Somija neielaistu savā teritorijā NATO spēkus, kas steigtu palīgā Igaunijai- LETA

Somijas aizsardzības ministrs Jusi Nīniste pieļāvis, ka Somija nelaistu caur savu teritoriju NATO spēkus, kas krīzes situācijā steigtos sniegt militāru palīdzību Igaunijai.
Somija neielaistu savā teritorijā NATO spēkus, kas steigtu palīgā Igaunijai.   
«Somija gatavojas savas teritorijas aizsardzībai un neielaidīs tajā nevienu svešu. Igaunijas aizsardzības risinājums ir NATO. Dalība NATO garantē Igaunijas drošību. Somijai tādu drošības garantiju nav. Vispār aizsardzības politikā nav jāatbild uz jautājumiem, «kā būtu, ja būtu». Atkarībā no situācijas, Somija aizsargās savu teritoriju un izpildīs savas kā Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts saistības,» Nīniste sacījis intervijā Igaunijas sabiedriskajai televīzijai ETV.

REDAKCIJA.

Tā domā valsts, kura karā ar Krieviju ir zaudējusi 1/3 savas teritorijas. Somijas austrumos skolās ļoti kvalitatīvi māca krievu valodu un tirdzniecība ar šo kaimiņvalsti turpinājās visu Aukstā kara laiku, nesot pārticību visai Somijai. Un šobrīd , kā krupi rijot ES noteiktās sankcijas, somi pasludina NATO par "svešu".

Lepnas tautas mugurkaulu nesalauzt arī Merkelei ar komandu! Mācies, latvieti un nopurini savus izspiedējvīrusus!!

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-18 08:15
visu cieņu Somiem! Bet domāju, ka NATO pat nepajautātu Somijai pēc atļaujas....
par to izspiedējvīrusu- Snowdens jau teica, ka tas ir radīts NSA- National security Agency fakingtonā. Tur vēl ļoti daudz kas ir un vēl tiks radīts. Par nabaga Amerikāņu nodokļu naudu... Un es domāju ka tur rada ne tikai kompjūtera vīrusus , bet arī parastos....
#2 purvaputns 2017-05-18 08:20
Man ir tik tuva šo Somu pozīcija! es arī uzskatu, ka vēsture ir vēsture,un šodiena ir šodiena. Var būt vēsturiskais ienaidnieks šodien draugs un otrādi. Un vēl- Helsinku centrā ir piemineklis. V.I. Ļēņinam! neviens viņu ar krānu nost nejauc, bet kopj un saudzē. Jo šis vīrs bija tas, kas Somiem iedeva brīvību.
#3 purvaputns 2017-05-18 08:22
neviens bergmanis neko vairāk par pirdienu palaist nespēj!Tā ir resna marionete, ko vada no fakingtonas. Ja šie aizmirsīs nomainīt baterijas kā tam Duracell zaķītim, saļims un nekustēsies vairs... Frankenšteins .

You have no rights to post comments

Web Analytics