Ziņas no ASV liek sažņaugties mūsu militāristu pavēderēm- nauda bruņojumam tiks tikai Izraēlai un Eģiptei. Pārējie "karotāji" varēs saņemt kredītus un garantijas. Loģisks un ģeniāls solis.

Amerikāņu finansu iestādes saņem savu "daļu", tālāk dzīro militāri rūpnieciskais komplekss, bet nopirktie ieroči tiek izvietoti tā, kā nepieciešams amerikāņu militāristiem..Iztrūkst šajā ģeniālajā ķēdītē tikai bezmaksas seksa, kaut arī..varbūt nemaz neiztrūkst.. Jebkurā gadījumā- austrumeiropiešu proletāriešu sviedri tiek lieti ASV un NATO interesēs, kas, maigi sakot, ne vienmēr sakrīt ar pamatiedzīvotaju vitālajām interesēm.

Modelējam tālāk- pienāk 2019-20. gads. ES nauda beidzās. Krievijas sankcijas turpinās. Tranzīts elpo pēdējās dienas. Idioti šķiež pēdējo naudu ap Rail Baltic. Un bruņošanās notiek līdzšinējos tempos. Kā samaksāt amerikāņiem par ieročiem?

Patiesību sakot, šis pat nav 2019. gada jautājums. Aicinām visus, kas vēl saucās par žurnālistiem, ļoti rūpīgi sekot Latvijas energokompāniju liktenim- ir pilnīgi skaidrs, ka amerikāņi par kredītiem ķīlās sagrābs tieši energokompānijas. Šajā kontekstā ļoti interesants ir Inčukalna gāzes krātuves liktenis - ņemot verā latvju "dobuma" stratēģisko vērtību, jeņķi to sagrābs pirmo.

Un tehniski interesanti būs vērot, kā tas tiks noformēts. Apgādājamies ar popkornu- baleta izrāde " Lielākā kretīna deja" var sākties.

https://www.washingtonpost.com/world/europe/trumps-calls-for-europe-to-increase-defense-spending-could-force-other-upheaval/2017/02/15/fe257b44-efc1-11e6-a100-fdaaf400369a_story.html?utm_term=.ae004d687ecc

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-26 13:26
Draugi, es esmu dzīvojis Amerikā. to valsti un viņas populāciju es pazīstu lieliski! jebkuram Amerikānim personisks apvainojums ir dolārs svešinieka kabatā! tas liecina, ka viņš nav bijis pietiekami spējīgs to viņam ar visiem līdzekļiem atņemt.... tie, kas ar šiem salašņām darījumos iesaistās, jau ir zaudējuši!Bet , ja godīgi- man vislabāk patika Melnkarnes prezidenta pastumšana malā, ko vakar NATO hedquarteros veica Trampeltiers! tas bija kronis visam! tik tipiski salašņām! un šis- Montenegrīnietis to krupi norija!!! es , ja būtu kādas valsts prezidents, un kaut kāds ķēms no hamburgerrijēju nācijas mani pagrūztu malā, es otrajā dienā iesniegtu tādam NATO papīru par savas valsts izstāšanos no šo nekaunīgo neliešu orgamnizācijas! bet ko nu es- es jau sevi cienu. Vergi to nedara.
#2 purvaputns 2017-05-26 13:30
neovēršami uz elektrību liks virsū atkal! Draugi, gāzi man nevajag- es kurinu ar malku! gan lētāk, gan patīkamāk Un nākošais solis , ko darīšu būs Saules fotovoltaig uz jumta man vajag kādus 2 kW+ 1 kW vertikālās ass vējenieku+ Tesla Power Wall un iepūtiet latatejas sūdi man tur kur skan! man dienā mājai aiziet 4,5 kWh skuju nolādētā kolonālā pārvalde no manis dabūs Un amurukāņi tieši to pašu!
#3 cvk 2017-05-28 13:27
vai vertikālais vējenis dienā saražo 4.5 kwh??
#4 purvaputns 2017-05-28 13:47
ir tādi un šitādi amn ir adreses Ķīnā, kur par saprātīgu naudu var dabūt nominālo jaudu 2 un 3 kW, sāk griezties jau minimālā vējelī. un, ja jauda ir tikai 50% no 3 KW, tad, ja pieņemam, ka vējš pūš tikai 8 stundas dienā, tad tas ir 8 X 1,5kW= 12 kWh!!!!! ar tādu jau var pat vārīt!vismaz uz indukcijas plīts noteikti!

You have no rights to post comments

Web Analytics