Ruhani: Trampa tikšanās Saūda Arābijā bija «izrāde bez vērtības»

Nedēļas nogalē notikušais ASV prezidenta Donalda Trampa un arābu līderu samits bija «tikai izrāde», pirmdien paziņoja Irānas prezidents Hasans Ruhani.
Ruhani: Trampa tikšanās Saūda Arābijā bija «izrāde bez vērtības»    

«Pulcēšanās Saūda Arābijā bija tikai izrāde bez jebkādas praktiskas vai politiskas vērtības,» preses konferencē atzina nule kā prezidenta amatā pārvēlētais līderis.

Zobojoties par vairāku miljardu dolāru darījumiem, kas tika parakstīti Trampa un Saūda Arābijas valdības starpā, Ruhani sacīja: «Nav iespējams atrisināt terorismu, vienīgi dodot savas tautas naudu lielvarai.»

REDAKCIJA.

Ruhani ir neapšaubāmi simpātisks cilvēks, bet tā nav profesija. Politiķi grezno tālredzība. Šiem vairāku miljardu kontraktiem nav nekāda sakara ar saudītu noziedzīgo darbību Jemenā, kur tāpat akmens uz akmeņa nav palicis.Tas patiesībā bija skarbs signāls pasaulei par ISIS lietas turpinājumu. Nevienam nav noslēpums, kas apgādā ISIS ar naudu, karamateriāliem un jauniem džipiem- Obama par to ir stāstījis ne reizi vien. Šie jaunie līgumu ļaus izvērsties daudz brīvāk , bez kamuflāžas- Sāuda Arābija ņems lietas savās rokās, jo ISIS lietas pavisam nav spīdošas un restarts ir nepieciešams. Pilnīgi noteikti tiks radīta jauna radikāļu struktūra, kas būs tas pats reģionālais ASV proxy-pārstāvis un pilnīgi vienalga , kā tas sauksies- ISIS vai Nusra..

Mērķis paliks tas pats vecais- radīt drošības draudus Irānai, kaitināt Ķīnu, turpināt defragmentēt Tuvos Austrumus, turēt tonusā Turciju, likt Krieviju turēt spēkus Vidusāzijā un pats galvenais- nepieļaut sauszemes a la " Zīda Ceļa" izveidošanu caur Tuvajiem Austrumiem uz Eiropu. Un Trampa vainas te nav- ASV prezidentus ieceļ Lockheed Martin un GM..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-25 09:01
ASV prezidentus ieceļ goldman sucks! un vēl pārējās nedaudzās attiecīgās mums tik pazīstamās tautības ģimenes! bet Locheed Martin, Northropp un kā visus tos sūdus nu tur sauc, tikai pieder šiem izdzimteņiem.
ASV ir agonijā. Tātēc arī dara ko nu var - pēdējais rivoks! Par trampeltieru- tad, kad viņš gribēja tikt ievēlēts,tad šim bija pavisam cita dziesma,es teiktu cilvēciska un saprotama. Viņu sabaidīja tad, kad šis sāka vadīt to impēriju. Un šis dziesmu nomainīja. Kārtējais amurukānu klauns! un noziedznieks kā visi iepriekšējie viņu sūdizenti! bet paskatīties mun uz šo ķēmu patīk- viņš savā dekoratīvismā Raikinam ieliek! un uzdejoja ar tiem zobeniem arī smuki! Tikai vēl vajadzēja dunci zobos turēt Tad būti riktīgi etnogrāfiski- Sūda Barbārijas stilā. bet viņa pavalstnieki- Amerikas vergi, lai tik maksā modokļus! nation is great!

You have no rights to post comments

Web Analytics