Ķīmisko ieroču incidents Sīrijā: Putins ar pieprasījumu vēršas ANO
Maskava pieprasīs ANO izmeklēt pagājušajā nedēļā Sīrijā nemiernieku kontrolētajā Idlibas provinces pilsētā notikušo ķīmisko ieroču incidentu,

otrdien paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Indīgās ķīmiskās vielas izplatīšanās Hān Šeihūnā bijusi nemiernieku provokācija, turklāt Krievijas izlūkdienestiem ir informācija, ka šādi notikumi tiekot plānoti arī citās Sīrijas vietās, arī galvaspilsētā Damaskā, Putina teikto citē oficiālie mediji.

ASV 7.aprīlī veica raķešu triecienu Sīrijas aviobāzei. Uzbrukums tika īstenots pēc Sīrijas nemiernieku un ASV apsūdzībām Sīrijas valdībai, ka tā esot vainojama 4.aprīļa ķīmisko ieroču uzbrukumā Hān Šeihūnā.

LETA ziņa

Redakcijas piezīme.

Arī starptautiskajās tiesībās ir savas normas- nav soda pirms izmeklēšanas. Ja ir  ,tad tās nav tiesību normas , bet starptautiskais terorisms. Un kādam nesanāks būt baltam un pūkainam- līdzīgas provokācijas "galvenais soģis" plānoja jau pasen.

http://www.globalresearch.ca/deleted-daily-mail-online-article-us-backed-plan-for-chemical-weapon-attack-in-syria-to-be-blamed-on-assad/5339178

G7 šodien tāpat noraidīja UK pieprasījumu noteikt jaunas sankcijas pret Krieviju, nevēloties lieki saasināt jau tāpat nepatīkamo situāciju. Atliek apgādāties ar popkornu un vērot tālāko notikumu attīstību- Vladimirs izdzen no angāriem s -400, jo turpmākie prestiža zaudējumi ir nepieļaujami. Atliek cerēt , ka Izraēlai un ASV pietiks saprāta neturpināt ekskalāciju, bet Trampa ģimenes sievietes atradīs citas valstis, ko bumbot par cilvēku tiesību parkāpumiem..Ir dzirdēts, ka Katarā arī vajājot gejus..

 

 

You have no rights to post comments

Web Analytics