Otrdien, 4. aprīlī pēc prezidenta Vējoņa ielūguma Latvijā viesojas Ukrainas prezidents P.Porošenko. Ko viņam šeit vajag?

Materiālu palīdzību gaidīt nenākas, letālos ieročus nesagaidīt, jo Tramps visiem skatās uz mazajiem pirkstiņiem...Savukārt ar saprātu un kaujas garu šeit neviens nepadalīsies- pašiem nav..

No startēģiskās lietderības viedokļa šī vizīte ir nodokļu maksātāju naudas ķēzīšana- uz Jauno Gadu ar Porošenko piekritējiem greznos Kreščatiku, kur viņus karinās laternu stabos, bet 2018. gadā Rumānija, Polija un Ungārija baudīs pirmās dividendes no ilgstošās "ungāru", "poļu" un rumāņu" apliecību dalīšanas Ukrainas pilsoņiem pierobežā. ja Petro būtu labāk izglītots un dzertu mazāk, varbūt atcerētos veco teicienu par to ,ka revolūcija apēd savus bērnus.. Bet ,ja par svešu naudu vēl rīko valsts apvērsumu...Turklāt nav skaidrs, kāpēc tas viss tika darīts- ja ukraiņi vēlējās sagraut savu sociālo sistēmu, izpostīt rūpniecību un grivnas kursu padarīt 4 reiz zemāku- atlika tikai palūgt Janukovičam..Viņs to būtu sakārtojis no laba prāta, bez asinīm.

You have no rights to post comments

Web Analytics