Francijā atkal top Eiropas vēsture. Kā vienmēr, ar troksni un temperamentīgi..Pret Francijas Augstakās tiesas un Eiropas komisijas liellocekļiem ringā Mari le Pena.

Savu deputāta imunitāti, visticamāk, viņa saglabās. Šoreiz tiek uzrādīts jaudīgs arguments- Francijas nacionālās valūtas franka atjaunošana, kas ļautu Francijai pašai regulēt savas lietas un efektīvi aizsagāties pret globālistu baņķieru afērām. " Kopēja valūta ir traucēklis un lieka nasta"- tik konkrēti Mari le Pena runā savā intervijā, kas mēdijos būs pieejama šovakar.

Viņa ir noformējusi koalīciju ar kustības "Celies ,Francija" līderi Nikola Djupo-Enjanu, kurš prezidentu sacīkstē ieņema 6. vietu. 7. maijs- vēlēšanu diena ir tuvu.Turam īkšķus par Le Penu, jo Latvijas brīvība un neatkarība diemžēl  ir atkarīga no ārējiem faktoriem. Nacionālistu uzvara Eiropā viennozīmīgi pagarinās mūsu tautas mūžu.

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-30 08:17
Viennozīmīgi-Nacionālistu uzvara Eiropā viennozīmīgi pagarinās mūsu tautas mūžu!
To Nikolā viņa ir nozīmējusi par savu viceprezidentu ievēlēšanas gadījumā. Bet nesapriecāsimies par agru- Viņas izredzes pret fakingtonas banku līkdeguņiem ir minimālas..... un pat , ja notiks brīnums-un viņu ievēlēs, nekur nav teikts ,ka arī viņu nepiespiedīs izmainīt visu solīto kā to izdarīja ar Trampu.

You have no rights to post comments

Web Analytics