Der spiegel zīmējums

Katrai PR kampaņai ir sava cena..Bet šis jau ir par traku! Asads kontrolē savas (savas!) teritorijas lielāko daļu un praktiski ir vinnējis. Zero vajadzība lietot zarīnu pret civīlajiem.

Ko dara cilvēks ar viszemāko Prezidenta reitingu pāris pēdējās dekādēs? Viņš pabrīdina Krieviju, lai neizķēzītu "Tomahavkus", kurus neko nezinošie krievi varētu notriekt un sabojāt pasākumu..Un šauj pa Asada mērķiem, jo vienas dienas laikā ir veikta izmeklēšana un nozīmēts vainīgais))) Nevajag baidīties , liela kara nebūs- tur stāv s-400 un droši visu kontrolē.

Toties Trampa reitinga punkti būs augšā- katram prezim vajadzīgs savs kariņš..pat ja tas maksā šmucīgus kontaktus ar ISIS un civīlistu līķus.. ISIS aktivitātes ,protams, nelika ilgi gaidīt-tūlīt

pēc amerikāņu 59 raķešu trieciena ISIS droši devās ofensīvā- lidlauks nestradā!! Raķetes tradicionāli piezemējās arī kaimiņos - ducis civīlistu šodien nonāca pie Allaha vaiga ar trāpīgu Trampa piespēli..ASV  Kongress, atšķirībā no Hillarijas un Rinkeviča , šo uzbrukumu neatbalsta, tāpat kā ANO...Sanāk prasts agresijas akts..Kā vienmēr..

You have no rights to post comments

Web Analytics