Simptomātiski, ka šobrīd sarosījušies tieši tie, kas, iespējams, ir vislabāk informēti par vēlēšanu procesa norisi un tā (ne)caurredzamību.

Aivars Lembergs laicīgi uzzinājis par "ienaidnieku" aktivitātēm iespējamā demonstratīvā balsu pirkšanas organizēšanā ar mērķi diskreditēt pašu Lembergu, bet Bordāna kungs , ak vai, sūdzās Drošības policijai par manipulācijām ar reitingiem.

Abiem kungiem nu nākas nogaršot rūgtās zāles, kas parasti bija domātas puišiem "no malas". Godīgi sakot,nekādu tēlotu līdzjūtību izrādīt netaisāmies, jo minētie džentlmeņi ir daudz darījuši, lai Latvijas Valsts iegūtu šībrīža viepli, ko par seju nosaukt ir pagrūti. Kas attiecās uz reitingiem, Bordānam ir taisnība, jo zibensaptaujas (50- 100 cilvēki) uzrāda citus rezultātus un lielu skaitu neizlēmušo, kas vēsta par iespējamiem pārsteigumiem.

Vēlēšanu procesa insaideri ar pieredzi gan apgalvo, ka pēdējie reitingu aģentūru rezultāti ir oficiālie vēlēšanu rezultāti, kādus tos vēlās redzēt lielākie un dāsnākie vēlēšanu procesa dalībnieki, kuri savas vēlmes arī sekmīgi materializē. Un diemžēl nav argumentu, lai aizbāztu mutes šiem kaktu īdētājiem- tehniskais process atļauj ietekmēt un izmainīt vēlēšanu rezultātus jebkurā posmā.

Piemēram, vakar valsts ziņu dienests lepni demostrē aizplombētas urnas, no kurām neko nevarot nesankcionēti izvilkt!!!!! Bet par iespēju nesankcionēti ko iemest 3 dienu laikā neviens neuztraucās???

Atkārtojam pa punktiem! Tauta nevarēs uzticēties vēlēšanu rezultātiem lidz brīdim, kamēr nebūs novērstas absolūti brēcošas tehniskas nepilnības!

1) Vēlēšanām jābūt viendienīgām!!!!! ( Ar izņēmumu jūrniekiem, kuru skaits ir zināms)

Vēlēšanas ir no 8: 22:00, urnas tiek slēgtas, balsis skaitītas un rezultāti paziņoti onlainā no katra iecirkņa, lai datori "neuzkarās".

2) Vēlēšanu biļeteni ir bez konvertēm, numurēti un tiek iereģistrēti žurnālā katrā iecirknī- pāri palikušie tāpat tiek uzskaitīti un reģistrēti.

3) Iecirknis tiek apgādāts ar videokameru un policistu, kas garantē novērotāju klātbūtni un kārtību.

Daudzdienu vēlēšanas pēc būtības ir nevajadzīgas tik mazā valstī- nekas slikts nenotiks , ja nenobalsos 10 jūrnieki un 5 šoferi. Daudz sliktāki ir gar urnām slīņājoši vēlēšanu komisiju priekšēdētāji ar uzbriedušām azotēm.

Saprotams, ka neviens nesāks rakt sev bedri un no laba prāta mainīt vēlēšanu tehnisko nolikumu, kurš šobrīd atbilst 16. gs. līmenim, jo šāda kārtība ir ērta visiem, atskaitot vēlētāju, kurš nevar būt pārliecināts par savas balss likteni un nonākšanu īstajā vietā.

Aicinām visus, kuriem nav vienalga, rīkoties, lai 2018. gada Saeimas vēlēšanu tehniskā norise atbilstu elementārākajām Eiropas drošības normām!

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-05-31 07:44
jebkuras ''vēlēšanas'' nebrīvā kolonijā ir bezjēdzīgas. ar piedalīšanos tajā mēs tikai dodam formālu leģitimitāti šeit notiekošajiem noziegumiem. es ignorēšu. Kā visu šo nolādēto koloniālo pārvaldi. pilnīgi neinteresē kā tās tiks manipulētas. Tas, ka tiks, šaubas nerada! Rīkoties, lai atbilstu ir jau par vēlu! Te bija jābūt visā vēlēšanu procesā ANO novērotāju klātbūtnei!
bet satraukumam nav pamata visas šis demokrātjas spēlītes ar ''vēlēšanām'' ir maznozīmīgas! Kāda mums starpība kuru noziedznieku- marioneti un lielzagli kurā pilsētelē par valdoni iemuhļīs? Tāpat te dzīves nav. Un nebūs. sabruks visa kolonija ar visiem pārvaldniekiem. Un drīz.
#2 komandants 2017-05-31 10:25
Nekad dzīvē neesmu padevies.Nomest labu šineli tikai tāpēc, ka to apsēdušas utes, ir necienīgi.Šveiks Tev to pašu pateiktu.
#3 purvaputns 2017-05-31 11:20
visu cieņu Tev! cienu tādus cilvēkus. manī ir rūgtums, rezignācija un neizmērojams naids pret šeit notiekošo. Un, diemžēl, nav tik stipra gara. man gribas savām miesām tomēr komfortablākus apstākļus nodrošināt . Cilvēks- viņš ir vājš....
#4 purvaputns 2017-05-31 11:32
un pie pirmās izdevības, ja atradīsies vieta, kur apstākļi komfortablāki- došos prom. Un asariņa man nenoritēs....
#5 komandants 2017-05-31 18:59
Kur gan būs šī oāze, ja visa ES pārvēršas par mēslaini un Āfriku 2.0?
#6 purvaputns 2017-05-31 23:22
dienvidamerika,Panama,Costarik,Austrālija, Jaunzelande,varbūt pat Kanāda,sīkas saliņas Klusajā Okeānā.... gan jau vēl kaut kur,jāpabraukā un jāpaskata tikai! ES ir norakstāma un aizmirstama.
#7 PĀVESTS PIJS 2017-06-02 03:17
Dienvidamerikā noziedzība,salās depresņaks, Britu Kanādā, Australijā un Jaunzēlandē vecus baltiešus iekšā nelaiž. KLUSĀ OKEĀNA saljņās pie pirmās krīzes Tevi apēdīs, ignorējot to, ka esi vecs, sīksts un netovarnogo vida...
#8 purvaputns 2017-06-03 19:01
sure! Dienvidamerikā nav trakāk kā te. man ir vēl viena pase, varbūt ielaidīs kādā Austrālijā.... Apēst var, bet viņi neēd vis tāpēc, ka gribas ēst, bet tāpēc , ka ienaidnieks . Un ienaidniekam ir Manā- ja noēd ienaidnieku, tad viņa manā simboliski pāriet uzvarētājā- ēdājā! Un stiprina ēdāja manā. Es nenaidošos. varbūt mani neēdš.... bet ir vēl viens veids- es tur noiešu pagrīdē- sadedzunā'du pasi, iešu mežā un dzīvošu no tā ko noķeršu! ja tā dzīvo nabagi latatejā, tad kāpēc to nevarētu Dieva svētŗā- siltā NZ vau Au!!!???? Ja mani noķers- neizdošu neviena vārda. lai spīdzina! klusēšu. Uz kurieni viņi mani sūtīs?!
#9 purvaputns 2017-06-03 19:03
man čoms- Vācietis šitā 10 gadus Jaunzēlandē nodzīvoja!

You have no rights to post comments

Web Analytics