Amerikāņu propogandas resursi pēdējā laikā izvairās apskatīt Mosulas un Rakkas operācijas - un tas ir visnotaļ saprotami, jo notiek apzināta teroristu izspiešana no to ieņemtajām teritorijām uz turieni, kur ISIS ir daudz vajadzīgāks.

Palmiras virziens un stratēģisko magistrāļu iespējamā blokāde ir Asada valdības armijas sāpju punkti. Islama Valsts ir krietni paplucināta un redzams, ka nekāds kalifāts īsti vairs nesanāks, bet padzert Asada asinis un tērēt Krievijas armijas resursus tie vēl spēj, vismaz kā skrejošie mērķi.

Pēdējie notikumi liecina, ka amerikāņu karaspēks reģionā vairs īsti neslēpj savus sabiedrotos proksikarā- vakar amerikāņu F18 nogāza Sīrijas armijas triecienlidmašīnu SU22, kas meta bumbas uz radikālo islamistu pozīcijām Rakkas pilsētas dienvidos.

Oficiālā koalīcijas štaba atbilde vēsta, ka Sīrijas lidmašīna metusi bumbas uz Sīrijas demokrātisko spēku pozīcijām, tāpēc tikusi notriekta. Acīmredzot "sabiedrotos" nemulsina fakts ka ISIS un Sīrijas "demokrātiskie" spēki sēž vienos ierakumos)))

Atgādināsim, ka daļa no šo sabiedroto bruņotajiem spēkiem šobrīd atrodās Latvijā..Ja tavs sabiedrotais iesaistās karadarbībā teroristiskas organizācijas pusē, tad tas liek aizdomāties...It īpaši , ja tavas valsts par taviem nodokļiem apmaksātie masu mēdiji par to klusē, kā ūdeni mutē ieņēmuši..

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-19 07:47
ASV ir ļaunums . absolūts Un tas darīs ļaunu, kamēr to nepastādinās .it's that simple! bet tad jau krieveļi tur ir tik švaki , ka nevar teroristu- amerikāņu maitasputnu nogāzt!! vai arī baidās?
#2 čiulis 2017-06-19 08:07
su22 ar bumbām ir smagnējs. PAS sistēmas pie Rakkas točna nav..S-400 visur nesabāzīsi..
#3 purvaputns 2017-06-19 08:12
tad varbūt ir pēdējais brīdis kaut ko spējīgu tur novietot? lai sūda hamburgerrijējus par ogli pārvērstu....
#4 Me 2017-06-19 11:41
Šīs lapas autoram ieteiktu nopublicēt savu apmkeklētības statistiku. Izskatās, ka pat komentārus autors raksta pats. Jo visi tik vienādi un vienmēr kremli slavinoši.

Bet tā, viss tīrākais kremļa rupors, ne ziņu portāls ;)
#5 purvaputns 2017-06-19 12:50
komentārus rakstu es- Purvaputns- Vācietis, kam ar kremli nav nekāda sakara! un portāls ir vienkārši lielisks! necenzē! un es viņiem tulkoju un to darīšu! Es kremli neslavinu, bet skatos uz to ar cerību. Tas ir vienīgā cerība, kas mūs te varbūt vēl var no verdzības un nolemtības atbrīvot! Visi Vācu patrioti arī šodienas Vācijā tieši tā pat lūkojas uz Kremli un tā iemītniekiem.
#6 purvaputns 2017-06-19 13:00
un vēl- komentārus lapas autors neraksta! That's for sure!Un, ja tev nepatīk tas ko domājam mēs- vieknāršā Tauta- nelasi! ej ganies sorosa un nato izcilnieku zombiportālos. Jo dullam nekas vairs nevar kaitēt...
#7 čiulis 2017-06-20 13:53
Neesmu pamanījis, ka šeit būtu Kremli slavinoši raksti.Pret NATO- jā..par neatkarīgu Latviju- jā...ME laikam ir izcilības otsoss, kurš par 350 eu mēnesī ar sarkanām acīm filtrē citādi domājošos..
#8 voldemars odisvili 2017-07-02 08:50
Kad sorositiski-vinkeliskajiem degeneratiem nav, ko teikt, bet kluset ari negribas, tad vini apcer Kremli, Krieviju un tas 5. kolonnu Latvija u.tml.

You have no rights to post comments

Web Analytics