Mūsu mīļā Vasilija Ložkina zīmējums

«Mēs sūtām armādu. Ļoti spēcīgu. Mums ir zemūdenes. Ļoti spēcīgas. Vēl spēcīgākas nekā lidmašīnas bāzeskuģis,» trešdien paziņoja Tramps.

Tagad, šķiet, Kimam vajadzētu baidīties. Bet patiesībā viņš lasa avīzes un mierīgi ēd kimči, jo zin ,ka amerikāņu zābaks viņa zemi neskars. Lielais teātris rīkots par godu Ķīnai. Jo Kimam Tramps nudien izdarīt neko nevar. Ja amerikāņi mēģinātu sauszemes ofensīvu, tad paliktu bez desantniekiem un kājniekiem, jo Kima valstī nedzivo mīkstmieši.

Kims ir ņēmis vērā Muamara Kaddafi kļūdas un laicīgi apgādājies ar nelielu kodolfugasiņu, kas viņam ļauj nemaksāt nodevas FRS un būt samērā neatkarīgam..Tas , protams, dārgi maksā.

Visi 90% viena saimnieka mass media pasaulē tēlo elles ainas zemes virsū Ziemeļkorejā , ir noteiktas visas iespējamās blokādes, bet nemitīgi rīdītais Kims tomēr izdzīvo..Tāpat kā izdzīvoja Irāna un Kuba..Varbūt dzīvo ne pārāk trekni.. Bet ir kā ir..Nav pamata augstprātībai- mākslīga izolācija un blokāde nokautu jebkuru Rietumvalsti.

Tad kāpēc tāda panika? Divu iemeslu dēļ.

1) Visai pasaulei jāmaksā nodevas JPK oligarhātam..Piemēram, Latvijā pat nav savas Valsts Bankas. Tā pieder FRS.

Ziemeļkoreja nav liela, bet rada sliktu precedentu, ka kaut kā tomēr šīs nodevas var nemaksāt..Gluži tā paša iemesla dēļ nemīlēja arī PSRS. Slikts piemērs citiem, kas arī varbūt klusi domā pasūtīt "saimniekus"..

2) Pavisam triviāli. Amerikāņus biedē maza, "netīra" bumbele, kas pilnīgi noteikti ir Kima tuklajās roķelēs. Un Kimam nav vajadzīgs nekāds nesējs, kā piemēram, ballistiskā raķete, kas ir pārāk viegli notriecama. Viņa nesējs vajadzības gadījumā var būt minizemūdene, sarūsējis zvejnieku šoneris zem Filipīnu karoga vai jebkas cits..Turklāt šis kodollādiņš nemaz obligāti nav jānogādā virs Amerikas- pat detonējot to okeānā daudzi amerikāņi ilgi atcerētos Kima radurakstus..

Un amerikāņi saprot, ka "bumbele" ir Kima laukuma pusē- tātad viss pārējais ir šovs, literatūra un teātris. Pašnāvnieku nav.

You have no rights to post comments

Web Analytics