņi? Tāpēc, ka Krimas aneksijai toreizējos apstākļos būtu pieticis ar pionieriem un bērnu plastmasas lāpstiņām.Sāksim ar to , ka Krima kļuva par Ukrainu Hruščova laikā, kad tam vispār nebija nekādas praktiskas nozīmes. Iedzīvotāju etniskais sastāvs nebija mainijies- tie bija pamatā krievi. Pret 1991. gada neatkarību Ukrainai vispār nebija nekādas attieksmes, viņi pat nemēģināja izstāties. Starpību sāka sajust tikai vēlāk- Ukrainu sāka pārvaldīt nacionālkomunisti bez atbildibas un īstu valstsvīru pieredzes. Un drīz Krimas iedzivotāji pamanīja, ka pie viņiem ciemos brauc kaimiņi ar bieziem makiem, bet pašiem nācās doties uz kaimiņvalsti ielas slaucīt. Pavisam loģiski, ka pārticības līmenim krītoties, Krimas iedzīvotāji atcerējās,kas viņi ir un no kurienes nāk.Bija vajadzīgs starta šāviens- un tas atskanēja Maidanā..Runajot prasti- Ukrainas krievi nepieņēma Maidana apvērsumu, jo zināja Ukrainas vēsturi un bija pilnigi skaidrs, ka baltā zirgā drīz parādīsies batjka Mahno un Co.. Arī Labējo Sektoru nenācās ilgi gaidīt.. Un ir tikai saprotami, ka Krimas iedzivotāji izvelējās drošibu, stabilitāti un iespējas, ko dod liela valsts.

Turpmākie notikumi, dzīvu cilvēku dedzināšana Odesā , genocīds Donbasā un civīlo iedzīvotāju masu kapi Ilovaiskā tikai pierādīja, ka krimieši nav kļūdījušies. Kļūdījušies bija tie, kas spēlēja pēc sveša scenārija.Ļaunas mēles melš, ka Krimas flotes bāzi bija iekārojuši mūsu sabiedrotie, kas nebūtu brīnums, vērojot NATO aktivitātes Melnajā Jūrā.

http://sevastopol.su/news.php?id=60559 te sīkāk par plāniem..Dokuments autentisks..Triks vecais- pielabināties vietējiem pēc karaspēka ievešanas. Ādažos, rau, skolas zaldāti remontē..

Nav nekā jauna zem saules, kā teica Ekleziasts..

Šī bēdīga notikuma post-patiesība Jums ir zināma- nekaunīga aneksija, teritoriju sagrābšana, viltotas vēlēšanas un galvenais- iemesls bruņoties, bruņoties, bruņoties.

Kaut arī ir pilnīgi skaidrs. ka Putins konkrētajā situācijā nebija gatavs lietot ieroču spēku,un tas arī nemaz nebija vajadzīgs, neviena minoritāte nesapņo atrasties pilsoņkara zonā.

Un Krimas pieredze nekādi nav uzskatāma par mācību stundu Baltijas valstīm- NATO biedriem. Par iemeslu izpurināt no tām lieku kapeiciņu- par visiem 100))

 

You have no rights to post comments

Web Analytics