Jaroslava Hašeka ilustrācija. Klintone ved Stīvenu Hokingu uz viereiz lietojama kosmiska moduļa starta vietu.

Slavenais zinātnieks Stīvens Hokings brīdinājis, ka Donalda Trampa lēmums izstāties no Parīzes klimata vienošanās var Zemi novest pie «nogāzes un punkta, kad globālās sasilšanas sekas būs nekontrolējamas un neatgriezeniskas», vēsta «Independent».

REDAKCIJA

Laikam ejot , lietas nostajās savās vietās..ja kaut kas var izlīsrt , tad ari izlien.. Kā piemēram , Stīvena Hokinga āža kāja. Tagad lūk, planētas bojāejai ir atrasts vainīgais - tas ir Tramps , kas izstājies no Parīzes klimata vienošanās. Labi, ka Hokings nedzīvoja juras laikmetā, tad noteikti no viņa būtu atrāvušies arī lielie zālēdāji- dinozauri, kas bojāja atmosfēru ar savām metāna gāzes emisijām. Ja runajam nopietni, ,tad šobrīd globālisti izsludinājuši totālo mobilizāciju un , Hašeka vārdiem runājot, katram kroplim jākrīt par ķeizaru. Kintonitu frontē iesaukti visi iespējamie frīki a la Madonnas, Gāgas un visi appederasti, kas vien spēj nest kādu svarīgu vēstījumu. Hokings, nebūdams zinātnieks, bet kompilatoru rupors, šim mērķim atbilst par visiem 100%..

Turklāt turēties pretī "dziļās valsts" saimnieku projektiem un vajadzībām nav viegli pat veseliem cilvēkiem, nemaz nerunājot par invalīdiem- viens vārds nevietā un Hilarija atņems viņa apteksni, ratiņus, bet pašu atdos ceļojošajam cirkam. ASV buldogu cīņas zem tepiķa sasniegušas tādu intensitāti, ka kļūst par dzēlību avotu pasaules diplomātijas aprindās, bet patiesībā apdraud mieru un kārtību uz planētas.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-07-04 08:07
tas jokupēteris jau ir atdots cirkam! Cik jābūt debīliem, lai vienā nelaimīgā apdalītā cilvēciņā ieklausītos! un tas miljoniem reižu.... šādi tēli manī vienmēr izsauc līdzcietību un novēršanos.
#2 purvaputns 2017-07-04 08:11
man pilnīgi pietiek pavērties tais ļautiņos, kas šo murgu sludina, lai saprastu- te smird! visas gagas un madonnas un pārējie humora un satīras personāži izsauc neviltotu jautrību.

You have no rights to post comments

Web Analytics