Necilvēcīgais Putina režīms izdzenā nesankcionētu korupcijas apkarotāju mītiņu Maskavā!

Daudzi no skolniekiem un jauniešiem, tiesa, neko nebija dzirdējuši par korupciju.Priekš viņiem šo flešmobu ar aukliņās kaklā pakārtājām kedām kāds bija organizējis sociālajos tīklos. Būšot meitenes un labs tusiņš. Gandrīz tā arī bija. Liekās muļķīgi un caurredzami. Krievijā kedas kaklā, Honkongā jaunieši šūpojās ritmā ar mobilajiem telefoniem un ari kaut ko prasa -to sarikoja par godu Ķīnas kompartijai, lai saprot, ka sociālās manipulācijas nupat ir iespējamas arī pie viņiem.

Nebūsim naivi- tik vērienīgi pasākumi prasa lielu un pat ļoti lielu naudu..Un tā atrodās. Un tas nav nevainīgi- statisti ir vajadzīgi, lai īstajā brīdī imitētu revolucionāro situāciju. Jo ne jau tauta uz ielām spēj ietekmēt varas maiņu, bet gan ēnā esošās nodevēju struktūras. Un tad, kad ir pieņemts lēmums par 5. kolonas aktivizēšanu, statisti ielās ir vajadzīgi kaut vai kā mēdiju fons , ja ne kā triecienieki ( sk. Ukraina)

Putina rokās nav Staļina varas, bet tas, ka laiks patīrīt varas rindas no nodevējiem, ir skaidrs. Pat tad , ja tie ir masās nepopulāri un visādas Sobčakas un Navaļniji pat nespēj iekļūt parlamentā, tie tomēr aktīvi strādā pie vajadzīgā mēdiju satura. Un granti par šo darbību ir iespaidīgi. Nelaiķa Ņemcovs mira kā ļoti bagāts vīrs, arī Navaļnijs nav nekāds trūkumcietējs.

Tikai kungiem ir jāsaprot, ka ledus ir plāns un šad un tad pienāk bŗīdis, kad no miruša opozīcijas "līdera" var izsist vairāk acumirkļīga politiska kapitāla nekā no dziva. Tapēc arī MI6 pakāra dzīvespriecīgo meitu ģēģeri Berezovski, tāpēc arī " Sluzhba Bespeki Ukraini" "sakārtoja"  Ņemcovu ar visām demostratīvajām čečenu "pēdām".

Latvijai ir vajadzīga stabila Krievija- tas ir mūsu interesēs. Jebkura destabilizācija ilgtermiņā nozīmē smagas sekas arī Latvijai- šeit NATO un Latvijas intereses ļoti atšķirās.

Vairāk par tēmu-https: //infoagentura.wordpress.com/2012/02/08/kas-notiek-krievija-un-kadi-speki-grib-nomainit-putinu/

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-14 07:24
Latvijai ir vajadzīga pārtikusi,stabila un draudzīga Krievija! Ar ko taisīt biznesu. un draudzēties! Un, man ir tik žēl, ka Vova Putims nav savācis tādu komandu, lai kā 1937. iztīrītu savu valsti no nodevējiem un iedzītu viņiem un viņu pēcnācējiem bailes uz vismaz 5 paaudzēm!!!! Kā CIA taisa ''revolūcijas'' nevienam nav nekāds noslēpums. Un tās nebūs iespējamas, ja vietējie viņu apmaksātie nodevēji zinās, ka par savām pūlēm saņems ceļazīmi uz Kolimu.
#2 kurbads 2017-06-14 09:54
LAIKS tīrīt liberāļus ir klāt.Ķīna turās stingri tikai tāpēc, ka neļauj visādiem rietumu mēsliem jaukties savā iekšpolitikā.

You have no rights to post comments

Web Analytics