Spāņi līdz jūnijam sola 1000 karavīrus, ierodas kanādieši, slovāki un daudzi citi..Pēc oficiālās versijas viņi rotē, pēc citām- būvē arvien jaunas un jaunas kazarmas.

Mūs drošina, ka tā vajag, tajā pašā laikā  zināmie noslēgtie  līgumi liecina par bezierunu padevību jaunajai invāzijai. Kurš būs tas, kurš izkontrolēs , kas īstenībā notiek šajās bāzēs? Mēs zinam, ka ne tik sen Lietuvā un Polijā tieši šādās bezkontroles zonās tika izveidoti slepeni cietumi, kuros tika turēti un spīdzināti Tuvo Austrumu valstu pilsoņi. Šīs "ēnu teritorijas" apsargā likums par valsts noslēpumu, mēs pat nezinām, kādas vienošanās pastāv starp Latvijas un Amerikas militāristiem. Zinot parasto praksi, varam nojaust, ka tās nav tās izdevīgākās Latvijai.

Jebkurā gadījumā žēļ, ka šobrīd ienesīgākais LV "elites" bizness ir militārie "otkati" un teritorijas iztirgošana kara bāzēm. Kā rāda Eiropas prakse, iedzivotāji nav sajūsmā par krītošiem bezpilota lidaparātiem un no debesīm krītošām mašīnām, kautiņiem un izvarošanām, kas neizbēgami pavada imunitātes sargātos NATO un amerikāņu spēkus..

 

Okinava jau gadiem ir kauls rīklē labi audzinātajiem japāņiem, bet okupācijas karaspēks joprojām Japānu nav pametis...

Arī Itālija, kur izvietots milzīgs amerikāņu kontingents, ir neapmierināta dēļ haosa un noziedzibas.

Italy Is Getting Fed Up with American Soldiers
www.vice.com
After Germany, Italy is the European country with the highest number of American military bases. According to David Vine, assistant professor of Anthropology at the American University in Washington, DC, “the Pentagon has spent the last two decades throwing hundreds of millions of tax dollars into military bases in Italy, turning the country into an increasingly important center for US military power.” Obviously, many Italians aren't that excited about parts of their country becoming the US military's Magaluf.

In 2007, the construction of the new Dal Molin military base began in Vicenza — a city in the North of Italy where the US army already had troops stationed (in the historical Camp Ederle). The plan, carried on by the still-classified Bilateral Infrastructure Agreement signed in 1954, called for the construction of 25 new buildings with lodging for 1,200 soldiers, aiming to include all elements of the 173rd Airborne Brigade Combat Team and the Africom (US Africa Command).

Vācu fermeri applaudē stāvus- Hammeru lietus Vācijā.

http://globalnews.ca/news/2658488/army-airborne-drop-shows-humvees-falling-from-sky/

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-02 07:38
Ārā visus fakingtonas okupantus!
Bet sito ieminekli Brīvībai Krievi dēvē - Vdova Polkovņika( palkavniekam ir 3 zvaigznes)
un Vāci- Konjakfrau....
#2 purvaputns 2017-05-02 07:44
Draugi, ši ''valsts''- kolonija latateja karo ar savu tautu. Jau 26 gadus. varturiem vienkārši ir ieradušies papildspēki.... Lūgsim Dieviņu, lai Viņš tos sasper sūdu sūdos!
#3 kokars 2017-05-02 08:31
Dievam nav nekā neiespējama un Viņam noteikti ir plāns priekš mums.Un Dieva risinājumi ļoti bieži ir negaidīti un cilveka prātam nesaprotami.
#4 purvaputns 2017-05-02 11:42
ceru.un ticu.
#5 0t00 2017-05-03 09:25
Citām valstīm ASV maksā bargu naudu, lai tajās varētu būvēt savas karabāzes, bet Latvija jeņķiem vēl piemaksā...savādi gan...
#6 androīds 2017-05-09 07:17
ja tāpat pieliekti-kapēc maksāt?
Maksā brivajiem.

You have no rights to post comments

Web Analytics