Elektorāts ir klāt. Nīgrs , dusmīgs un pilnīgi bez ilūzijām..Skaidri zin, ka apčakarēs, tikai nespēj izsekot veiklajiem pirkstiem un nezin, kurā brīdī.

Skaidri zin, ka nekas nemainīsies un zemapziņā grib sagaidit, kad tas ātrāk beigsuies. Kas ir "tas", ātrā ielu aptaujā varēja tikai nojaust.. 150 cilvēku aptauja pie VEF tramvaja pieturas deva gana interesantus rezultātus- 50% vispār vēl nav izlēmuši, par ko balsos.. No neoficiāliem iestarpinājumiem varēja saprast, ka vairums netaisās neko mainīt- skanēja nicīgi iestarpinājumi par personām, kas ilgi sēdējušas uz rezervistu soliņa un ļoti izsalkušas)) Aptuveni rezumējot neformālās piezīmes:

Nils- mazākais ļaunums, zagšanas intensitāte vāja, jo ir gana

Bondars- jau bijis, bet frizūra strādā. Mīnuss- badā.

Kaimiņš- alkašs un skandālists ,bet tomēr mūsējais

Lembergs- žēl, ka nevar būt par Rīgas mēru

Vienotiba- plastiskais ķirurgs, jauna identitāte, čemodāns, Dienvidamerika.

Bordāns- visi menti...Nodokļus tik un tā nemaksāšu..

Tā teikt, tautas balss - Dieva balss..Nu vismaz tajās valstīs, kur velēšanas notiek vienu dienu..

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-22 07:26
ignorēšu. Ka visu, kas no šitās koloniālās pārvaldes tiek nolaists līdz mums-Tautai. ir irsā un būs vēl dziļākā. Te nekas nav grozāms- nenovēršami. Gaidu tikai pilnīgo kolapsu, bet tas iespājams tikai pēc Eiropijs kolapsa.... Jūtu, ka ilgi nebūs vairs jāgaida
#2 kurbads 2017-05-22 18:19
Eiropija vairs neizraisa līdzcietību.Nàve sākās no galvas.Un haoss arī.
#3 purvaputns 2017-05-22 21:09
man agrāk bija līdzcietiba. Arī tagad daži notikumi tur vēl to izsauc. Piemēram tās 15 gadīgās Austriešu meitenes izvarošana, ko 3 mellie sūdi veica nesen. Un iedomājieties tik- pilsētelē vēl tur esot dalītas jūtas kā uzņemt invazorus- izvarotājus!!!! meitenes žēl, bet tos salašņas, kam pēc šitā vēl ir kaut kādas citas jūtas kā riebums un naids man nesaprast..... nekad neesmu spējis izprast tos, kam izskalojuši smadzenes. tāpēc nespēju arī latatejas iemītnieku vairumu saprast.
lai tik nīkst ārā Eiropija! neko citu tās deģenerātu valsteles arī nav pelnījušas!

You have no rights to post comments

Web Analytics