Iemesli, kāpēc šis cilvēks vēl nav tur, kur viņam jau sen bija jābūt, iespējams, ir prozaiski..Varbūt malkas katls šim VIP klientam tiek aizstāts ar plazmas?

Jebkurā gadījumā ar apskaužamu enerģiju Soross transormē pasauli sev un saviem klientiem vēlamajā virzienā, pamatoti pelnot sev sātana vietnieka imidžu.

Ungārijas prezidents Orbans šobrīd mēģina izspārdīt sorosa pūzni Austrumeiropas universitātes izskatā un cīņa ar vienu no 100 pūķa galvām ir smaga.Tajā pašā laikā vājākas valstis salūst un tajā pašā Baltijā Sorosa indīgā sēņotne digst un plaukst jau gadiem. Tīmeklis ir pārņēmis valsts varas struktūras, izglītību, masu mēdiju saturu veidojošās struktūras, viņa ietekmes cilvēki ir visur, kur tiek veidota ideoloģija un izglītības koncepti. Veselas partijas ir Sorosa tiešā ietekmē- "Vienotības" vadošie kadri ir 90% viņa ļaudis. Par laimi, Latvija ir maza un mēs šos ļaudis zinām. Kā teica viens liels valstsvīrs- katrai problēmai ir vārds un uzvārds.

Kapēc šis zombijs ir tik bīstams? Pirmkārt, aiz viņa stāv milzu resursi un pasaules naudas turētāji, tas pats Baruhs , piemēram, nevēlās, lai viņa vārdu vazātu pa avīzēm un zīmētu karikatūras.

Otrkārt- viņa sistēmas pielietotās destruktīvās sociālās tehnoloģijas ir bīstamākas par kodolieročiem. Nesen mums redakcijā bija saruna ar Argentīnas izglītības sistēmas darbiniekiem, kas vaino Sorosa finanētas Ziemeļamerikas struktūras Argentīnas izglītibas sistēmas sagraušanā- 20 gadu laikā adekvāta, rietumnieciska valsts tika pārvērsta par bandītisma citadeli, izaudzinot tikai vienu idiotu paaudzi..( Jau noticis fakts arī Latvijā)

Treškārt- Soross realizē apzinātu sabiedrības atomizāciju- viņš finansē "Black lives matters", nostādot melnos pret baltajiem, atbalsta LGTB un rada šim kontigentam privilēģijas, kas sadusmo tradicionāļus, ievieš genderisma ideologiju,šādi sarīdot pat "piderus", sponsorē anarhistus, kas grauj valsts kārtību (skat. cīņa pret nacionālajām valstīm), atbalsta galēji kreisos, kurus uzrīda antiglobālistiem un nelegalās migrācijas pretiniekiem. Vēl varētu gari runāt par sorosītu destrukciju, kas veltīta ģimenes pamatu graušanai, bet skaidrs ir viens, ka Soross, viņa atbalstītāji un viņa organizētās struktūras ir jebkuras nacionālas valsts ienaidnieks. Tātad, apzinot Sorosa tīklu Latvijā, mēs spēsim pretoties globālistu aktivitātēm un sagaidot atbilstošu politisku izdevību- arī bloķēt un neitralizēt šo aģentūru.

https://infoagentura.wordpress.com/2012/02/01/amerikanu-geopolitikas-sturakmens-kulturas-invazija/

https://infoagentura.wordpress.com/2017/04/03/partijas-vienotiba-politisko-noziegumu-saraksta-pret-latvijas-sabiedribu-izveidosanas-aicinajums/

Komentāri  

#1 0t00 2017-04-27 07:52
Ir iekšpolitika, ir ārpolitika un ir globālā politika. Latvijā ir Iekšlietu ministrija , ir Ārlietu ministrija , bet globālajos jautājumos Latvijas nav sava redzējuma.... tāpēc Latvijā katrs globālais spēlētājs dara ko grib. Skumji.....
#2 purvaputns 2017-04-27 08:33
šodienes Lqtvijā( es šo valstisko karikatūru dēvēju- latateja) ir arī ekonomkas ministrija, kaut nav pašas ekonomikas! un vēl jautrāk- šeit ir pat Labklājības ministrija!!!!!
un te ko grib darakatrs,jo šejienes iedzīvtāju vairums ir ļoti nabagi. tas pats par sevi vēl nebūtu tā lielākā nelaime, bet šie Latvijas nabagi ir pērkami. Pie tam viņi ir ļoti lēti. Tie ir vergi. kuri nonākuši vadībā. Un vergs paliek vergs jebkurā situācijā- liec kaut par karali....

You have no rights to post comments

Web Analytics