Reizēm saka, ka patiesība ārstē. Reizēm saka, ka pietiek problēmu nosaukt vardā un tad to var atrisināt. Bet tas kādam ir jāizdara.

Realitāte ir skaudra- Francija, kas jau tāpat bija Magriba tautu apsēsta, ir smagi cietusi globālistu organizētajā ekonomisko migrantu krīzē, par ko pilnā mērā ir atbildīga politiskā un fiziskā pigmeja Olanda valdiba. Un pilsoņkara draudi nav teorētisks bieds , bet pilnīgi taustāma un asinīm slacīta realitāte. Kas šobrīd vada Franciju? Tādi paši breolinēti un vazelinēti aizmugures piedziņas jefiņi kā pie mums.Un Makrons ir viens no tipiskākajiem- glumš, bezpalīdzīgs un vispār bez idejām. Makrona, tāpat kā Olanda,  darbs ir nodrošināt ASV kursu Francijā..Un pilnīga bezdarbība ir labākais, ko viņš var darīt. Uz nākotnes rēķina nodrošināta mirkļa stabilitāte ir pseidoelites interesēs visur Eiropā, tāpēc jebkura nestabilitāte ir cerība jelko mainīt un atslābināt liberāļu-globālistu buldoga satvērienu.

Latvijai vajadzētu savās lūgšanās pieminēt Le Penu, jo ES sašūpošana vai sabrukums dotu cerību izrauties brīvībā arī Latvijai. NATO un ASV spēku izvietošanai LV vairs nebūtu leģitīma pamata un tauta varētu sākt uzdot jautajumus, kāpēc saujiņa appartiju blēžu (0,1% no Latvijas iedzivotāju) izliekas par LV iedzivotāju vairākuma viedokļu paudējiem.

ES sabrukumu pēc būtības vajadzētu atbalstīt pat pašam neaptēstākajam latviešu mietpilsonim, jo ir skaidrs, ka ES lietas nav plaukstošas, kolonijām pabalsti tiks apgriezti un naudas nebūs.

Toties tiks uzspiesti jauni un jauni ekonomiskie migranti, realizētas ekonomiski nepamatotas ieceres a la Rail Baltic un murgaini bruņošanās projekti.. Par kādu naudu , kungi? Latvijai laiks rūpēties pašai ar savām lietām, savām ārlietām un tirdzniecību, beidzot sākot darīt to, kas izdevīgs tās iedzīvotājiem, nevis tās aizrobežu "saimniekiem".

Un tas ir tas, ar ko vēlas nodarboties Mari Le Pena Francijā! Par neatkarīgu Latviju brīvā, nacionālā Eiropā!

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-24 08:20
Marī!!! tikai un vienīgi! bet ne nums to izlemt. to darīs varžuā....
Plakātiņš smuks! meitene bikini būtu vēl iespaidīgāk.
#2 zanis 2017-04-24 08:23
cerams, ka varžuā Francijas laukos saņemsies...
#3 purvaputns 2017-04-24 08:32
un kuilis melns vai vismaz raibs derēja, bet sejas izteiksmi kuilim vajadzēja tādu jautri- mīlīgāku.. šitas tāds dusmīgs.
#4 Francijas latvietis 2017-04-24 12:44
Ko tu vispaar zini, ar ko grib nodarboties Le Pena ? Francija, tapat ka Latvija, nacionaalajaas politiskajaas partijaas iekshaa ir salikti sveshie, kuriem tikai vajag nedaudz saniktot pamata tautu, lai atkal noklutu pie varas. Tramps baigi pilda solito stradat amerikanju laba ? Pilnigakas pupinjas.
#5 purvaputns 2017-04-24 14:37
arī tas ir iespējams, ko saka #4 Francijas latvietis. BET. citi pat neko nesola tautai! tikai iznīcību. Trumpis tiešām izrādījās kārtējais nekrietnais Amerikāņu noziedznieks kā visi pārējie viņu prezidenti vismaz pēdējo 100 gadu laikā....

You have no rights to post comments

Web Analytics