Pilsētas leģendas par šo tēmu bija klīdušas sen, visiem bija zināms, ka

Mumbajas un Pekinas graustos mīt blēži, kuri mēdz pierunāt trūcīgos par labu naudu atdot savu nieri, bet dakteri savukārt, izmantojot dziļo narkozes miegu mēdza paķert vēl šo to..Tā kā jau 70-80. gados varēja runāt par globālu sistēmu- Indijas,Ķīnas un Āfrikas donori, kas apgādāja visus gribētājus ar rezerves daļām, kuras "pārmontēja" Turcijas, Izraēlas un bagāto Tuvo Austrumu valstu klīnikās.

Protams, ka "zelta miljards" par šo tabu tēmu izvairījās runāt, klusumu garantēja arī pārāk biežā specdienestu "klātbūtne".

Tomēr agri vai vēlu patiesība izpeld gaismā, lai kā arī pasaules varenie to nevēlētos.

1) Kosova- 1990. gadi. Ciema reketieris Hašims Tači, kurš šobrīd ir amerikāņu izveidotās Kosovas "valsts" prezidents, iesaistījās Kosovas albāņu militārajos grupējumos, kuri ar NATO atbalstu atspieda serbus no viņu svētajām zemēm (Kosova- serbu Staburags), ātri saprata , ka rekets un narkotrafiks nav tik ienesīgs, kā jaunais "bizness", kurš kļuva iespējams Dienvidslāvijas sabrukuma (lasi, parasta vadāmā oranžā revolūcija, kādu vēl būs daudz)  laikā..

Proti- katrā karā ir daudz gūstekņu, ievainoto un kritušo ( jā , jā arī tie noder) Un lieliskais organizators Hašims ne bez Rietumu onkuļu atbalsta ķērās pie darba. Apjoms auga tik strauji, ka pavisam drīz sāka cirkulēt nelabas baumas par mazo dzelteno skolu, daudzajiem viegli ievainotajiem serbu gūstekņiem, kas tur pazūd bez pēdām..Tiesa gan , sāka pazust arī liecinieki, bet  materiālu bija gana, lai Hāgas prokurore Karla Ponti savāktu kārtīgu, čemodāna izmēra lietu pret Hašimu Tači un sarūpētu viņam karātavas. Bet tad, ak brīnums, iejaucās republikānu partijas varenie un izrādījās, ka orgānu tirgonis Hašims ir neaizstājama persona šajā NATO anklāvā, ko jau toreiz bija nolemts padarīt par "valsti". Prokurore aizgāja pensijā, bet Hašims kļuva par prezidentu. Lūk, kā..( Šobrīd Kosovas "valsti" apbruņo, lai šo narkotiku fasētāju un cilvēku tirgotaju anklāvu vajadzibas gadījumā varētu uzrīdīt Serbijiai.)

https://www.theguardian.com/world/2010/dec/14/kosovo-prime-minister-llike-mafia-boss

(pasaki , kas ir tavs draugs un es pateikšu, kas esi Tu...vai Latvijas prezidenti diez mazgā rociņas pēc sveicināšanās ar šo sumpurni?)

2) Tuvie Austrumi un "bēgļu"krīze- PJK ( Pasaules jaunās kārtības) oligarhāts sašūpo puskontinentu.

Irākas valdošās partijas BAAS ideologi kopā ar Rietumu dienestiem modernizē ALCaidu un izveido āmuru cīņai pret Tuvo Austrumu valstiskumu- Islama Valsti. Pasākums gan daļēji iziet no kontroles, taču pat Obamas administrācija atzina, ka apgādājusi teroristus ar ieročiem un autotransportu..Bet vairumam Latvijas iedzivotāju tas liekas tik tālu un tik abstrakti..

Bet tajā pašā laikā Lesbos salā strādājošajiem maķedoniešu žurnālistiem ir vajadzīga psiholoģiskā palīdzība- informācija, kas tiek iegūta no vietējiem  jūrniekiem, zvejniekiem un policistiem šokē. Pasaule ir aizmirsusi cilvēcību- turki pārdod nekvalitatīvas glābšanas vestes,

)

Rietumu atsūtītās humanitārās kompānijas izrādās tikai "grantēdāji" vai spiegi, bēgļu līķi , ko turku trafikeri samet jūrā, izpeld grieķu salās ar šuvēm uz vēderiem un pat bez acīm.

Un izrādās, ka bērns Islama valsts ūtrupē ir nopērkams par 1000 dolāriem, bet Eiropā maksā pat 20 000 dolāru..Tāpēc arī "vietuļie tēvi" ar "saviem" bērniem uz rokām metās sadursmēs ar robežpoliciju, ko nekad nedarītu īstie vecāki. Bērns - tā ir vīza un invests dzīvei Eiropā, tapēc arī Eiropā pazudušo bēgļu bērnu skaits ir mērams tūkstošos.

http://www.cabays.com/warar/nine-somalis-dumped-in-egyptian-sea-after-kidnapped-and-organs-removed-by-traffickers-in-egypt/

Kāpēc tas viss? Lai nomainītu "diktatoru" Asadu un Kaddafi, kas spēja nodrošināt kārtību savās valstīs? Visur tas ir izdevies, tikai Sīrija vēl elpo. Ir atnesta demokrātija? Varbūt. Tikai, ja tai ir tāda seja, tad man to nevajag.

( Cilvēkiem, kas netaisās pusdienās un stipru nervu īpašniekiem)-

http://www.kp.ru/best/msk/lesbos/

 

You have no rights to post comments

Web Analytics