Latvijas Bankas foto- redakcijas kolāža

No tautas 25 gadu laikā izveidota ideāla lielgabalgaļa- veikli izmantots lauku provinciālisms, atkarība no sabiedriskajiem mēdijiem, kas sen kalpo nevis informēšanai, bet propogandai.

Pilsētās apzināti pazemināta izglītības kvalitāte un ieviesta selektīva valodu apmācība, krievu valodas prasmju līmenis jaunajā paaudzē tuvojas nullei, kas pro-rietumu propogandu padara "neatvairāmu".. Viss šis pasākumu kopums režīmam ļauj novērst uzmanību no tiem, kas īstenībā ir atbildīgi par valsts katastrofālo stāvokli- 0,1% sastādošās pseidoelites..

Ir vainīgas Krievijas aktivitātes, sankcijas, tālu Baltijas jūrā peldoši kuģi un manevri dziļi Krievijas iekšzemē, tikai ne 25 gadus valdošie labējie un "nacionāļi".. Tiek svinēts 4. maijs- valsts atjaunošana, kas vēl nav notikusi..  2020. gadā beigsies naudas tērcītes no ES, kas lielā mērā atbildīga par Latvijas šī brīža postu. Talāk - pilnīgs sabrukums un neslēpta koloniāla atkarība no tiem, kas dod poligonu "smilšukastes" naudu un ņem mūsu rekrūšus koloniālajiem kariem. Sabrukums vēl priekšā, bet nacionālā kauna fāze jau iestājusies..Ir laiks atgriezties vietā, kur notika apmaldīšanās- 1991. gadā.. Un atjaunot LR Satversmi tās 1922. gada versijā, dodot balsi un varu tautai! Laiks atjaunot savu valsti- Latvijas Republiku!

 https://youtu.be/6ieQPnXGAS4

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-06 09:29
tas, kas te ir 26 gados izdarīt- tas ir noziegums part Tautu! viss ir iznīcināts vietā neradotneko, vai tikai Riertumu sēnalas! izglītības klasiskajā izpratnē nav! Ir saražoti nozombēti indoktrinēti jaunie darbaspēki Eiropas noliktavām ,laukiem un veco ļaužu namiem! Un bilde ir ,manuprāt,jāpārveido- rijas vietā liela kautuve ar uzrakstu- NATO+ ES. un cūku baru tas dzelkšņainais ar automātu rokā dzen uz to kautuvi. Tas labāk raksturotu šitās Tautas stāvokli un izredazes.
#2 kols 2017-05-06 16:27
dzelkšņainajam ir visi mass media.Jādzen vairs nav.Paši skrien blēsdami
#3 purvaputns 2017-05-06 16:36
Jā, laikam gan. Man par to grūti spriest. Es neko no man naidīgajiem/ Deutsch: Feindsender/ latatejas masu apmuļķošanas līdzekļiem nelietoju. Principa pēc. Un jau sen.

You have no rights to post comments

Web Analytics