Ziņas no Ļaunuma impērijas- ES.

Zviedruzeme ir apsvilinājusies.

Tur notiek tas, kas vācu politikāņiem arī drīz būs jāatzīst- ar naudiņu ''vispārējās labklājības'' valstī knapi kļuvis .To atzīst pat finansu ministriene Magdalena Andersson : sakarā ar masu invāziju jau tagad mums ir ievērojamas problēmas. To , kas tik nevainīgi skan ,avīze Dagens Nyheter vērtē šādi: ja valdības paredzētais piepildīsies, tad Zviedrijas labklājības sistēma tiks drīz pamatīgi ierobežota un vietējo iestāžu izdevumi tiks jau 2020. pamatīgi apcirpti.

Zviedri ( viņu varas iestādes) tā priecājās, kad Merķeles robežu atvēršanas rezultātā tik daudz invazoru no visas Pasaules viņu multi- kulti murguzemē ieradās,un ,ka šī Ziemeļu karaliste ar ''zelta gabaliņiem'' no Āfrikas un Arābijas apdāvināta tika.Tagad ''Jaunie Zviedri'' piestāda vietējiem rēķinu ,jo ''Kultūras bagātinātāji'', kas NO-Go zonas Zviedrijā ir izveidojuši ,un Malmi par Ziemeļeiropas kriminālo centru ir izveidojuši, ir ērti iekārtojušies Zviedrijas sociālajā sistēmā un tagad to tikai izlaupa, kā tas notiek arī Vācijā.

2016. gadā 60 343 invazori saņēma Zviedrijas pavalstniecību un pasi. Lielākā daļa no tiem bija ar savu ''čaklumu'' plaši pazīstamie somālieši. Demogrāfiskās tendences rāda , ka ,jo vairāk bērnu un veco,jo vairāk vietējām sociālajām iestādēm jāmaksā,un nodokļu ienākumi nepalielinās.Tā paskaidroja Anita Wallenskog galvenā ekonomiste pašvaldību apvienībā. Ministriene Andersson kategoriski noliedza iespēju, ka ļoti nepieciešamā nodokļu samazināšana Zviedrijā varētu notikt.

Dagens Nyheter kalkulē: Ja vietējās pašvaldības Zviedrijas standartus vēlas saglabāt, tad tām vajag 50 miljardus Kronu ( apm 500 Miljonus EUR) vairāk. Kur šo naudu lai ņem, neviens nezina. Ne jau no ''Jaunajiem Zviedriem'' no Somālijas un citām āfrikām.

Vāciešu komentāri:

    #2 Umkehr   (15. Mai 2017 07:58)  '' Jaunie Zvedri ''ražos cītīgi bērnus. Jau šodien daudzās vietās Zviedrijā neizkatās kā Zviedrijā. 10- 20 gadu laikā varēs tikai uz pirkstiem saskaitīt tipiskus Zviedrus- Blondus, gara auguma un zilacainus.

    #3 18_1968   (15. Mai 2017 08:00)  

    Zviedrijai vajag vēl vairāk invazorus, jo kā zināms, tie tak ir bagātinājums un vērtīgāki par zeltu.

    Eiropas solidaritāts vārdā varētu visus nēģerus , čigānus un pārējos aizsardzību meklējošos uz Malmi transportēt.

    #6 Marie-Belen   (15. Mai 2017 08:03)  

    Ja jau tikai tas būtu izskats vien! WHO( Pasaules veselības Orgamizācija ziņo ka katrs trešais somālietis ir garīgi slims:

https://www.google.de/?gws_rd=ssl#q=who+somalia+jeder+dritte+geistesgest%C3%B6rt&spf=1494828038586

caurmēra inteliģences koeficients Somālijā ir IQ 68.

#8 eule54   (15. Mai 2017 08:06)  

Loģiski!

Katrs viltus bēglis izmaksā gadā valstij( Zviedrijā un Vācijā) 30 000 EUR. Vācijā šogad viltus bēgļiem- invazoriem aiziet 14 % no visiem nodokļu ieņēmumiem!
#12 Don Quichote   (15. Mai 2017 08:12)  

kad es ko tādu lasu, tad vienīgais ko varu teikt:

Ļaudis, izbaudiet šodienu, jo rītdiena būs briesmīga!

    LEUTE, GENIESST DAS HEUTE,

    DAS MORGEN WIRD FÜRCHTERLICH!

#79 Mainstream-is-overrated   (15. Mai 2017 09:51)  

    A- Hepatīta uzplūdi Berlīnē izsauc lielu satraukumu ekspertos. No 2016. gada Novembra ir jau 100 gadījumi reģistrēti un vilnis nenoplok.

    Cietušie ir vīrieši,kuri pārojas ar vīriešiem

    šis hepatīta veids ir izplatīts valstīs ar sliktu higienu kā Indijā, Afanistānā un Sīrijā.https://www.morgenpost.de/berlin/article210571081/Hepatitis-A-Epidemie-in-Berlin-ausgebrochen.html

    tulkojis Purvaputns no Vācu Patriotu lapas: https://www.pi-news.net

Redakcija ļoti pateicās Purvaputnam par materiālu un tikpat kā neiejaucās viņa tulkojumā..

Nākas secināt, ka "demokrātija" visur nupat ir kļuvusi vienāda- vietējie iedzīvotāji virtuvēs vīsta dūres un griež zobus, bet liberāļu- globālistu saujiņa nosaka spēles noteikumus.

Laiks meklēt šai valsts pārvaldes formai jaunu, precīzāku nosaukumu..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-16 16:29
šo valsts pārvaldes formu sauc Korporokrātija! latvija ir atkarīgā teritorija- kolonija ar vietējo kolonialo pārvaldi,kura atskaitās metropolei Brisselē. un tās uzdevumā karo ar savu Tautu. Tauta zaudē- nevairojas, mūk un , kas nevar- tie mirst.
paldies par mana tulkojuma publikāciju! Būs laiks, vēl piepēlēšu pa interesantam materiālam.
#2 zemcilveks 2017-05-17 06:44
Corp- līķis no angļu valodas..
Mirusi un nefunkcionējoša valsts pārvalde, kas uzblīdusi reizes 5 virs normāli vajadzigās.
#3 purvaputns 2017-05-17 07:34
līķis angliski -corpse. Korpokrrātija no vārda Kotporācija Corporation). jo patiesie valdītāji ir šis lielās korporācijas, kas visu nopērk un
visus piekukuļo.

You have no rights to post comments

Web Analytics