Visiem "nacionāļiem" kopā darbojoties, 26 gadu laikā ir izdevies ievērojami uzlabot savu materiālo stāvokli un nostiprināties politikā.

Tomēr šis un tas viņiem nav izdevies.

Piemēram, novērst pikējošo demogrāfijas kritumu un  morālo sairumu sabiedribā. Viņiem nav izdevies cīnīties pret geju lobijiem, ko katram kārtīgam, radikālam nacionālim teorētiski vajadzētu darīt ar degsmi. Bet mūsu nacionāļu "izstrādājumi" balso par genderistu iniciatīvām un Stambulas Konvenciju...

Varbūt viņi ir ar mieru strādāt nacionālās rūpniecības interesēs, kā kādreiz brūnkrekli? Pasarg Dievs- tie laiki ir cauri, viņi balso par CETU un atbalsta TTIC)))

Vai viņi ir ko darījuši, lai ierobežotu ekonomiskos migrantus un džihadistus? Protams , nē! Tieši NA kopā ar Koalīciju aiz slēgtām durvīm Briselē slēdza slepenus līgumus par migrantu uzņemšanu Latvijā bez referenduma un tautas mandāta. Tā ir nodevība!

Nu bet kā ar tradicionālo "krievi nāk" ??  Nenāk, pārāk aizņemti, cīnoties ar sankcijām un nodevējiem...

Toties ir atnākuši citi, kas dauza bāleliņu sejas Makdonaldos un NA fotografējās uz smilškrāsas tanku fona kopā ar Ušakovu)))

Ja tādi ir nacisti, tad iešu un nopirkšu sev labāk plīša lācīti..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAKTI

Latvijā ir svešs karaspēks, ko mēs nespējam kontrolēt un valsts strauji izmirst. Tas ir arī NA darbības rezultāts!

Kam tas varētu būt izdevīgi un kurš pie tā strādā?

Mazi citātiņi:

2008.gadā mēdiju magnāts un CNN dibinātājs Teds Tērners (1938) atkārtoja savu skandalozo izteikumu (https://www.youtube.com/watch?v=N_zNFuVaqTI ) par vēlamo radikālo iedzīvotāju skaita samazināšanu pasaulē līdz 2 miljardiem cilvēku. Citiem vārdiem sakot, Tērnera prāt būtu labi kaut kā nolikvidēt gandrīz piecus miljardus cilvēku. “Mums ir globālā sasilšana tikai tāpēc, ka pārāk daudz cilvēku patērē pārāk daudz lietu. Ja būtu mazāk cilvēku, tad viņiem būtu nepieciešams mazāk lietu,” izteicās Tērners.


Deivids Rokfellers: “Negatīvā cilvēku skaita pieauguma ietekme uz planētas ekosistēmu kļūst šausminoši acīmredzama.”


Princis Filips, Edinburgas hercogs: “Ja es pārdzimtu, tad gribētu atgriezties uz Zemes kā nāvējošs vīruss, lai palīdzētu atrisināt pārapdzīvotības problēmu.”


Bils Geits: “Pasaules iedzīvotāju skaits tuvojas deviņiem miljardiem. Ja mēs pašreiz patiešām labi pastrādāsim pie jaunajām vakcīnām, medicīniskās palīdzības un reproduktīvās veselības jautājumiem, tad iespējams mēs spēsim samazināt iedzīvotāju skaitu par 10- 15 procentiem.” Pievērsiet uzmanību, samazināt iedzīvotāju skaitu, nevis palielināt! Geitsa prāt iedzīvotāju skaita samazināšanai ir nepieciešamas vakcīnas un darbs reproduktīvās veselības jomā. 2010.gadā Davosas forumā Bils Geits paziņoja, ka viņa fonds izdalīs 10 miljardus dolāru vakcīnām bērniem attīstības valstīs un to nogādāšanai. Šai ziņā neatpaliek arī ASV valsts struktūras. Piemēram, bijusī ASV Valsts sekretāre Hilarija Klintone pateica sekojošo: “Šogad ASV atjaunoja reproduktīvās veselības programmu finansēšanu caur ANO Iedzīvotāju fondu… ASV Kongress piešķīra vairāk kā 648 miljonus dolāru ģimenes plānošanas un reproduktīvās veselības programmām ārvalstīs visā pasaulē. “

PS.

Nacionāļiem nav izdevies galvenais, kura dēļ varētu pat piedot viņu mentālās un konstruktīvās nepilnības- nav radīta vienotas ,nacionālas valsts ideja un nākotnes vīzija, uz kuru tiekties.

Bez šīs idejas šī saknē visotaļ derīgā kustiba pārvēršas par lāpnešu- izsitēju un grāmatu dedzinātāju- hunveibinu diskotēku, kuras sliktākā versija ir vērojama Kijevā.

 

 https://infoagentura.wordpress.com/par-fasismu/

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-02 07:55
NA tulkojas kā Nodevēju Apvienība. Viņi to ir šajos kolonizācijas 27 gados pierādījuši! tikai trakais var balsot par nodevējiem! nelaine ir cita- nav citu ur tikai tādi pat nodevēji tikai šities sarkanbaltsarkani, citi zaļgani, citi rozā.... vēl kādi trikolori. sūda kolonijā ir ierobežota izvēle- var balsot par daudzgalvu pūķa vienu no galvām.

You have no rights to post comments

Web Analytics