Spēku samērs Korejas pussalā pēc www.kp.ru analītiķu datiem.

13. aprīlī Japanas premjers presei ieminējās par faktu, ka Ziemeļkorejas rīcībā ir zarīns.. Perestroiščiks Tramps nometa uz Afganistanas ISIS troglodītu alām savu Kuzkina jeb visu bumbu māti..

Un šobrīd katrs saprātīgs aziāts jau ir nopircis konservus un sapieru lāpstiņu un sācis ierakties, daudz neprātojot, kas tas īsti būs- blindāža vai ģimenes kapenes.

Lai saprastu, kas īsti notiek- mazliet vēstures. Koreja un Ķīna- 2 valstis, kas ārkārtīgi cietušas no Japānas impērijas. Japāņi augšminētos kaimiņus iedalīja kategorijā starp suņiem un makakiem un darīja ar viņiem visu, atskaitot pielietojumu pārtikā. Medicīnas eksperimenti vēl bija ziediņi..Savukārt 1950. gadā, kad sākās Korejas karš, amerikāņi Ziemeļkorejā pamanījās iznīcināt ap 1,8 miljoniem cilvēku, bez īpašām emocijām bumbojot civīlistus, sievietes un bērnus, principā kā visur.

Tāpēc saprotama Ziemeļkorejas attieksme pret Rietumu "vērtībām" un amerikāņu atgriešanos- viņi zin kā tas garšo un ir gatavi mirt, nekā nonākt atpakaļ verdzībā un pazaudēt valsti.

Kāpēc visa Rietumu mēdiju propoganda un armija šobrīd koncentrēta uz Ziemeļkoreju? Tie nav gadskārtējie kodolizmēģinājumi, kas veltīti Kim Ir Sena dzimšanas dienai. Uzminiet , cik valstu Centralās Bankas nekontrolē Rotšildi?

Tikai 3!!!!  Sīriju, Irānu un Ziemeļkoreju..ZK ir brīva no parazītiem, tāpēc var atļauties savu satelītu un kodolprogrammu. Un protams, ka labāku mērķi neatrast.

Kā tas viss beigsies?

Varam pateikt uzreiz- prakstiski ne ar ko. Tas, ka amerikāņi ir ļauni kretīni un bīstami "sabiedrotie", ir vispārzināms fakts. Bet aprindās, kas dod padomus balinātajam grizli Trampam, idiotu nav..Un viņi labi saprot, ka vienlaicīgi iznīcināt visu ZK tālšāvēju artilēriju, kas stāv uz Korejas robežas ar netīrajiem kodolfugasiem stobrā un notēmēti uz Seulu (25 milj), nav iespējams.

Visticamāk, arī Tokija šobrid kasa aiz auss..ZK ir arī sava zemudeņu flote un kamikadzes, tapēc arī iespējams, ka šobrīd kāds, dzerot kafiju Los Andželosas āra terasē, par šo to aizdomājās..

Ziemeļkoreja nepadosies, jo zin, kā ir dzivot zem svešiem. Arī nepiekāpsies- Kaddafi un Sadams piekāpās un pēdējam nācās arī vēl pakāpties..Uz karātavu ķeblīša. Viņu valstis aprija globālisti un tās gāja bojā.

Tāpēc ZK izvēlēsies totālu karu, jo ir mācījušies no citu bēdīgajiem stāstiem- ar Rietumiem nevar vienoties, tie respektē tikai brutālu spēku. Un tā ZK ir gana- vismaz lai neglābjami sabojātu dzīvi amerikāņu pūdeļiem- kaimiņiem..

Un tāpēc pēc pāris izlaistām raķetēm un draudošiem manevriem jeņķu pozeri dosies mājās- gan jau Volstrītā kāds pa burzmu labi nopelnīja uz valūtas un naftas kursu palēcieniem.."Obščaks" taču viens.

Un mēs ceram, ka Lieldienās mums no ekrāniem nebūs jāklausās Edža Rinkēviča trīcošā balsī lasītais paziņojums-"Mēs nosodām ZK atbildes triecienu pa ASV floti..etc etc.."

Žēl, ka cienījamais kungs rīko tikai "sarunātas" preses konferences ar patīkamiem un skaistiem žurnālistiem, tāpēc mums nav  iespējams uzjautāt, ko mūsu valstī dara ASV un NATO bruņotie spēki, ja viņu augstās priekšniecības manevri atgādina izbēguša psiha pastaigu pa tikko aplaupītu ieroču veikalu.

Priecīgas Lieldienas visiem!

 

You have no rights to post comments

Web Analytics