Tieši tik vienkārši. Francija vairs neizturēs vēl 4 gadus nenoteiktības, gļēvulības un nacionālā kauna.

Makrons, kurš pieradis dancot zem pensionētas skolotājas tupeles, to turpinās darīt, arī saņemot komandas no projekta ES lokālā kuratora Merkeles un saviem banku lobiju pārstāvjiem.

Tāpēc viņš it tik vērtīgs establišmentam un globālistiem, tāpēc viņu atbalsta prese, sistēma, eiroierēdņi, islamisti un homoseksuālisti. Jo Makrons ir tas pats Olands, tikai vairāk iesmērēts ar breolīnu un labākā garantija tam , ka nekādu pārmaiņu nebūs! Trampa stāsts atkārtojas Francijā 1:1..

Un mēs ar lielu varbūtību varam pieņemt, ka klintonīti ir ņēmuši vērā visas Trampa kampaņā pielaistās kļūdas un sistēma tiks iedarbināta uz pilnu klapi- izpeldēs "mirušās dvēseles", sāksies velēšanu karuseļi un visas tās lietas , kuras var izdarīt par lielu un ļoti lielu naudu , kāda neapšāubāmi ir globālistu rokās.

Ļoti iepējams, Makrons vinnēs.. Tikai Francija tad kļūs līdzīga akūta apendicīta slimniekam, kuram feldšeris ir iedevis ibuprofēnu un aizsūtījis mājās pagulēt un nomierināties.

Būtu pieticis ar vienkāršu operāciju..Ja vinnēs Makrons- pēc 4 gadiem būs amputācijas un reanimācijas.. Ja vinnēs Le Pena, kas dod cerību arī Latvijas kā neatkarīgas un patstāvīgas valsts atdzimšanai, tad ES sašķelsies spēcīgās nacionālajās valstīs, kas būs spējīgas kopā turēties pretī globālistu ofensīvai.

PS.

Globālistu plosītajā pasaulē 2 rezerves valūtām paliek par šauru. Ja Tramps grib audzēt muskuļus un turpināt oldskūla dominēšanas kampaņu- eiro tiks noslīcināts.. Brīvā vieta aizlieta ar dolāriem. Domājams, ka nacionālais lielkapitāls, kas stāv aiz Mari le Penas, to aŗī tīri labi saprot. Ir palicis labi ja gads mierīgas dzīves..Un tas ir jāizmanto, noņemot no trases visus nacionālnodevējus- globālistu kolaborantus visā Eiropā!

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-07 08:28
te ir laba bilde makarona sakarā!
https://www.pi-news.net/2017/05/die-eu-hat-viel-wein-und-anderes-im-keller/
arī texts labs un, jo īpaši - vāciešu -patriotu komentāri!
#2 0too 2017-05-07 16:24
Reizēm mums visiem vajadzetu atcerēties vārdus no Tālavas taurētāja....
“Mans zelts ir mana tauta,
Mans gods ir viņas gods!
Kas postīdams viņu šausta,
Uz pekli lai rauj to jods!”

You have no rights to post comments

Web Analytics