Kādreiz lēni slājot un domājot, galva pāriet autonomā režīmā, bet acis dzīvo savu dzīvi..Un lūk, Stoklholmas centrā Kungsgatanā

pie Stokholmas koncertzāles pamanīju nošņurkušu klaidoni,

kas brīžiem mēģināja spēlēt ģitāru, ko gan viņš, spriežot pēc balkāniskās ārienes, būtu varējis darīt labāk...Arī pāris monētas ģitāras futrālī lika saprast, ka maizes ēdājs viņš šodien nebūs..Bet te! Pie futrāļa stāvēja neliels aparātiņš un jau otrais garāmgājējs ar savu karti novicinājās gar to.. Esam klāt, caur galvu izlidoja vecas atmiņas par Latvijas lielo vētru un Kurzemes pusē satikto japiju ar Porsche, kuram bija nelaikā beigusies degviela. Rajons bija bez elektrības un japija glaunās kartes nebija vērtas pat izēsta rieksta..

Te nu mēs esam.Nespējīgi pat no vietas izkustēties avārijas situācijā..Un klaidonis, kas žēlastības dāvanas vāc no debetkartēm un mobilajiem telefoniem..Tas , ka Skandināvija nav pie pilna prāta, zināms sen. Pat tādā adekvatā valstī kā Somija pēc Turun Sanomat pētījuma apritē ir tikai 20% skaidras naudas, tajā pašā laikā advancētajā Igaunijā "skaidruča" mazumtirdzniecibā ir 50%..Un skaidrās naudas apjoms pasaulē strauji sarūk. Acīmredzot tikpat strauji sarūk arī mūsu individuālā brīvība,

Ko dara bankas?

1) Uzglabā mūsu naudu. Tiesa gan, nesaprotu, kāpēc manu naudu neglabā Latvijas Valsts banka un man tā jāatdod mistiskam ārzemju astoņkājim, kuram pat dibinātāji skaidri nav zināmi ? Šie ļaudis, kas finansē karus un atmazgā narkotiku miljardus, vēlās atskaites par manu 1000 eiro caurspīdīgumu? WTF...?

2) Izsniedz kredītus, piezimējot nullītes datorā, bet kļūmes gadījumā savāc visus manus reālos loriņus.

3) Bankas finansē Lielo Farmu un korporācijas, kuras man noteikti neplāno burvīgu nākotni, it īpaši apstākļos, kad individuālās brīvības tiek ierobežotas.Bankas arī regulē valdības, to starp arī manas Latvijas.

Situācija ir pavisam tuvu apokaliptiskajam scenārijam, kad bez zīmes (kartes) Tu vairs nevarēsi pirkt un pārdot. Ir skaidrs, ka liberālie pubertanti nevar iedomāties, ka vienā brīdī var atskanēt klikšķis un Tava karte vairs nestrādā, jo:

1)Tu neesi lojāls

2) Neesi pietiekoši tolerants vai nesastāvi LGTB deju kopā

3) Vienkārši esi sācis patērēt pārāk daudz resursu.

Lai tas viss nekad nerealizētos, ir vajadzīga skaidra apziņa un sadarbība sabiedribas locekļu starpā. Savas tiesības uz skaidras naudas lietošanu ir skaļi jāaizstāv!

Ir jāsaprot, ka bankas ir parazīti un viņu pastāvēšana ir pamatota tikai ar viņu alkatību un spēku. Pastāv un tiek radītas kooperācijas sistēmas, kuras lieliski iztiek bez bankām, arī šeit Latvijā mēs Jūs informēsim par jaunumiem šajā sfērā.

Materiāls pārdomām.

https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/17/wir-sveices-alternativa-nauda-ipasi-aktuala-ekonomisko-krizu-apstaklos/

https://infoagentura.wordpress.com/2015/05/21/filma-par-kapitalisma-butibu-un-kapitalisma-attistibas-drausmigajam-perspektivam/

You have no rights to post comments

Web Analytics