Slavenajai Makrona runai vajadzēja būt apspriešanas topā vismaz nedēļu, jo tas ir viņa saimnieka-Rotšilda vēstījums "pilsētai un valstij".

Tomēr nez kāpēc ar varu apveltītie latvju tautas tēvi izvēlējās klusēt, pat parasti pļāpīgās minoritātēs tikai kaut ko formāli burkšķēja zem deguna.Visticamāk, ka Makrona runa bija labi plānots sabiedriskās domas tests, jo tiem, kas saprata viņa runas būtību, gribējās skriet pēc biļetes uz Ulanbatoru vai Nepālu.

Un tātad, pēc kārtas! Paņēmis rokās Francijas globusu, jaunais iznirelis Fransuā paziņo, ka ES smadzeņu centrs pārceļās uz Franciju ( cik varēja saprast, par visu maksās Vācija))), tiks dibināta Eiropas armija (ar ko gan tā karos, ar tiem 50 000 janku Ramšteinas bāzē?)), un tiks radīta pat jauna iestāde migrācijas kontrolei, nemaz nerunājot par centralizētu un vienotu Eiropas valdību un nodokļu sistēmu..

Saprotams, ka baltiešu "eliti" tas viss satrauc, jo piedāvājums nolikt lokālās vadība sviras noteikti nav viņiem pa prātam- sātaniski -orveliskais projekts izskatās biedējošs visiem. ES vienotā impērija ir nomoda murgs arī tiem, kas savā naivumā 1991. gadā no tīras sirds stāvēja uz barikādēm un cerēja uz labāku dzīvi savā pašu valstī.

Zemnieku gudrība saka: "ja esi tik gudrs, tad kāpēc neesi bagāts?", tāpēc paskatīsimies , kas notiek paša Makrona mājās.Francijas dienvidu rūpnieciskās un ostas pilsētas vairs nav franču, Parīze ir kļuvusi par džihada jauno tehnoloģiju testēšanas centru.. Visi pasākumi franču identitātes aizsardzībai ir izrādījušies nepietiekami, politkorektuma neprāts caur masu mēdijiem ir darījis savu un Le Penas laiks diemžēl ir nokavēts.Tieši viņai vajadzēja būt šī glumā alfonsa vietā pie Francijas stūres un ar dzelžainu dūri salikt akcentus nevis murgot par franču imperiālisma dominanti 21. gadsimtā.Tikai Le Pena vairs šajā amatā nebūs, jo pēc Makrona valdīs ģenerāļi, kas mēģinās nodrošināt kārtību valstī ar bruņotu spēku.

Ko Makrona vīzijas realizācija nozīmē Latvijai?

1) Pilnīgu nacionālās identitātes zudumu

2) Pilnīgu nespēju ietekmēt Briseles lēmumus ( tā ir realitāte jau šodien)

3) Vienotu likumdošanu, kas nozīmē neapvaldītu juvenālo justīciju,dzimuma identifikācijas likvidēšanu, geju laulības, izglītības kvalitātes pazemināšanu, pilnīgu globālo korporāciju un genderistu kontroli pār teritoriju.

Nezinām, ko domājat Jūs, bet mums liekas, ka ne jau tāpēc Latvija izstājās no PSRS, lai nonāktu šāda veida "savienībā".

Mēs gribētu dzirdēt no augstām tribīnēm, ka Makrona runa ir muļķības, pārpratums un nav pieņemama Latvijas valstij, bet visdrīzāk tas nenotiks, jo mūsu "augšas" vienmēr ir gatavas mūs pārdot ar visu zarnu saturu katram, kas gatavs maksāt.

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-09-29 08:18
nekā jauna! es to visu zināju un jau labi sen. latatejas vergi- ES marionetes darīs kā viņiem saimnieki liks. Darījuši jau ir visus 27 gadus Un vispār- atslābstiet- te - latatejā nekas vairs nav glābjams. Endzeit scenārijs jau ir iestājies. Glābjas katrs par sevi un uz kurieni vien var! citu recepšu man diemžēl Jums, mīļie Landsleute nav! likvidēt visu šeit , ja jums vispār kas vēl pieder un mukt! mukt! Mukt!
#2 purvaputns 2017-09-29 08:21
no PSRS izstājās ,jo Krievijas nodevēji kā gorbačovs to nodeva un tā sabruka. Tāpēc arī ''izstājāties'' bet to visu organizēja un vadīja CIA ,jūs bijāt tikai muļķas, dziedošas viņu marionetes.....tgad jums nekas cits neatliek- baudiet savu dziesmu augļus! lai labi garšo!

You have no rights to post comments

Web Analytics