Dzirdēju, ka Jūsu vadoņi 9. maiju vairs nesvin.Un tas ir richtig..Nav ko... Par ko priecāties? Pie Maskavas palika visas manas labākās divīzijas, pie Staļingradas - mani labākie tanki.

Lai gan, ja tā pavisam godīgi, šie Jūsu virsaiši zemi bradā tikai tāpēc, ka man mazliet nošķiebās. Viss jau bija saplānots, kļūmes tikai niansēs. Nevarēju paredzēt, ka mongoļi nodevīgi apgādās krievus ar aitādas kažokiem, kamēr mani soldaten sala un mira 1942. gada ziemā.. Bet tā viss bija pareizi- no ebrejiem vārīja ziepes, poļu gūstekņu ādu izmantoja dāmu cimdiem un lampu abažūriem.

No Ostlandes latviešiem gan paliktu tikai 1/3 bioloģiski pilnvērtīgo ar āriešu rases pazīmēm, pārējos varētu pārstrādāt labā vazelīnā, ķīmiķi saka, ka tieši no latviešiem sanākot vislabākais.

Bet, Mein herrrrren, pietiek par bēdīgo! Neviens kārtīgs Reihs nemirst, pat ja to vada bāba! Paraugiet, cik grezna ofensīva sanāca 1991. gadā! Tikai šoreiz Reihskanceleja bija pavēlējusi atstāt ieročus mājās, lai netaisītu troksni un nebaiditu vietējos. Un tas bija pareizi. 25 gados izdevās nodibināt perfektu Ostlandes pārvaldes sistēmu un tikai 2016. gadā 4.Reiha tanki ieņēma savas pozīcijas Krievijas pievārtē..Bet ne jau vietējo iebaidīšanai tie bija vajadzīgi- vietējie tāpat visu sapratuši un arī loģistika uzlabojusies. Kādreiz nācās baurus kraut vagonos un vest uz Fāterlandi, bet tagad viņi brauc paši un pat savu priekšnieku paši sameklē.Arī melnie un arābi paši dodās uz koncentrācijas nometnēm, kur agrāk pat ar koku iedzīt nevarēja! Lūk, ko nozīmē kārtīgs reihsmārketings!  Arī dažādu krāsu apsēji uz rokām nav vajadzīgi, kā arī dažādi Auswaisi- viena bankas karte katram un 100% kontrole garantēta.

Laba atmiņa apgrūtina dzīvi, ja godīgi..Ja reiz dzīvojam vienā 4. Reihā, tad dzīvojam draudzīgi, lasām vienu avīzi un skatāmies vienu TV. Tad arī kādu dienu būs vieglāk pārciest skaidras naudas zudumu un mazāk sāpēs čips Jūsu delnā!

Jūsu Herrr Šiklgrūbers...

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-09 07:52
kļūdas un daudz vēsturisku neprecizitāšu sajaukti kopā ar patiesiem faltiem.
sāksim! 9. maijs- Eiropas diena! 9. maijs -ēbreju tautas lielās izglābšanās diena, lai varētu savu mums ļoti svētīgo darbību fakingtonas bankās turpināt. tas tā par ''svētkiem''
Ostlandes idzīvotājus nevajag pār vienu kārti mest- tur bija ļoti dažādi ar dažādām rases kvalitātēm- piem. Igauņus bija paredzēts pārvācot 100%,jo rases ziņā augstvērtīga nācija. Latviešus gan tikai 50%... Un kā šodiena pierāda pat tas pat ir daudz par augstu. Pārējos 50% bija paredzēts nosūtīt uz Ukrainu par vagariem- brigadieriem. Tas nav gluži tas pats kas Anglijas puravu lauki un vācijas veco ļaužu podu nešana.1991. gadā neko nelēma Reichskanceleja. jo par viņu pašu lēma fakingtonā, jo bija no 1945. okupējuši un vēl šodien ir okupējuši.Lēma CIA fakingtonā ar vadoso tautu priekšgalā. Baurus uz Fāterlandi veda minimāli. veda uz Sibīriju.pēc ''atbrīvošanas''
#2 purvaputns 2017-05-09 07:59
pie tam Latviešiem savā vairumā nav vajadzīgas āriešu rases ''pazīmes''. Latvieši IR Ārieši!! Ārietis nozīmē- brīvs cilvēks!!! To vajadzētu atcerēties! visi mani senči ir bijuši ārieši! un es esmu! Un mani bērni ir!! Und darauf bin ich sehr stolz!
#3 purvaputns 2017-05-09 08:12
palaiet te, sapratīsiet kam šie ir svētki!
https://lupocattivoblog.com/2014/07/04/geheim-dokument-die-zerschlagung-deutschlands-auf-alle-zeiten-hinaus-ist-programm/
#4 purvaputns 2017-05-09 08:36
re ko Filipīnu prezidents Duterte pateica šīsdienas ''svētku'' galvenajam svinētājam- Džordžam sorosam:
https://deutsch.rt.com/asien/50322-duterte-an-soros-fur-dich/
#5 kaķa klepus 2017-05-09 11:03
Domaju, ka autors reihskanceleju domāja plašākā griezienā....tā jau drīzāk satīra
#6 zemcilveks 2017-05-09 11:04
Citēju purvaputns:
pie tam Latviešiem savā vairumā nav vajadzīgas āriešu rases ''pazīmes''. Latvieši IR Ārieši!! Ārietis nozīmē- brīvs cilvēks!!! To vajadzētu atcerēties! visi mani senči ir bijuši ārieši! un es esmu! Un mani bērni ir!! Und darauf bin ich sehr stolz!

kā tik daudz aŗiešu nespēj vienu mazu valsti sakārtot(((
#7 purvaputns 2017-05-09 11:18
tāpēc, ka ir nīkulīgi nopirkti nodevēji, kuri ir aizmirsuši, ka ir ārieši!
apmuļķoti un pastiprināti tiek deģenerēti no šodienas ''setku '' svinētājiem. Tāpēc. un vēl- man ļoti nepatīk vārds ''sakārtot'' to kladzina visu laiku jau no 90tajiem. varturi ir visu sakārtojuši. Tik vareni sakārtojuši, ka te vairumam nav dzīvot iespējams.Tāpēc jau rī no šitās ''sakartotās'' elles mūk!
#8 purvaputns 2017-05-09 13:55
rases piederība negarantē ne rasses apziņu( racial consciousness) ne garīgās un morālās kvalitātes. Diemžēl. tā ir tikai un vienīgi priekšnoteikums tam visam .
#9 Edvin Puke 2017-05-11 04:32
Pirmās kapitālistiskās Latvijas un sociālistiskās Latvijas ekonomisko rādītāju salīdzinājums
https://infoagentura.wordpress.com/2015/06/15/pirmas-kapitalistiskas-latvijas-un-socialistiskas-latvijas-ekonomisko-raditaju-salidzinajums/

You have no rights to post comments

Web Analytics