Katalonijas notikumi pēdējā laikā pilnīgi aizēnojuši Eiropai sāpīgo Brexitu un ļaunas mēles ceļ gaismā nākošos iespējamos "kandidātus"- sarosījušies Ziemeļitālijas separātisti

venēcieši, silēzieši un citi margināļi. Katalonijas kauliņi ir mesti un nekāda atpakaļceļa vairs nav, garantējot permanentas galvassāpes ne tikai Rahojam , bet arī viņa pēcnācējam. Mums atliek cerēt, ka Katalonijas kauliņi ir tikai mesti, bet netiks pārlasīti un apsūkāti, jo katalonieši ir izteikti miermīlīgi un spējīgi tikai uz labi organizētiem streikiem un domājams, ka ģenerāļa Franko metodes ar visu "Arriba, Espana" šobrīd nav aktuālas.

Pats galvenais jautājums- kam visu to vajag? Un šeit manāma 2 savstarpēji naidīgu spēku darbība vienā un tajā pašā virzienā:

1) Mostošās ES tautu masas arvien skaidrākā apziņa , ka impērijas un karaļvalstis vairs nenodrošina mieru un kārtību, bet kļuvušas par traucēkli nacionālas, pilnvērtīgas valsts veidošanā. Turklāt dziļāk ieskatoties, to var redzēt visos līmeņos- silēziešiem apgrūtinoša ir kļuvusi Polijas valsts funkcionēšanas kārtība, savukārt Poliju tracina veca dzērāja vadītais ES ar saviem migrantiem un apdauzīto leftiju-liberāļu dominanci. Objektīvi skatoties,arī Latvijai ES ir kļuvis par traucēkli, jo nākās dzīvot bez savas naudas, emisijas un citam ekonomikas regulēšanas svirām, nemaz nerunājot par ārpolitiku, kuras nav, ja neskaita aizmugures piedziņas ministrijas producētos paziņojumus, kas vienmēr pauž dienu iepriekš pasludināto anglo-ģermāņu pozīciju.

2) Globalā finansu kapitāla banksteru, augļotāju un mizantropu kurss uz nacionālo valstu noārdīšanu, radot savam kapitālam brīvu telpu, iespēju nesodīti paverdzināt nu jau ne tikai kolonijas, bet palēnām pārņemt kontroli pār visu pasauli, izmantojot robotizāciju un digitalizāciju. Nacionālās valstis ar savu likumdošanu, kas aizsargā savus iedzīvotājus, ir globālistu ienaidnieks. Savukārt globālistu cerība uz ES kā universālu pakļaušanas instrumentu nav attaisnojusies un viņu analītiķi cer apseglot jaunu trendu- dezintegrāciju. Ja šis plāns nostrādātu Indijā, Ķīnā un Krievijā, tad ES ielaišana dzirnavās tāds nieks vien būtu..

Tomēr varam cerēt, ka globālisti šajā cīņā neuzvarēs, jo negribās redzēt Antikrista atnākšanu savām acīm. Krievija un Ķīna grabina savas kodoltriādes, mazais Korejas pelmenis grabina to , kas ir, nododot ziņu Rotšildu-Rokfelleru klaniem, ka vēl solis uz priekšu- un visas pasaules banksteriem vairs nebūs no kā uztaisīt savus ekoloģiskos un svaigos rīta salātus..

You have no rights to post comments

Web Analytics