Agrāk, pirms gadiem 50, pirms lielās globalizācijas sākuma, pastāvēja žurnālistikas labais tonis, kurš autoram uzlika par pienākumu pārbaudīt avotus, salīdzināt informāciju un darīt šo darbu pēc labākās sirdsapziņas.. (Jā, toreiz sensenos laikos žurnālistiem tāda bija)..Tagad, totāla infokara apstākļos, viss ir mainījies...

Arī izglītības un izpratnes līmenis ir ļoti mainījies- lasītāji spēj apgūt virsrakstus , bet neiedarbina spēcīgāko pašaizsardzības mehānismu- kritisko domāšanu. Un šobrīd tieši tāpēc tūkstošiem cilvēku mirst no netaisnīgiem kariem , emigrē un degradē. Kaut arī mēs dzīvojam viena klikšķa attālumā no Etnas izvirduma, Taizemes plūdiem vai izpostītā Donbasa, par ko arī runāsim..Šei ir vienkāršs attēls- Ukrainas bēgļu plūsma no Donbasa, kurš attēlā redzams nodalīts pa labi ar rozā krāsu ha..ha..

Un te vietā būtu pajautāt- kādus draudus Ukrainai var radīt šis mazais apgabals, kura robeža notur, Porošenko vārdiem runājot, visas fašistiskās Krievijas armijas nemitīgu uzbrukumu, ar savām krūtīm aizstāvot ES no barbaru ordām..??? Par šo necilvēcīgo darbu tieši šodien Porošenko tika apsolīti vēl 600 miljoni kabatas naudas, jo uzbrūkošā krievu armija ir bīstama, rafinēta un turklāt pilnīgi neredzama, jo paši pilnīgākie satelītattēli neko nespēj kostatēt.. Bet masu mēdijiem pietiek ar reliģiozu ticību , attēli nav vajadzīgi....Patiesībā Donbasa armijas nav mēģinājušas uzbrukt, jo uzbrukums prasa motivāciju un daudzkārtīgu pārsvaru pār pretinieku, kas aizsargājas. Kas Doņeckai būtu darams Kijevā? Kijevas armija ir vismaz 6 reizes lielāka un jaudigāka, tātad teorija par "uzbrūkošo agresīvo DTR" ir feiks. Doņeckai toties ir ko aizstāvēt, tapec provocēt konfliktus ir samērā vienkārši- uz uguns līnijas tiek izvilktas Porošenko haubices un notēmētas pret rūpnīcām, siltumtrasēm un skolām...un karš var turpināties..Ja Jums ir mājās bērni, tad laikam nevajag stāstīt, ko nozimē siltumtrase ziemā?

Meli ir šos bēdīgos ukraiņu notikumus pavadījuši no sākta gala.Latvijas mēdiji atspērušies publicēja atklātu militaro dezinformāciju, ko nopludināja oficiālā Kijeva ienaidnieka maldināšanai, pat tik žurnālisti nespēja atšifrēt facebook un Odnoklasniki laikmetā..Vai varbūt, nemaz negribēja..Jo mēs labi zinām, kurš kontrolē pat "sabiedriskos medijus" , kuri liek apmaksāt melus no mūsu kabatām.

LV mēdiji noklusēja daudzos gadījumus, kad "opolčenci" sekmīgi iepirka bruņojumu no ukraiņu ģenerāļiem, kuri par naudu bija gatavi pat nopludināt taktisko informāciju, kas lielā mēra sekmēja asiņainās sagrāves Debaļcevā un Ilovaiskā, kur nemākulīgi uzbrūkošā ukraiņu armija un nacionālistu bataljoni tika ievilināti "katlos" un sakauti..

Kam īsti uzticās Donbasa iedzīvotāji šobrīd? Isti nevienam, bet pilsoņu karš ir viņus saliedējis- 300 000 tūkstošu reģiona iedzivotāju ir parakstījuši petīciju šīs pasaules varenajiem , kur vērš pasaules uzmanību uz savu stāvokli bloķētajā Donbasā. Augšā izvietotā karte rāda uzticibas un paļāvības līmeni "savai" valstij- uz Ukrainu izbēgušo austrumnieku skaits...Uz Krieviju ir izbraucis virs 1 miljona vietējo..

Oficiālā Latvija ir nostājusies Kijevas pusē, par to nāksies sarkt, jo atbalsts atklātiem hunveibiniem grauj valsts reputāciju un ierobežo diplomātiskos manevrus.

Ja gribat uzzināt jaunumus no pirmajām rokām, nepaslinkojiet iesekoties Sergey Belous- sastopams Twitter un facebook ar kameru rokā , ķiveri galvā un bruņuvesti mugurā pirmajās līnijās pie Dņepropetrovskas...Nav runīgs , bet labi fotografē..

Sekojiet mums , tuvākajā laikā publicēsim augsta līmeņa amatpersonas-pārbēdzēja atskaiti par maidana un pirmsmaidana Ukrainu!

You have no rights to post comments

Web Analytics