Tolerance ir jēdziens, kas visiem liekas tik pazīstams, ka neviens vairs pat nemēģina tajā iedziļināties.  Zināms, ka nedrīkst apšaubīt holokosta apmērus, jo tajā pašā brīdī

tolerance pret Jūsu viedokli un vārda brīvība izbeidzās. Zināms, ka labāk griezt ceļu visām 50 nokrāsu LGTB radībām, ja negribat iekļūt nepatikšanās vai sabojāt karjeru.Tāpat tolerantās Vācijas piemērs rāda, ka tēvs , kurš centās norobežot savu meitu no genderapmācībām un degradējošām seksuālās apmācības stundām , beidza savu cīņu cietumā.Tolerance uzvar visā Eiropā un ir pilnīgi neapturama, pat ja prasa pilnīgu tautību un rasu nomaiņu, kādu varam novērot šobrīd Parīzē.

Loģiski būtu, ja izturoties toleranti, mēs to pašu saņemtu atpakaļ. Piemēram, no Eiropā ieceļojošiem arābiem un āfrikāņiem prasītu to pašu paļaušanos likumu normām, kuras viņi ir ievērojuši savās mājās. Pagaidām diemžēl nākas vērot pilnīgu necieņu pret kristiešiem, cilvēkiem, kas iestājas par ģimenes vērtībām un vārda brīvību.

Kāda varētu būt definīcija vienpusīgai tolerancei? Piemēram, NATO dodas bombardēt Irāku, Lībiju un Sīriju, jo turienes valdnieki nav gana toleranti, vajā gejus un neciena demokrātiju. Šie Rietumu agresori izliekas nesaprotam, ka šajās valstīs demokrātija kā pārvaldes metode nekad nav bijusi un nebūs, jo islamticīgie nebaidās no nāves un pārvaldei jābūt gana cietai, lai neiestātos anarhija. Netolerantos dikatatorus novāca, bet gaidītā laime aizgāja garām- miljoniem nāvju, nebeidzamas ciešanas un bēgļu plūdi..

Tātad tolerantie Rietumi nespēj paciest citas pārvaldes formas, griež zobus uz Ķīnu, kritizē Krieviju, jo nespēj šīs divas valstis nolīdzināt ar zemi kā būtu labpaticies.

Eiropas Savienība presē pat Višegradas grupas valstis, lai ieviestu obligatās bēgļu kvotas..Bet Ungārija un Polija nav bombardējusi Lībiju un Sīriju un aizstāv savas tiesības uz monoetnisku valsti. Un to nāksies tolerēt))

Bet tolerance ir kļuvusi par sinonīmu gluma orveliska fašisma, melu, liekulības un uzspiestas pašcenzūras apzīmēšanai.

Komentāri  

#1 Indira 2017-07-07 04:29
Hi guys! Who wants to chat with me? I have profile at HotBabesCams.com, we
can chat, you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here is my pic:


https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
#2 Kazuko 2017-08-21 13:20
I was recommended this web site by means
of my cousin. I'm not certain whether this post is written by means of him
as no one else recognise such particular approximately my trouble.

You're wonderful! Thanks!

Here is my site: foot pain map - http://janine8obrien4.snack.ws: http://janine8obrien4.snack.ws,
#3 Laurence 2018-03-13 13:55
insert your data

My web blog; Http://Rockndata.Net/Userprofile/Tabid/61/Userid/11514165/Default.Aspx: http://Rockndata.net/UserProfile/tabid/61/userId/11514165/Default.aspx

You have no rights to post comments

Web Analytics