"Vēža saēstais advokāts Rūtups par katru cenu vēlas nodzīvot vēl dažas nedēļas, lai realizētu savu ilgi loloto plānu.

Sākumā kristu viens, tad vēl daži, kas krītot parautu līdzi vēl neskaitāmus citus, un tad jau arī visa Latvijas Republika nespētu palikt tāda, kāda tā bija pašlaik. Nekad vairs.
Taču tas nav lemts - algotajam slepkavam Ziemam ir dots skaidrs uzdevums, un tas tiek izpildīts. Bet vai tāpēc lielais plāns paliks neīstenots? Vai tumšie noslēpumi nenāks dienas gaismā? Vai pie politiķa Emberga viņa miroņi turpinās nākt tikai nakts murgos - un vai apsūdzības miljonu zādzībās izrādīsies tikai mazākā no viņa problēmām?

Tas atkarīgs arī no specdienestu vervētāju valgos nonākušās žurnālistes Alksnes, pabailīgā un vienlaikus principiālā prokurora Dundura, darbabiedru izsmietā Drošības policijas izmeklētāja Voronovska. Viņiem visiem jāmēģina dzīvot un izdzīvot mūsdienu Latvijas politiskās un ekonomiskās "elites" realitātē - zirnekļu un tarakānu burkā, kuras iemītniekus Indriķa Latvieša pirmais romāns atklāj visā tās nepievilcīgumā." Tāds ir Indriķa Latvieša priekšvārds šim skandalozajam izdevumam, bet tas ne tuvu neatklāj grāmatas  asumu un pikantumu- visi mums zināmie recenzenti neizlaida sējumu no rokām, līdz nebija izlasījuši līdz vākam. Dienvidamerikas valstīs, iespējams, tauta jau vāktos kopā uz masīvu linča tiesu, bet kautrie latvieši neko tādu nedarīs- viņi tāpat zin, kā rokās ir vara un ar kādām metodēm to tur..Katram kārtīgam pilsonim gan paliek drusku kauns, tā lietas kārto Ziloņkaula krastā un Kosovā, nevis ES valstī..Bet nu labi, sekojiet grāmatnīcu jaunumiem..

Atsauksmes.

 

 

 

 

Komentāri  

#1 skomorohs 2017-05-26 07:01
AHHHAAAA.
Pirms vēlēšanām tā tikai vēl trūka)))
#2 purvaputns 2017-05-26 07:29
laikam nelasīšu. ne jau tāpēc, ka grāmata būtu slikta, nē, tā dtoši vien ir laba un patiesa, BER! es to visu zinu!! man nav nekādu ilūziju šis ES kolonijas sakarā un šejienes, kā arī visas ES ''demokrātiju'' es pazīstu. Laikā, ko ietaupīšu lasot šo grāmatu, lai tikai vēl un vēlreiz pārliecinātos, ka es saprotu latateju,es labāk papeldēšos savā dīķī, parunāšos ar savu zirgu, aiziešu uz mežu murķeļus palasīt,namēr vēl ir un pafotografēšu putnus. mūsu ezerā šogad balto Gārņu pāris! atlidojis!
#3 Māris 2017-05-26 07:54
Protams arī vēlēšanas pie vainas,bet ...
manuprāt autors šoreiz ir pārspējis pats sevi.
#4 kūlas vīrs 2017-05-26 08:41
Dabūju zem letes...Tas ir vāks..Konans doils nervozi elpo maliņā.
#5 cvk 2017-05-27 06:16
purvaputns..Vai tad labus detektīvus nekad nelasi? šis ir tāds.
#6 purvaputns 2017-05-27 07:31
ir tāds grēks- es gqndrīz neko vairs nelasu no beletristikas. lasu lietišķo , rokasgrāmatas,zinātnisko literatūru nelasu fiction tāpēc, ka esmu jau gados un saproti- es no tādām grāmatām vairs neko jaunu neuzzinu, Es visu zinu, mani nekas vairs nepārsteidz. Tad kamdēļ kavēt laiku un bojāt acis? biju puika, es grāmatas riju- tukstošiem Tad es vēl nebiju redzējis un sapratis dzīvi- man tas viss bija jaunums.

You have no rights to post comments

Web Analytics