Būsim godīgi! Vidusmēra francūzim nav īpaši vairāk smadzeņu kā latvietim parastajam. Un tāpēc, ja neatkārtosies Trampa fenomens, kas tā kā būtu nobriedis arī Eiropā ,

tad varam paredzēt Makrona uzvaru otrajā prezidenta vēlēšanu kārtā. Bet tā noteikti nebūs Francijas uzvara. Tā būs 5. Republikas "dziļās valsts" panākums cīņā par pašsaglabāšanos, ierēdņu armijas un valsts aparāta ofensīva , ko Amerikā vadīja klintonīti, bet Francijā - globālisti un baņķieri.

Arī pats Makrons tiek dēvēts par "Rotšilda baņķieri" un šis paglumajam tipiņam bija doti gari gadi, lai valsti vestu pa konservatīvisma un "vērtību" taku..Kur šī taka ir izvedusi, varam redzēt- par Makronu balso islamisti un geji.. Francijas tautai šis kandidāts ir tikpat vajadzīgs kā zobi aizmugurē. Turklāt Makrona pasākumu plāns ir nekāds, arī manevra iespēju nav- Franciju purina politiska zemestrīce.

Francijas tauta instinktīvi nojauš, ka valsti ar kompresēm glābt vairs nevar, ir vajadzīga ķirurģija, kas atšķels augstprātīgās elites parazītus no veselās miesas un praktiskā, veselā saprāta.

Ļoti līdzīga ainiņa zīmējās arī Latvijā- dekādēm savā pasaulē dzīvojoša deģenerātu saujiņa aizmirsusi, ko nozīmē godīgas vēlēšanas, ideju konkurence un referendumi..Un arī pie viņu durvīm drīz skanēs tie paši klauvējieni..

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-26 08:23
viss precīzi! Makarons ir Rotšildu ieliktenis- lelle. kā visi pēdējo 27 gadu ''politiķi'' te. bet atšķiribā no šejienes Francijā ir iela daļa neapmierināto, kas savvu neapmierinātību izrāda- streiki,nemieri kaujas ar varas aizstāvjiem. Viņi gan nav organizēti un viņu izredzes ir niecīgas. bET te nav nekādu kas izrāda kaut mazāko neapmierinātību! ja nu vienīgi tie 700 000 kas to izrādīja ar kājām no šejienes evakuējoties. Tā kā Latvijas gadījumā es esmu pesimistisks- te ir jāgaida lielais kolapss,tikai tad kas mainīsies. Bet- esat priecīgi- kolapss te vairs nav aiz kalniem!
#2 purvaputns 2017-04-26 08:25
tikai auksta statistika- pagājušajā gadā 700 Francijas zemnieki ir izdarījuši pšnāvību.... veselās valstīs tas tā nenotiek.
#3 zanis 2017-04-26 17:03
Kolapss var būt tieši saistits ar ES sabrukumu, tapēc visu acis ar lūgšanām ir vērstas uz franciju..Ticam, ceram, gaidam.
gaidām brīnumu- Le Paenu par Prezidenti.
#4 Sue 2017-07-06 15:12
Hello guys! Who wants to chat with me? I have profile at HotBabesCams.com, we can chat, you can watch me live for free, my
nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here is my pic:


https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg

You have no rights to post comments

Web Analytics