Ja zvaigznes iededz-tātad kādam to vajag..Tieši Kādam, nevis katalāņiem vai kādai citai tautai, kuras taisnīgās prasības un ielu dumpi šis Kāds vienmēr pamanās apseglot.

Vienīgā reālā revolūcija, kas nepalika "oranža", bija Spartaka vergu sacelšanās mūsu ēras 72.gadā. Visas pārējās revolūcijas ir bijušas tikai tramplīns šim Kādam, lai realizētu savas ieceres un ietaupītu naudu veselu armiju un ielu huligānu algošanai.

Slavenais arābu "pavasaris" tikai izmantoja tautas neapmierinātību ar autoritārismu (kurš ir vienīgais veids, lai kontrolētu islama pasauli), lai iegrūstu Tuvos Austrumus tādā postā, kurā var tikai sapņot par Sadama, Kadaffi un Asada pārvaldes metodēm un labklājību. Arī mūsu puķu Ansis iemeta akmeni Saeimas logā tikai "Vienotības" kūdītāju dēļ un kļuva par zeku.

Kāds nupat ir cietis daudzas ārpolitiskas neveiksmes, zaudējis 100% nāvējoša izsitēja autoritāti un vēlas uzlabot savu morāli-materiālo stāvokli, savukārt  Indija, Ķīna un Krievija ir piesegusi kabatas ar rokām, signalizējot, ka šoreiz nekas nesanāks.

Kāds ir rīcības plāns šādā neveiklā situācijā, kad pat ZK "pelmenis-raķešvīrs" aiz paugura rāda fakus globālistu kara mašīnai ASV izpildījumā? Atspiest to , ko var! Un šis plāns arī tiek realizēts- sākumā Tramps paziņo par NATO izdevumu OIK komponenti, pēcāk vispār draud pamest eiropeīdu jefiņus savā vaļā..Tostarp šis Kāds tur frau Merkeli aiz vietas, kur normāli vajadzētu būt olām un iepludina Eiropas centrā āfrikāņu masas..Nākošais solis ir parūpēties , lai šīs masas izklīstu pa visu Eiropu un tad izdevīgā brīdī ģenerēt kārtīgu krīzi, kurā bez maizes ar garantiju paliks tieši jaunpienācēji..

Izskatās pēc nejauka globalizācijas ģenerālmēģinājuma Eiropā, jo Spānija triecienam nav izmeklēta nejauši, tai ir stipras sociālas valsts tradīcijas, stiprs katolicisms un mūsdienīga sociālistu kustība. Tieši Spānijas fragmentācija varētu būt fatāla Dienvideiropai. Un kvalitatīvu specdienestu darbības scenārijas varētu būt apmēram šāds:

Pie katalāņu rūpniekiem, kas dekādēm sapņo par savu nacionālo buržuā lomu un negrib dalīties ar centrālo varu, atnak puisis un saka: "Man ir daži desmiti miljonu Katalonijas neatkarības referenduma organizēšanai un cilvēku izvešanai ielās! Jūs taču mani neaizmirsīsiet, kad būsiet brīvi?" Ok, darīts.

Loģiski, ka Madridei vajadzēja klusuciešot ignorēt rosīšanos savā maizes klētī, ļaut katalāņiem spēlēties savā smilšu kastē, iegūt jebkādus rezultātus, lai pēcāk paziņotu par viņu referenduma rotaļu neleģitīmo dabu.

Bet šis pats puisis atnāca pie Rahoja vai kāda viņa spēku struktūru pārstāvja ar koferīti un aploksni. Koferītī, protams, bija daudz naudas, bet aploksnē - pavisam nedaudz bērnu porno vai  līdzīgs kompromats.. Šo lietu apvienojums vienmēr dara brīnumus, tāpēc Madridei vajadzētu rūpīgi papētīt, kurš ir atbildīgs par noziedzīgi-idiotisko lēmumu terorizēt referenduma fanus līdz asinīm..Un tas ir ļoti zīmīgi, jo asinis nekad neaizmirst- šis Kāds arī Bastejkalnā veica šo rituālo soli tālajā 1991. gadā.

Šobrīd viss ir sabojāts neatgiezeniski un atliek gaidīt ierodamies Madridē pašu Porošenko, lai konsultētos, ko darīt ar Katalonijas Tautas Republiku, kurā brīdī pievest haubices un sākt ATO...

Karš pret Eiropas nacionālajām valstīm ir sācies- Spānija ir pirmā. Bet metodes ir dažādas- Francijā tiek radīti apstākļi iekšējam haosam ar augoša , visuresoša terora palīdzību, savukārt Vācija- aizlieta ar nelegālajiem imigrantiem..

Baltieši var gulēt mierīgi, jo uz zemes guļošos vairs nespārda, globālistu elite un klintonīti dekādēm kontrolē Baltijas virsaišus, kurus savu personīgo un lietišķo īpašību dēļ jau sen vairs nevar saukt par eliti..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-10-05 13:38
latatejas varturi- marionetes- latviskie līdēji! ielīdīs jebkuram! darīs ko liks. bet gals būs ES kolonijai latatejai šā kā tā! nenovēršami!
#2 Viedais 2017-10-05 20:55
Neticu! Neticu un viss! Kombinācijās ar vairāk nekā diviem gājieniem ir pārāk daudz nezināmo un pārāk daudz iespējamo nekontrolējamo risinājumu. Tā šīs spēlītes nespēlē. Organizēt krāsaino revolūciju, jā! Organizēt referendumu, ticu. Nopirkt vienu cilvēku, kuram ir pietiekoši daudz spēka (varas) un kurš ir pietiekami stulbs, lai to pāradītu visai pasaulei, izdauzot balsošanas iecirkņus un atskaldot balsot gribētājus, neticu. Viens cilvēks tādus lēmumus nepieņem. Nopirkt visu valdību, neticu. Un kā tad ar ES vadību, kurai aiz pārsteiguma atkārās žokļi un nevar neko izdvest līdz pat šim brīdim, jo atbalstīt šādu pagājienu nevar, demokrātijas citadele kā nekā un nosodīt arī neērti, savējais taču. Bet situācija tur jautra un ziepes būs.
Starp citu par ukraiņiem. Aprīlī Latvijā Porošenko bija oficiālā vizītē pie Vējoņa, šonedēļ Latvijā bija Ukrainas ārlietu ministrs (intervēja rīta ziņās), bet nekur nav atrodama informācija par abu vizīšu mērķiem un rezultātiem. Interesanti, vai ne!
#3 purvaputns 2017-10-06 00:18
abu pušu mērķi un rezultāti- labi sirsnīgi izkalpoties ASV un ES vadībai. kādi var citdi būt mērķi vergiem?!
Bet no Eiropijas Timmermanns jau vakar pateica, ka pelietot spēku pret mierīgiem referenduma dalībniekiem esot labi un pareizi.... vakars ir izkurtējušajai ģermokrātijas citadelei- ES! īstā seja jau redzama!
#4 Viedais 2017-10-06 05:12
Jā, eirodemokrātija ir pa visu ģīmi, bet Felipe VI (Spānijas karalis) ir publiski nosodījis valdības rīcību. Līdz ar to Būtiskākie pilsoņu kara nosacījumi ir radīti. Nez vai arī karali kāds ir nopircis.
#5 purvaputns 2017-10-06 08:19
vai tad?! es sapratu, ka šis karalis ir pret Kataloņu neatkarību.
protams, ka nekas nenotiek pats no sevis. un arī šitas viss tur ir organizēts. interesanti būtu zināt, kas ir organizators un kas sekos tālāk. Es tā gaidu nolādētās impērijas ES galu, ka acīs cērtas.... tā gribas vēl piedzīvot, kad mana Dzimtene brīva kļūst!
#6 purvaputns 2017-10-06 08:36
vispār tās nostādnes šai Katalonijā ir visai savdabīgas- viņi vēlas ''neatkarību'', bet tai pašā laikā vēlas palikt ES un NATO! kāda var būt neatkarība, ja kāda teritorija ir šajās abās koloniāli-represīvajās organizācijās?! kas tad tā viņiem būs par neatkarību- nemaksāt Madridei, bet tās vietā Briselei?! man liekas viss šis pasākums stipri muļķīgs.
#7 Zin 2017-10-06 10:04
Tas saucas - gribam visus labumus un atvieglojumus ko šīs organizācijas sniedz, bet pretī negribam dot neko :) Klasiski
Analoģijai var pieminēt daudzdzīvokļa namu, kam steidzami neieciešams jumta vai lifta remonts. Vienmēr būs daļa, kas negribēs mesties tam remontam, bet iet prom no tās mājas ar negribēs un tad gaidīs, lai kaimiņi samet, darās :)
#8 purvaputns 2017-10-06 13:18
ES neko!! negribu no šitām organizācijām!!! tāpat kā no lielākā vairuma citu organizāciju kurās manu Dzimteni ir iesējuši šejienes varturi- fakingtonas marionetes! es zinu ko no šitām organizācijām var dabūt- nelaimi paverdzināšanu, okupāciju aplaupīšanu!!! Man nevajag!
#9 purvaputns 2017-10-06 13:23
Es nekad neesmu dzīvojis daudzdzīvokļu namā!! un nekad! nedzīvošu !!Esmu pēc parliecības Latvietis ( ne pēc gēniem)- man ir Mājas uz Laukiem Un man nav sādža un bars vajadzīgs! lāpiet paši savus kolektīvos jumtus! Man ir dakstiņu! visām ēkām .Tie izturēs gan manu, gan manu vēl nedzimušo mazbērnu mūžus!nebūs jālabo.Tā ir Dzīve, viss pārējais just details!
#10 Zin 2017-10-06 16:30
Nevienam neinteresē ko tu gribi un kds tev jumts. Te runa ir par daudz plaašākiem mērogiem ārpus tavas sētas un to divkosību - neko nedot, bet visu gribēt no tāš ES :)

Un jā, es arī dzīvoju majā laukos, bet neuzskatu, ka mana sēta ir visa Eiropa
#11 purvaputns 2017-10-06 16:33
man nevajag šo globalistu Eiropu! pidaru- invazoru, korporāciju, bezrasses ,beztautas, bezdzimuma radījumu Eiropu! man nekas nav ļaunumam jādod! ļaunums mani ierobežo un laupa!!!!
#12 kurbads 2017-10-10 13:46
Citēju Zin:
Nevienam neinteresē ko tu gribi un kds tev jumts. Te runa ir par daudz plaašākiem mērogiem ārpus tavas sētas un to divkosību - neko nedot, bet visu gribēt no tāš ES :)

Un jā, es arī dzīvoju majā laukos, bet neuzskatu, ka mana sēta ir visa Eiropa

Latvija ES sen neko nav parādā.Esam norēķināšanās ar kolonizatoriem līdz 22.gs. sākumam- ar savu zemi, nākotni un vēl nedzimušajam bērniem, kas Dieva pasauli ieraudzīs Anglijā
#13 purvaputns 2017-10-11 13:18
zelta vārdi, Kurbad!
#14 purvaputns 2017-10-12 07:42
paskatiet šito te! tas krievs runā ļoti patiesi!
https://www.youtube.com/watch?v=W-dUmhfSIAM

You have no rights to post comments

Web Analytics