Pagājušās vēlēšanas man atgādināja vecu šausmeni a la Omen. Neveiksmīga eksorcista operācija un ļaunais gars ieiet nākošajā upurī, pamezdams iepriekšējo guļam bez dzīvības uz zemes..

Ja konkrēti , tad šī alegorija domāta JKP, kurā iemiesojās "Vienotības" šaitans, kurš nupat jau pārāk sakompromitējies publiskajā telpā un pat stulbākais latvietis sāk saistīt dienas laikā realizētās zādzības ar "Vienotības" vārdu, viena pati "Citadeles" operācija ir ko vērta. Vērienīgus noziegumus nevar realizēt bez tiesībsargu līdzdalības pat pilnigi nozagtās valstīs. Tapēc bijušais ministrs lieti noderēs, viņa asistentu maisos un mapēs slēptie trusīši un kilometriem noklausīto sarunu padarīs mīkstu jebkura politiķa sirdi..Ir samērā skaidrs , no kurienes nauda reklāmas kampaņai un apmēram skaidri arī augstie procenti- partija bez pagātnes, programmas un skaidriem mēŗķiem spēja savākt 17% vēlētāju balsu!!!

SKDS  aptaujas rāda , ka 25-35% vēlētāju ir vīlušies vai neatbalsta Latvijas dalību ES un neieredz labējos politiķus ...Kur šis elektorāts pauda savu nostāju? To mēs nezinām. Eiroskeptiķi, Sudrabas un Normunda Grostiņa NSL, kreisie un sociāldemokrātu kustība PNL ( pēdējie turklāt nopakoti ar populārām radiofrekvencēm) kopā nesavāca pat 1%..Tas ir skandāls, kas neataino lietu kārtību, toties labi izskaidro Bordāna panākumus.

Kamēr pastāvēs 18. gs vēlēšanu kārtība, nenumurēti un iecirknī nereģistrēti biļeteni, kuri vēl turklāt tiek glabāti tikai 2 nedēļas un  daudzdienu vēlēšanas- tik ilgi būs pamats uzskatīt jebkuras vēlēšanas par neleģitīmām!

"Vienotība" arī turpmāk realizēs savu aizjūras saimnieku intereses mūsu valstī , tikai šoreiz jau caur JKP.

Lūk, mūsu vairākus mēnešus vecā prognoze 2018. gadam..Tikai realizējās ātrāk, Bordānam iejājot Domē uz 2 strīpainām mugurām..Domē, protams, ir ko darīt, bet vairāk jābaidās no šo vilkaču ienākšanas Saeimā, kur viņi turpinātu "Vienotības" lietu. Cerība , ka latvju vēlētāja intelektualā kapacitāte gada laikā pieaugs , ir iluzora, jo joprojām aktuāls ir etniskais balsojums, kas ir katra neoliberāļa sapnis. Viņi joprojām izdzīvo tikai tapēc ,ka māk sarīdīt latviešus un krievus, citur melnos ar baltajiem, gejus pret hetero un anarhistus pret antiglobalistiem.

Solvita nemēdz zaudēt. Viņa cīnīsies par Valsts Departamenta interesēm ,līdz pēdējais latvietis būs iekāpis Ryanair.

 

Komentāri  

#1 Viedais 2017-06-05 07:04
Labs! Un galvenais precīzs.
#2 purvaputns 2017-06-05 07:28
man ir iebildumi-1. nevis 25-35% vēlētāju ir vīlušies vai neatbalsta Latvijas dalību ES un neieredz labējos politiķus ,bet visi 75% uz laukiem 90% un sakarā arto, ka esmu viens no šiem lauķiem , es varturus un visu kliķi ienīstu!Un viss , kas ar vieņiem saiastās ir man dziļi pretīgs. tā iemesla dēļ arī nezinu kas ir JKP. minēšu- Jauno Korumpantu Partija?vai Junioru Komūņiju pulciņš? Gosdepam drīz būs ne līdz latatejai! visda fakingtona rūgst un brūk, nebūs laika atsūtīt uz pastaldauņu koloniju norādes.....
#3 karantīna 2017-06-05 16:16
cerams, ka dusmas tiks akumulētas uz saeimu nakošgad, kur šie maomenti būs svarīgāki nekā pašvaldību vēlēšanās.

You have no rights to post comments

Web Analytics