Stikla kalns un dzīve mākoņos var novest pie bēdīgām sekām ne tikai Latvijas pamatiedzīvotājus, bet arī pašus lēmumu pieņēmējus. TV24 Ilze Viņķele demonstrēja ļoti saprotamu un Latvijas politikai normālu lietu- pilnīgu nespēju darboties reālā, nevis "sakārtotā" vidē.

Iespējams, ka Viņķeles kundzei ir paslīdējušas garām dažas lietas.

1) LV varu tur un nekad neatdos 3 partiju kompānija.

2) Šī pati kompānija "sakārto" vēlēšanas, represīvos orgānus un tiesu.. (Pieņemu, ka Viņķeles kundze domā, ka par "Vienotību" kāds balso))))

3) Prese kā 4. vara praktiski ir likvidēta, lidz ar to varturi pat nespēj izlasīt patiesību. LETA ir igauņiem- amerikāņiem piederoša struktūra un LTV saņem naudu no budžeta, līdz ar ko darbojās absolūti lojāli un iedarbina pašcenzūru pie pirmā signāla.. Diskusiju klubu reāli nav- tās ir onlaina kolektīvā petinga translācijas, kur žurnalisti labi zin, kādas atbildes no viņiem gaida.

Tauta ar liberāļu svētību 20 gadus ir sparīgi debilizēta caur TV un skolu programmu kretinizēšanu.

Un te parādās Kramiņš un sāk nosaukt lietas savos vārdos!!! Protams, skandāls! Viņķeles kundzei pat paspruka drauds par finansējuma nogriešanu raidijumam)) Tās ir viņas metodes..

Neviens liberālis mēnešiem nav iedrošinājies iziet pie "nesakārtotiem" žurnālistiem un atbildēt uz nesagatavotiem jautājumiem!

Lai cienījamā Viņķeles kundze aizbrauc uz Balviem, Rēzekni un Daugavpili un kādā tautas namā pamēģina uzstāties par ideoloģijas jautājumiem bez apsardzes..

Tad varbūt viņa uzzinās vispārējā tautas naida apmērus! Ir skaidrs, ka "Vienotības " biedru vārdus nekad neiekals marmora plāksnēs pie namiem , kur viņi kadreiz dzīvojuši..Atmiņas par viņiem būs fiksētas tikai noputējušos policijas arhīvos pie lietām par valsts naudas izlaupīšanu lielos apmēros un noziegumiem pret valsti.. Jo ne jau mūžību velkas imunitāte..

 

You have no rights to post comments

Web Analytics