No tagadēja pensionāra Klintona objektīvu iemeslu dēļ vairs nebaidās sekretāres, bet āža kāja gan laiku pa laikam izlien. Klintonu pārītis ķepurojās pret straumi kā divi svētītā ūdenī iemesti velni.

Bils Klintons , nesatricināmi stāvot globālistu interešu sardzē, sācis torpedēt federālās valdības lēmumu par iziešanu no Parīzes klimata līguma ar atsevišķu ASV pilsētu mēru palīdzību.Gadskārtējā ASV mēru konferencē , kas notika Majamibīčā šā gada 24. jūnijā , Bils Klintons skaidroja , kā ignorēt Trampa lēmumus un darboties seperāti, ievērojot Parīzes protokolus savās pilsētās.

Parīzes klimata līgums ir caurcaurēm feiks un nepārprotami kalpo kā globālistu manipulāciju ierocis cīņā ar trešās pasaules valstu izaugsmi un vēlmi noteikt un kontrolēt ekonomiskos procesus pasaulē. ASV norit sīva globālistu un nacionālistu cīņa, gluži kā jebkurā attīstītā valstī šajās dienās. Un nedrīkst uzskatīt ASV par ļaunuma sakni, ja patiesībā šī valsts ir tikai globālistu boka cimds un pārvietojamais kaujas rotveileru būris. Nacionālistu intereses ASV pamatā pārstāv Tramps, ko balsta rūpnieki un daļa militāristu, globālistu- baņķieru frakciju redzami prezentē Klintonu klans, kurš vada "dziļās valsts" pretošanos ar jebkuriem līdzekļiem.

Secinājumi Latvijai:
 
1)Ignorēt jebkādas klimata vienošanās, jo tām nav nekāda zinātniska pamata. Dinozauru laikmetā pusplanētu klāja tvaiks un purvi, Co2 bija daudz vairāk bez jebkādas ražošanas. Neticīgajiem iesakām paskatīties ārā pa logu un atrast jebkādas globālās sasilšanas pēdas. Arī Baltijas jūra nav pakāpusies uz priekšu pat pa centimetru. Saules aktivitāte iegājusi lejupejošā fāzē, speciālisti apspriež jauna mini leduslaikmeta iestāšanos..
2) Piefiksēt klimata "aktīvistus" Latvijā politiķu vidē- visticamāk, viņi nāk no mums zināmajām globālistu- appederastu aprindām. Ieliekam ķeksīti sadaļā "klimats". Pašattīrīšanās periods tuvojās un šāda statistika ļoti atvieglos pārvaldes struktūru darbu lustrācijas periodā..
 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-26 07:01
Tā tak mōnika! ilgtspējīgā sūkātāja no orālā ofisa! kā man viss un visi no fakingtonas riebjas!
#2 purvaputns 2017-06-26 07:11
Draugi, ogļskābā gāze (saukta CO2) ir svētība zaļajiem augiem! tās trūkums ierobežo to augšanu! jo vairāk būs ogļskābes atmosfērā, jo labāk augs augi, vairāk būs koksnes , graudu, augļu , vairāk zāles lopbarībai un vairāk lopu - gaļas un piena!!! es gribu visus šos labumus! Tāpēc- neņemiet par dusmu- es ražošu CO2!!! pirdīšu, pūdēšu kūtsmēslus pretēji Eiropijas regulām un vēl- es dedzināšu visu, kas deg! Un centīšos auzdedzināt pat to, kas nedeg! Tā un tikai tā es varu protestēt pret visu nolādēto globalizatoru neliešu varzu un viņu marionetēm!!!!
#3 purvaputns 2017-06-26 07:39
viennozīmīgi, ka visa šitā klimata uzsilšanas kampaņa ir , lai ''likumīgi'' ierobežotu Tautu iespējas attīstīties un veidot savu rūpniecību . Agrāk to darīja ar kariem un aizliegumiem kolonijām .Piemēram, Austrālijā - Britānijas kolonijā bija aizliegts būvēt rūpnīcas! Jo tās varetu konkurēt ar metropoles Anglijas industriju. Viss jaunais ir labi piemirsts vecais!

You have no rights to post comments

Web Analytics