Sauda Arābija, Ēģipte, Bahreina un  Apvienotie Arābu Emirāti ir publiski apvainojuši Kataru terorisma finansēšanā un pazinojusi par diplomātisko attiecību saraušanu,

kā arī apturējusi Kataras darbību arābu koalīcijā pret husitu nemierniekiem Jemenā. Ar terorismu finansēšanu sunnītu reģionā nenodarbojās tikai trūkumcietēji kā Ēģipte, tāpēc iemesls ir absolūti smieklīgs.Terorisma finansēšana šajās aprindās ir goda lieta, "Musulmaņu brālības" kontakti stiepjās līdz pat ASV demokrātu spices lieveņiem, ieskaitot mūsu veco paziņu Hilariju, kura vēl pagaidām šajā sakarā nav notiesāta par tirgošanos ar ietekmi un korupciju.   

Kas ir noticis īstenībā? Kataras emīrs atļavās publiski izteikties par atbalstu Irānai un aizlikt labu vārdu par Izraēlu. Tieši tik daudz. To gan mēģināja novelt uz "bezizmēra" krievu hakeriem,  gudrinieku portāls "Apollo" pat atļāvās nodrukāt šādus murgus, jo laikam neko nezin par diplomatisko saziņas kanālu funkcionēšanas reglamentu.

Kāpēc provocēt kaimiņus, skaidri zinot reakciju? Varbūt drošibas sajūtu rada Dohā izvietotā ASV armijas bāze? Katrā ziņā reģions ir nolemts, jo tajā ir uzkrātas lielas bagātības, kuras naftas ekonomikai ejot uz galu , tiks noēstas. Jautājums - kurš tās noēdīs un kad? Mums liekās, ka tas būs drīz un tie nebūs arābi..

Nafta lielā daudzumā ir uzkrāta ASV, pietiekami gan organiskajai sintēzei , gan arī transporta vajadzībām, līdz ūdeņŗaža un hibrīddzinēji nekļūs jaudīgāki. Teorētiski būtu izdevīgi aizdedzināt arī labklājīgās Tuvo Austrumu valstis, tās vispirms kārtīgi aptīrot, vēlāk organizējot masīvas bēgļu plūsmas, kas savukārt radītu problēmas Irānai, Ķīnai un Krievijai, nemaz nerunājot par bezzobaino večiņu Eiropu...Seriāls pazīstams, katra daļa beidzās ar scēnu: " Un tad iznāku es, viss baltā.... !!"

Vai izdosies arī šoreiz?

Komentāri  

#1 znatoks 2017-06-08 06:55
skuju...Uzgrieznis viltīgai pakaļai esot izkalts Tulā..
#2 purvaputns 2017-06-08 07:01
izdosies! kamēr nelikvidēs pasaules ļaunumu #1- ASV!
pašu mohammedu man žēl nav. vienīgi skrobe ,ka Qatar Airways irsina. Viņiem bija vislētākās biļetes no Kopenhagenas uz Auckland , NZ un arī ldojuma laiks visīsākais....

You have no rights to post comments

Web Analytics