Piesakam rakstu sēriju, kas būs veltīta šai tēmai un saturēs visnotaļ derīgu un pozitīvu informāciju tiem, kas nolēmuši izdzīvot globāla genocīda apstākļos.

Raksti saturēs arī labo ļaužu un vietējo ražotāju kontaktinformāciju, ko neviens nav apmaksājis- labajām lietām ilgstoša reklāma nav vajadzīga.Viens no šīs rakstu sērijas mērķiem- parādīt, ka mēs neesam miruši kā sociums un varam atkal mācīties strādāt kā komanda.

Un visiem kopā mums nāksies atspēkot dažas globālistu preambulas!

1) Pārtikas ražošana ir bizness, ar E- vielām aizdarīta pārtika ir globāls bizness, sliktas un nedzīvas pārtikas globāla tirdzniecība ir LIELS bizness , jo baro arī Lielo Farmāciju.

Mēs uzskatām, ka pārtikas ražošana pirmkārt  ir dzīvesveids, kas nodrošina lauciniekiem viņu vides pastāvēšanu. Tāpēc mēs ar likumdošanu radīsim apstākļus savu ražotāju aizsardzībai- nospļauties par ES, tik un tā nauda beidzās. Lielveikaliem, kurus darbina Rietumu kapitāls, ir jātiek apliktiem ar papildus nodokļiem, savukārt neiepakoti pārtikas produkti tiek atbrīvoti no jebkādiem nodokļiem. Pēc plāna iekšējās kooperācijas sistēma iznīcinās lielveikalus dažos gados.

2) Cilvēku izvēle ir ierocis. Esiet patrioti un mīliet savus bērnus- pārstājiet lietot cukuru, gāzētos dzērienus un iepakotus pārtikas produktus un pusfabrikātus!

Cilvēks kā bioloģiska būtne ir ieprogrammēts vienveidīgai augu un graudu pārtikai,šo vienkāršo faktu Jums nekad neizpaudīs globālā "pārtikas zinātne" , jo šī vienkāršā atklāsme var sagraut viņu biznesu. Japāņu zinātnieku pētījumi liecina, ka ar graudaugu diētu īsā laikā var izārstēt jebkuru slimību, tikai šie dati nav pārāk populāri, jo cilvēks pēc dabas ir rīma..Ierobežot patēriņa daudzveidību nozīmē nopietni atpūtināt organismu- 100 gadus atpakaļ maize bija pamatēdiens.

MAIZE.

Šobrīd tā ir samērā fatāls dažādu elementu maisījums, ko lietot nav droši. Cukurs un termofīlais raugs komplektā ar pusi Mendeļejeva tabulas, kas vajadzīga gluda tehnoloģiskā procesa nodrosināšanai, padara šo produktu nelietojamu un ir vērts aizdomāties, kāpēc bērniem ir alerģijas un agrīna onkoloģija. Modernais raugs, atšķirībā no ierauga, cepšanas procesā neiznīkst, bet turpina dzīvot Jūsu ķermenī.

Izeja- cept maizi mājās, jo pareizi izgatavota maize var sastādīt pusi no Jūsu raciona. Maizi bez rauga un cukura iespējams iegadāties arī mazajās ceptuvēs, kuras mēs uzmeklējam, testējam un aprakstam. Ja uzzināt kādu jaunu, rakstiet komentāros vai mums- reklamēsim un informēsim!.

Šobrīd esam pārbaudījuši ekoceptuvi uz Brīvības 258- "Suitu maize", maiznieks Mareks Reķis. tel. 29119070

4 veidu maize, tradicionālās tehnoloģijas, satriecošas kvalitātes produkts. Iesakām! Var dzīvot no šīs maizes vien! Nevienā lielveikalā šādas kvalitātes produkts nav atrodams.

Kapēc lielveikaliem nav vietas Latvijā?

1) Kapitāla aizplūde. Tie pieder ārzemniekiem, kuri peļņu eksportē. Tas nodara zaudējumus gan valstij, gan zemniekiem. Šo lielo tīkla veikalu socialā funkcija ir pārvērtēta, jo tie nodarbina par minimālo algu un izceļas ar suniskiem darba apstākļiem.

2) Preču kvalitāte. Globalā tirdzniecība un ražošana nevar pastāvēt bez E un citām vielām. Latvijai nekas nav vajadzīgs no citiem, jo pašiem ir potenciāls kļūt par ļoti kvalitatīvas un tīras pārtikas ekportētājiem. 98% no lielveikalu sortimenta NAV lietojams pārtikā!!!

Lielveikalu likvidēšana ar nodokļu palīdzību spētu atdzīvināt Latvijas lauksaimniecisko ražošanu un mazo veikaliņu atdzimšanu, bet realitātē globālistu ķēdes suņi , kas šobrīd pārvalda Latviju, aizsargās tos līdz pēdējam elpas vilcienam.. Līdz kuram, cerams, nav tālu, spriežot pēc antiglobālistu un kreiso aktivitātēm. Atbalstiet Latvijas socialdemokrātus, kreisos un antiglobālistus un visas anti-ES politiskos spēkus nākošajās vēlēšanās- vara pēc taisnības pieder vairākumam, nevis 0,1% partiju uzurpantu!

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-04-24 07:43
pilnīga taisnība! musu ģimene jau neēd neko no rimimaximām. viss izaug. maizi cepu plītskrāsnī. Bet tikai- mus te visiem garšo gaļa un zivis... ēdam visu, kas kustās! bet tikai to , kuru esam personigi pazinuši. Un tā ēdot iznāk kretni lētāk nekā ķīmijas laboratorijas produkciju sevī iekšā bāžot.
#2 purvaputns 2017-04-24 07:50
domāju ,ka dalījums- labējie - kreisie ir novecojis un neatbilstošs. Mākslīgs un mums uzspiests Ja es esmu par Tautas izdz
īvošanu, par dzīvi uz savas Zemes Laukos, par neierobežotu privātipašumu un par pilnigu brīvību tajā rīkoties,pret invazoriem,pret Mainstrīma manipulatoriem pret sex perversistiem,par ģimeni un tās vērtībām, tad esmu ''labējais;;???man nav nekas kopīgs ar kapitaistiem- globalistiem - banksteriem!! vēl vairāk- tie ir mani visļaunākie ienaidnieki! tāpat kā komūņiji un socialisti, kas grib mani pataisīt par beznacionalitātes darbaspēku un man visu atņemt un man atņemto sadalīt birokrātiem un citiem sliņķiem!!!!
#3 purvaputns 2017-04-24 08:09
un vēl- kapitals nekur neplūdīs, ja būs mums sava- savas valsts nauda! sava viena valsts banka ar emisijas tiesībām un emisijas monopolu. Un naudas maiņas monopolu! ar to ir jāsāk. Tā nav valsts, kam nav savas bankas un nav savas naudas un nav robežu!!! tā saucas kolonija.....
#4 intolerance to toler 2017-04-24 08:14
o, jā..
jautājums par LV Banku ir sabriedis.diskusija nupat uzprasās..
Latvijai ir vajadzīga viena banka, ar depozit un emisijas funkciju, kas veic arī norēkinus visā valstī..to dara viena banka- pārējās var tīties..Bet tas ir karš pret šnobeļiem- to nepieļaus bez nopietnām sadursmēm.Tapēc vajadziga diskusija..
#5 zanis 2017-04-24 08:16
darbaspēku un man visu atņemt un man atņemto sadalīt birokrātiem un citiem sliņķiem!!!!

Pie socialistiem Tu esi dzīvojis..Visu atņēma un sadalīja? Tiešām? Un no majām lika ārā un ar nodokļiem čakarēja?
#6 purvaputns 2017-04-24 08:28
esmu dzīvojos pie sovjetiem. neko nedrīkstēja oficiāli. zirgu turēt nedrīkstēja- tas, kam bija zirgs- biji expluatators. expluatēji zirgu! un zemi ap māju apara līdz taciņai, ja nestājies kolhozā. Varēja dzīvot, jo neievērojām sovjetu likumus- zagām , blēdījāmies un visam likām kluci virsū. Tieši tāpat kā to daru šodien... ar nodokļiem nečakarēja. čakarēja ar cenām un ar mūžīgo deficītu.
#7 purvaputns 2017-04-24 08:29
šnobeļiem nekas nav jāprasa! ir jānacionalizē!!!!!
#8 zanis 2017-04-24 10:42
Citēju purvaputns:
šnobeļiem nekas nav jāprasa! ir jānacionalizē!!!!!

nu re..Te mēs arī nonācām pie valsts lomas palielināšanas))
#9 purvaputns 2017-04-24 11:42
bet ja tā ir mūsu- Tautas valsts?!ja mēs to esam ievēlējuši Tiešās demokrātijas ceļā un tā pilda mūsu gribu!? kādi varētu būt iebildumi pret tādu- nenozagto Valsti???!!! ne jau vienmēr valstij ir jābūt tautas ienaidniekam.... vai ir tik grūti iedomāties valsti, kas tautu aizstāv?
#10 zanis 2017-04-24 14:15
Kopš 1991. gada- grūti..Komunisti nozaga Satversmi un sagozija velēšanu sistemu..Luk, problēma, kāpēc esam atsumti no lēmumu pieņemšanas
#11 purvaputns 2017-04-24 14:43
protams, ka nozaga! bet vai tie bija komunisti? tas vēl ir jautājums. vai tik tie nebija fakingtonas banku līkdeguņi. tie arī to ''dziesmoto tevolūciju'' inspirēja, finansēja un organizēja. tauta, kā jau muļķe, tikai uz to visu pavilkās.nu maksā par visu. ar %%.

You have no rights to post comments

Web Analytics