LETA, Times vāks

ASV ģenerālprokurors: Asanža aizturēšana ir Savienoto Valstu prioritāte. ASV mediji ziņotais liecina, ka Sešona birojs gatavojas izvirzīt Asanžam apsūdzības.

«WikiLeaks» martā publicēja apmēram 8000 dokumentu, kuri atklājot noslēpumus par ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) kiberspiegošanas instrumentiem, ar kuriem var ielauzties datoros, mobilajos telefonos un pat «Samsung» viedtelevizoros. Iepriekš «WikiLeaks» bija publicējusi 250 000 Valsts departamenta dokumentu un simtiem tūkstošu ASV armijas ziņojumu no Irākas un Afganistānas.
CIP direktors Maiks Pompeo ceturtdien savā pirmajā publiskajā runā kopš stāšanās amatā nosodīja «WikiLeaks», nosaucot to par «naidīgu izlūkdienestu» un draudu ASV nacionālajai drošībai.
Lai gan «Asanžs un viņam līdzīgie» apgalvo, ka viņi darbojas brīvības un privātuma vārdā, patiesībā viņu misija ir «personīga pašslavināšanās, graujot Rietumu vērtības», sacīja Pompeo.

Redakcija.

"Rietumu vērtības" tātad ir viediekārtu inficēšana, globālā spiegošana un nepakļāvīgu valstu terorizēšana? Un šie ļaudis tagad ir mūsu valstī un māca mums dzīvot? Kā vecajā anekdotē par Jānīti, kurš pa atslēgas caurumu skatās vecāku guļamistabā un dveš- " Un šie ļaudis mani bar par urbināšanos degunā???"

Rietumu vērtību apoloģētu liekulība paliek pretīga..

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-21 08:29
vai kādam vēl jebkad ir bijušas kaut vismazākās šaubas par tām Rietumu ''vērtībām''?! man tās pazistamas jau no 1988. gada- tad es viņas aphguvu rietumvācijā īsajā kursā... bet Asanžs ir twiterī izteicies, ka vēlas kandidēt Britānijas parlamentā! un pat ASV noziedznieki nespēs Britu parlmenta deputatu vai pat premjeru!!! arestēt.
#2 kols 2017-04-22 06:06
Asanžs ir Austrālijas pilsonis..
#3 purvaputns 2017-04-22 06:37
Austrālija ir British Commonwealth. viņam ir tiesības kandidēt uz Parlamentu.
#4 Kols 2017-04-22 09:10
Viņš ir nevijezdnojs..))

You have no rights to post comments

Web Analytics