Ko nozīmē Krievijas draudi, mums stāsta 24h/7 dienas, bet vai tiešām ir tik ļauni? Nē, viss ir daudz, daudz ļaunāk!

Un izskatās, ka bumbas deglis ir iededzināts. Un visskumjāk, ka neviens nepalīdzēs. Pat gribot. Proti, caur KF Domi ceļo dokuments, kurš , visticamāk, arī tiks apstiprināts. Dokuments paredz nodrošināt ar krievu karti jeb "snaudošo"pilsonību visus bijušās cara impērijas un PSRS iedzivotājus un viņu pēcnācējus, kas runā krieviski.Tas nozīmē, ka praktiski jebkurš LV iedzivotājs atbilst šai kategorijai, ja vien iziet valodas kursus.Turklāt pēc koncepcijas nevienam nevajadzēs maksāt nekādus nodokļus un klaušas, dzivojot ārzemēs- "krievu karte" aktivizējās, iebraucot un dzivojot Krievijā. Arī dubultpilsonība nebūs problēma. Vēl pirms dažiem gadiem nevienam nevajadzētu par to bažīties, jo LV labklājības līmenis bija pieciešams, nekādas ģeopolitiskas kolīzijas pie apvāršņa nebija vērojamas.

Šobrīd situācija ir krasi mainījusies un skaidri saprotams, ka PJK (Pasaules Jaunās Kārtības) oligarhāts ir nolēmis palaist zem naža Rietumeiropu vai vismaz būtiski ierobežot tās ēdienkarti.

Paskatīsimies, kas notiek ar labklājību Latvijā un Krievijā, balstoties uz bezkaislīgu CIP informāciju!

Latvija-

GDP - per capita (PPP):
$25,700 (2016 est.)
$25,000 (2015 est.)
$24,100 (2014 est.)

Country comparision rank-75

Krievija

GDP - per capita (PPP):
$26,100 (2016 est.)
$26,300 (2015 est.)
$27,300 (2014 est.)
note: data are in 2016 dollars

Country comparision rank -73

Avots cienījams- https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/rs.html

Nu rādās, ka Krievija nemirst badu tik ļoti, kā rāda pa TV.. esam turpat..Tikai Krievijas teritorija ir milziga un neapdzīvota..Un tagad modelēsim nopietnu krīzi, Eirozonas sabrukumu vai eiro valūtas kolīzijas un pāris miljonu badainu Āfrikas migrantu Eiropā!  Atcerēsimies, par 35% savu iedzīvotāju, kas strādā par 450 eu mēnesī pie Vācijas cenām. Atcerēsimies par 250 000 tūkstošiem nepilsoņu un saviem 100 000 pilsoņu, kas apsver aizbraukt šobrīd.

Lūk, kur ir bumba valsts pamatos. Eiropa kļūst nedroša, nabadzīga un nepievilcīga.Tuvojās haosa laiki, šariats pārņem ES un tuvākajos 10 gadu laikos nekas labs nav gaidāms.

Un ir vajadzīga tikai viena spēcīga krīze, lai Latvija šķirtos no vairākiem simtiem tūkstošu cilvēku,kuriem Krievija jau šodien piedāvā pārcelšanās pabalstus un pat zemi lietošanā. Tas arī nozīmētu valsts galu, jo trūkst cilvēku- sākusies valstu cīņa par baltiem, saprātīgiem cilvēkiem.

Un tikai radikālas izmaiņas LV pārvaldē var vērst ko par labu.

 

 

You have no rights to post comments

Web Analytics