Ja kaut kas līdzīgs , nedod Dievs, kādreiz notiks Latvijā- mēs jau zinām vainīgos. Tie ir visi welkomisti, NA, ZZS un Vienotība, kas slepeni no tautas vienojās par džihadistu uzņemšanu.

Neveicot nekādas antropoloģiskās izpētes, ignorējot faktu , ka vairums bēgļu nāk no melnās Āfrikas, nevis tuvējo Austrumu valstīm. Ignorējot faktu, ka visi bēgļi, kuriem tiešām bija vajadzīgs patvērums, jau sen ir Libānā un Jemenā. Eiropas problēma ir blīvās islamistu kopienas, proti, pats fakts, ka tur ir ļaudis, kuriem pēc definīcijas tur nebija jābūt. Islamistiem nav jābūt Latvijā, jo šai valstij kādreiz bija robežas un bija iespēja izvēlēties- ko ielaist un kam atteikt.

Ja mēs sapņojam par Latviju kā nostaļģiskā tūrisma zemi, tad šeit nav vajadzīgas džihadistu kopienas, Latvijai nav un nevar būt kolonialās vainas apziņas, jo pati LV ir anglo-sakšu kolonija, ko laupa banksteri. Līdz ar to atļausim bijušajām koloniālajām lielvarām sajust savas rīcības sekas, pilnām mutēm asiņojot izbaudīt liberālās brīvības un dzīvi globālistu stilā- bez robežām!

Tā nav mūsu Eiropa un tā nav mūsu cīņa! Nē - islama emigrācijai! Liberālajām partijām ir pienākums atslepenot līgumus ar ES par migrantu uzņemšanu un atbildēt par valsts drošības risku radīšanu!

PS. Šobrīd Sīrijā pirmajās rindās pret manāmi dezorganizēto ISIS karo sievietes no kurdu "pešmergas" vienībām un izrāda nelokamu drosmi un cīņas sparu. Tajā pašā laikā uz Eiropu plūst "bēgļi" vecumā no 20-40 gadu ar ļoti labi barotām sejām (Sorosa projekta Open society ietvaros).. Varbūt tomēr šiem puišiem vajadzētu iepazīties ar AK47 uzbūvi savā dzimtenē , nevis lapot Vācijas sociālās palīdzības prospektus?

Lasīt tālāk- 6 miljoni migrantu ceļā uz Eiropu. Welcome?

https://regnum.ru/news/polit/2278245.html

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-23 07:40
Zelta Vārdi! parakstos zem katra! Domāju , ka cēlonis visam ir dziļāk- tas ir Eiropiešu deģenerācija. Viņi nav spējīgi sevi paši apkalpot! viņiem vajag vergus, kas darīs netīros slikti apmaksātos darbus! Un viņu expluatatoriem- Biznesmeņiem un kapitalistiem vajag patērētājus, jo vietējie jau ir pārsātināti ar materiālajiem labumiem. Un vēl viņu nekustamā īpašniekiem vajag,lai trūktu apdzīvojamā platība, lai varētu katru suņubūdu par vājprātīgām summām izīrēt! Jo mellajiem invazoriem jau naudas nav- par viņiem samaksās sabiedrība- visi strādājošie ar nodokļiem! Bet vienkāršajam Rietumu aldziņas- nodokļu vergam kurš ir tā iejūgts kā neviens PSRS nebija, izskalo smadzenes un caur jēzenieku baznīcām un masu apmuļķošanas līdzekļiem iestāsta, ka tas viss humānisms un kad tā tam būs būt.... šis nav mūsu problēmas, lai iet elle nolādētā Eiropija ar visu savu humānismu!!! man ir humānisms pret manu ģimeni! Un MANU!!! Tautu! pret ienaidniekiem es izjūtu pavisam ko citu!
#2 purvaputns 2017-05-23 07:42
mani ārkārtīgi uzjautrina, kad šie deģenerāti-piderassi sāk kaut ko murkšķēt par ''vērtībām'' Tad es tūlīt pārlieku maciņu no bikšu aizmugurējās kabatas uz žaketes iekškabatu.
#3 purvaputns 2017-05-23 07:53
mēs nesapņojam par Latviju kā tūrisma elli! man tos sūdus baltajās biksēs nevajag! es pats varu teritoriju pie irst! Es sapņoju par lepnu, brīvu Zemi, kurā mēs varam brīvi strādāt un laimīgi būt un nebarot fakingtonas banku līkdeguņus un viņu marionetes!kurā dzīvo tie, kam te jādzīvo! un nevis Pasaules atkritumi!
ja būtu mana teikšana tad es izveidotu nožogotas teritorijas šiem tūristiem! apsargātas. pievestu viņiem viņu pierastos saindētos Rietumu pārtikas produktus un viņu pierastās izklaides- prostitūtas abu dzimumu, bet par uzturēšanos šajās nožogotajās teritorijās liktu maksāt nežēlīgas summas!
#4 voldemars odisvili 2017-05-23 12:13
https://www.youtube.com/watch?v=0hs3o5O5kX4
#5 purvaputns 2017-05-23 12:17
tieši tā beidzas impērijas! izvirst, deģenerē un tiek iznīcinātas no invazoriem. Degenerācijas pazīme jebkurā sabiedrībā ir tolerance un politkorektums .Ja tas iestājas- tad gals vairs nav tālu.
#6 zemcilveks 2017-05-23 14:21
Latvijas gadījumā politkorektums vēl nav iestājies un arī no tolerances ne smakas.
Toties ir problēmas ar nenomainamu "eliti"
#7 purvaputns 2017-05-23 18:50
kāpēc lai viņiem būtu problēmas ar šiem bēgļiem?! tie ir tie paši Krievi, kas Krievijā. šis robežas ar kaut kādu Ukrainu ir mākslīgas. Tā ir Krievijas Impērijas teritorija un to Impērijai pievienoja Katarīna Lielā. Un to sauca par Novorosiju un to apdzīvoja tie paši Krievi! Vai mums būtu problēmas uzņemot Latviešus no Lietuvas??!! vai Austrālijas? Vai Vācijai bija problēmas 80tajos un 1990tajos uzņemot 3 miljonus Russlandsdeutsche? Nebija! nedzirdēja par izvarošanām, parazitārismu un terorismu!
#8 purvaputns 2017-05-23 18:52
Citēju zemcilveks:
Latvijas gadījumā politkorektums vēl nav iestājies un arī no tolerances ne smakas.
Toties ir problēmas ar nenomainamu "eliti"

Un paldies Dieviņam!! ir cerība, ka ši Tauta vēl ir garīgi vesela! tas dod cerību.
#9 voldemars odisvili 2017-05-24 07:37
Toties ir problēmas ar nenomainamu "eliti"
.....
Vestures pieredze rada, ka labs veids to nomainit ir aizsutit to aiz Uraliem, lai, ka smejies, paelpo svaigu gaisu...
#10 purvaputns 2017-05-24 08:22
Tā un tikai tā! pie tam kopā ar visiem viņu kucēniem vispirms atņemot visiem līdz pat 4. radniecības pakāpei visu sazagto koloniālās atkarības laikā!

You have no rights to post comments

Web Analytics