Latvijas iedzīvotāji pat esot mainījuši savus ceļojumu pieradumus un izvairās no terorisma skartām vietām. Attieksme pret islama radikāļiem un pat pret seno monoteisko reliģiju islamu ir kļuvusi kategoriski noliedzoša. Tajā pašā laikā nedaudz mazāk par pusi iedzīvotāju atbalsta ES un uzskata to par labu esam.

Pamēģināsim salīdzināt šīs divas sistēmas - ES un Islama kalifāta ideju.

1) Abas sistēmas ir ekspansioniskas un pasionāras- pastāv, tikai nemitīgi paplašinoties un izsūcot resursus no kontrolētajām teritorijām

2) Abas sistēmas dažādos veidos ievāc nodevas- musulmaņu galvas nauda ir klajāks rekets nekā ES banku maskētā darbība, ekspluatējot  3. ātruma Eiropu.

3) Abiem konceptiem raksturīga neiecietība pret citādi domājošajiem- klajš reliģisks terors , ko praktizē ISIS, izsauc vairāk uzmanības, nekā rafinētā liberālfašisma ieviešana, ko veic ES jau dekādēm.

4) Abiem tipiska neiecietība pret vārda brīvību- tikai mērķi tiek panākti dažādām metodēm.. Rezultāts viens- iedzīvotāji diskutē virtuvēs aiz ciet durvīm.

5) Abas sistēmas nīst un iznīcina kristietību, islamistiem gan tīk terminēt arī ES ideoloģisko balstu- LGTB aktīvistus..

6) Gan ISIS. gan ES darbība un aktivitātes rada bēgļu plūsmu- cilvēki nespēj izdzīvot , paliekot mājās. Diezvai Latgalres zemniekam nav vienalga, kurš viņu izdzen no mājām- tiesu izpildītājs vai džihadists.

ES praktizētā totalitarisma rezultatā Rietumu demokrātija tās klasiskajā izpratnē ir pārstājusi eksistēt- neomarksistu bonzas izlemj, kas ir labs un slikts, ko presei stāstīt un ko ne..

Īpaši pretīgā un zemiskā veidā tas izpaužās "jaunās demokrātijas " valstīs, kur varu sagrābušās kliķes vispār pārstājušas uzturēt sabiedrisku diskusiju par valsts kursu un politiku.

Mazas pasāžas no mūsu lasītāja- Vācijas-Zviedrijas novērotāja- eksperta Purvaputna dāsnās mapītes...

Draugi, te jūs atkal iepriecina  Purvaputns ar ziņām no trakomājas- ES! Šoreiz iepriecināšu visus ar ziņu no Zviedrijas- mūs ekspluatējošās, aplaupošās un savus indīgos atkritumus mums dāvinošās Karaļvalsts. Viss tas gan Eiropas ''vērtību '' garā.
Jāteic, ka zviedriņiem neveicas-  valsts slīkst kriminalitātē un vardarbībā. Gadu desmitiem ilgā nekontrolētā ieceļošanas politka dod rezultātus! Un krīze eskalējas. Zviedrijas valsts policijas šefs Dan Eliasson  pagājušo trešdien ziņoja par ''bīstamajiem rajoniem''(no go areas) Zviedrijā. 61 (sešdesmitvienā) no go Area Zviedrijas karaļvalsts ir zaudējusi jebkādu kontroli. Tur ir vienkārši daudz par daudz kriminalnoziedznieku un paralēlās sabiedrības ar saviem likumiem, savu banku sistēmu, un savu tiesvedību.''''Stāvoklis ir akūts'' uzskata manāmi sašļukušais swensonu Policijas šefs. Patiesībā stāvoklis ir tik ļauns, ka Policijas šefs lūdz palīdzību! Jo Eiassons vēršas ar lūgumu pie sabiedrības: ''Citas darbojošās personas, palīdziet mums, palīdziet mums!''(„Andra samhällsaktörer, hjälp oss, hjälp oss“), lai paglābtos no imigrantu jauniešu bandām. Runa te iet par zviedriem atņemto teritoriju, ko savā starpā tagad dala arābi un āfrikāņi( galvenokārt somālieši) .Zviedru policija  šogad gandrīz 400 darbinieku ir zaudējusi- jo algas policijā ir zemas un darba apstākļi ārkārtīgi grūti. Kā labi zināms ,zviedru policija ir slēpusi informaciju par tiem noziegumiem, ko ir veikuši'' bēgļi'' šie noziegumi tikuši apzīmēti ar kodu 291, tas nozīmē- nekas nedrīkst tikt izpausts sabiedrībai Tas ir policijas rīkojums. Šis kods vēl joprojām eksistē un nav atcelts!
Kā zināms Zviedrijā ir 2. augstākais izvarošanu skaita % Pasaulē! Šā gada pirmajos 5 mēnešos izvarošanu skaits ir vēl pieaudzis par 16% un ir bijis 2224 gadījumi.Tajā pašā laikā vēl daudz vairāk iesniegumu par izvarošanām nemaz netiek policijas izskatīti! Katru dienu ! Izskatīti 13 ziņojumi par izvarošānām un līdz tiesai nonāk tikai 8 izvarošanas sūdzības no 100!
 Un ko dara ''atbildīgā'' Zviedrijas politika un tās darboņi? Zviedrijas valdības šefs Steffan Loven  brauc uz Poliju, lai tur poļiem draudētu ar konsekvencēm , kādas pret Poliju tiks vērstas, ja tā atteiksies uzņemt invazorus- Merkeles viesus un beidzot neizpildīs Briseles rīkojumu....
Draugi, lūgsim Dieviņu, lai tas mūs pasarga no islamistu viesiem, no Ļaunuma Impērijas ES un no tās marionetēm – Tautas ienaidniekiem ''mūsu'' ''valdībā''! Jo tikai mēs paši un vēl Dieviņš spēj mums palīdzēt!

Tiktāl Purvaputns..

Tendence slēpt informāciju no sabiedribas vērojāma arī Vācijā un Amerikā. Informācijai jābūt politkorektai, vai arī tā neieraudzīs dienas gaismu..Tā ir demokrātija? Iedzīvotāju vairākuma viedokļa ignorēšana kļuvusi par jaunā totalitārisma normu. Piemēri nav tālu jameklē- kāds pajautāja rīdziniekiem, ko viņi domā par LV 100gadei veltīto praidu??? Es nevēlos stāstīt bērnam, ko dara šie varavīkšņainie onkas un tantes manas pilsētas ielās un kapēc viņi tur pastaigajās. Un es nevēlos vasaras dienā sēdēt mājās tikai tapēc, ka manas noziedzigās tolerances dēļ pastāv šis 1% appederastu koalīcijas, kurš dominē pār atlikušajiem 99%... Labāk ir nospiest sarkano avārijas izejas pogu.

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-29 07:44
Paldies! viss korekti. Precīzi mans raksts. Ne vārda pielikts , ne atņemts. Mīlu šo portālu! jo viņš necenzē! atšķirībā no sorosvaltiskajām izcilnieku lapelēm. Un par braukšanu- es arī lūdzu Dieviņu , lai man vairs nekad, nekad nerastos vajadzība uz Vācju Manu zaudēto Tēvzemi braukt! es pat lidojumus izvēlos tādus, kuri neiet caur šo sērgas pārņemto teritoriju....
#2 voldemars odisvili 2017-06-30 13:18
V. Cercils kadreiz esot teicis, ka islams cilvekam esot tas pats, kas trakumserga sunim...

You have no rights to post comments

Web Analytics