Pat atkāpjoties tālajā 13.gadsimtā nevaram atrast neko mierinošu, kas liecinātu, ka spējam sadarboties kā tauta vai sociāla grupa. Krustneši visu sakārtoja un paši bāleliņi vēl dabūja karot

pret Ivanu Bargo agrīnā teitoņu Reiha rindās. Brīvībā paspruka, sabrūkot cara impērijai, lai pēc brīža saņemtu Rosenfīlda šautenes no angļu rokām, bet vērtīgus norādījumus un ceļamaizi- no Vācijas. Un tā tas pa lielam turpinās. ES kļuvusi par pinekļiem pie kājām un reālu draudu tautas pastāvēšanai, bet treknie tautas pārstāvji Briselē taisa smaidīgas sejas un brašas atskaites. Un kārtējo reizi ir skaidrs, ka visa LV politika kā vienmēr ir reaktīva- kamēr Briselē nenograndēs, Vējonis nepārkrustīsies. Cerēsim, ka franči saprot, ko nozīmē attīstītā globālisma uzvara viņu labi iekārtotajās mājās. Cerēsim uz Le Penu, kas automātiski izsistu ķeblīti no kājapakšas visai Latviju apsēdušajai klintonītu varzai! Cerēsim uz franču pašsaglabāšanās instinktu un veselo saprātu! Jo savējā vairs sen nav..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-07 11:50
cerība mirst pēdējā.
Man domāt,ka ''ievēlēs'' makaronu. ar visiem līdzekļiem. Kā jau Rietumu ''demokrātijās '' parasti vēlē. Un , ja nevēlē, tad gādā, lai tiktu ''ievēlēts''.
Latvija un tās Tauta ir traģiska teritorija un vēl traģiskāka paopulācija. Un, ja pavisam godīgi, man liela mistērija bij' kā šī populācija visus šos gadsimtus vēl ir saglabājusies. Bet nu vairs nebūs ilgi jāgaida.....
#2 karantīnētais 2017-05-07 12:23
Bīstos, ka makaronu tiešām ievelēs..bet ja kuģis grimst, tad kādu laiku var izlikties, ka pumpē udeni- kā to darīja Olands.
bet ja uz ielām sāks dumpoties marokāņi un afgāņi- tad izlikšanās nelīdzēs, būs Le Penas izgājiens.. un breiviks par Bēgļu lietu ministru!
#3 purvaputns 2017-05-07 12:29
Anderšs par Prezidentu!!! tikai tā var glābt Nāciju....
#4 purvaputns 2017-05-08 08:14
an update- esot veseli 9 Gb materiāla.

You have no rights to post comments

Web Analytics