Aģentūra "Breitbart" ziņo, ka no Stokholmas piepilsētas Kistas aizvākts vienīgais rajonā esošais policijas iecirknis- nelaimīgas sakritības pēc notikusi budžeta apcirpšana, ņemta vērā policistu nevēlēšanās tur atrasties , kā arī iedzīvotāju nesadarbošanās ar vietējo (drīzāk ārējo))) varu.

Ja tas notiktu 5000 km no Latvijas , varētu jau arī paironizēt. Nabaga zviedri- tik daudz ekonomisko migrantu, ka policijai naudas sāk nepietikt.)) Argumenti, ka bīstamības dēļ poilicisti tur nevēlās atrasties, ir vienkārši brēcoši- varbūt tad filtrējat, kas ierodās Jūsu valstī? Savukārt , iedzīvotāju nesadarbošanās ar varu ir pilnīgi saprotama- kāds gan varētu būt iemesls sadarboties ar neticīgajiem šariata teritorijā?

Zviedriem nav daudz variantu:

1) Izlikties, ka viss ir labi ( tas tiek plaši praktizēts un strādā , zinot kā nostādīta politkorektuma propoganda un smadzeņu skalošana)))

2) Samierināties un akceptēt geto izveidošanos ( tuvredzīgi un ļoti bīstami nākotnē, jo tā tiek akceptēti šariata varas centri)

3) Saņemties un parādīt, kurš ir saimnieks VISOS Stokholmas rajonos..Tiesa gan, izskatās ka priekš tā viņiem vairs nav olu.. Olas gan ari nebūtu primāras- būtu vajadzīgi bruņutranportieri ar ložmetēja stobra pacelšanas leņķi vismaz 75 grādi, daudz asaru gāzes, svina un gumijas lodes, kā arī kārtīga komandantstunda. Plus vēl pabalstu lielums tiktu noregulēts pēc "criminal records" daudzuma - slikti uzvedies , maizītes pavisam maz.. Pavisam slikti uzvedies- čemodāns, Skavste - Eritreja..

Un raugi, šajā neskartās dabas parkā iestātos miers un harmonija..Vismaz formāla))

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-22 07:59
pilnīgi nepareiza taktika, es, kā jau Lielas un organizētas( vismaz pirms 80 gadiem) nācijas pārstāvis jautājumu risinātu citādi: 1.jau laicīgi uzbūvētu vairākas Atkritumu ( lai nav jāved uz Jūrmalu, Latvija)dedzināšanas rūpnīcas. vienmērīgi pa visu valsti.2 vienā jaukā agrā piektdienas rītā( piektdiena maniem naidniekiem ir īpaši mīļa diena)vienlaicīgi visā valstī paceltu gaisā Aviaciju- taktiskos bumbvedējus.un dotu pavēli no gaisa sanēt inficētos rajonus. Totāli. 3. Zviedru pilsoņiem par katra invazora uzrādīšanu vai aizturēšanu maksātu atlīdzību. Ievēŗojamu. lai ir materiālā ieinteresētība. .Maksātu arī Austrumeiropiešiem, zinot, ka tie ir nabadzīgi un ārkārtīgi centīgi , strādīgi ļaudis. 4.visus arestētos vestu ekskursijā uz jaunatvērtajām atkritumu dedzināšanas rūpnīcām Lai apbrīno jauno tehnoloģiju...Kādus vēl pabalstus??!! bet palielot realistiem un zinot,ka Zviedri ir nīkuļi, tas nekad nenotiks un viņi ir nolemti iznīcībai un verdzībai Ar ko arī viņus apsveicu!
#2 peksis 2017-07-09 18:16
no cita skatu punkta, ņemot vērā, ka Zviedrija un vispār Skandināvija ir totalitāri sociālistiska komunistu pārvaldīta teritorija, varbūt iebraucēji, lai arī ar savām tradīcijām, var izdarīt labu darbu un katalizēt sociālisma dabīgo sabrukumu, tam tāpat ir jānotiek .

You have no rights to post comments

Web Analytics