Lai pieliktu treknu punktu vēlēšanām, atzīmēsim dažus momentus, kas liecina par nopietniem pārkāpumiem- problēmas bija ne tikai ar urnām , pat vēlētāji jau bija parakstījušies savā vietā!

Cerams, ka šajos iecirkņos notiek izmeklēšana un VISU līmeņu vainīgie tiks sodīti. Ok, tās ir tikai pašvaldību vēlēšanas, bet vienalga ir jautājumi- šoreiz ne tik daudz par Bondaru, jo frizūru mīlošu pajoliņu latviešiem vēsturiski nekad nav trūcis, bet gan par JKP, kura savus reitingu punktus visticamāk nav atņēmusi konkurentiem godīgā cīņā, bet pārslidinājusi no kastes uz kasti.. Tas arī izskaidro Sudrabas/Grostiņa un eiroskeptiķu fiasko. Ja vēlēšanu sistēma netiks mainīta uz Saeimas vēlēšanām 2018. gadā , tad pie varas atkal var nonākt tie, kurus nekad neviens neievēlētu skaidrā prātā - velkomisti un Vienotības kloni..Un tad mēs uzzināsim, kas ir Londonas un Parīzes sajūtas, jo migrācijas lobiji kļūst arvien varenāki, Sorosa granti Vidusjūras kontrobandistiem neizsīkst, bet velkomiste Merkele tiek stutēta ka veca sēta.

Neliela liriska atkāpe, maija sākums, tramvaja pietura pirms VEF tilta, no tramvaja izveļas stipri iereibis āfrikānis ( ko tādu redzēju pirmo reizi mūžā, neskatoties uz lielo ceļošanas praksi) Skata šokēts, zibenīgi noskanēju eksotisko pilsoni- brūna nevis melna āda, neproporcionāli maza galva un stiegrains ķermenis nepārprotami norāda uz Austrumāfrikas (Somālijas vai Eritrejas) pilsoni.

Galvā iedegās Londonas praksē iestrādātā sarkanā lampiņa un vēroju cilvēka rokas un uzvedību, bet viņs ir pārāk iereibis..Pārāk slikti ģērbts un noplucis arī priekš britu tūrista, viņš aizsteberē centra virzienā..Atliek pavadīt viņu ar skatienu un cerēt, ka visi sievietes un bērni viņa ceļā paliks sveiki.

Informācijai- Āfrika ir ļoti dažāda, sākot no salīdzinoši  labklājīgās Nigērijas, 100% katoliskās un paēdušās Ganas, no kurienes nāk priecīgākie ļaudis pasaulē , līdz Somālijai un Eritrejai , kur līdz šim brīdim valda 18. gadsimts un cilvēka dzīvība nav graša vērta. Somālijā, Sudānā un Eritrejā nav kara, nedrīkstētu tikt uzņemts neviens šīs izcelsmes migrants, jo viņu sociālā bīstamība ir milzīga- būdami formāli islamticīgie, viņi lieto narkotikas un alkoholu, ir pilnīgi neizvēlīgi seksā- tam der mājdzīvnieki, bērni un pat ievainoti citu cilšu karavīri un piedevām ir nemotivēti vardarbīgi. Par šo reģionu ir daudz labu stāstu, cerams, ka drīz publicēsim PSRS Armijas veterāna-instruktora atmiņas par Angolu un nekāda veinbergu/jembergu spieguļošana nepatraucēs.

Šī reģiona cilvēku atrašanās Eiropā nav pieļaujama tikpat kategoriski kā tīģera pastaiga saitītē pa parku, jo nav nekādu kontroles mehānismu- kas dzīvojis Somālijā, tas gatavs mirt kuru katru brīdi, pie sāpēm pieradis, bet 20 gadus cietumā uztvers kā pansiju ar 3 ēdienreizēm , kas aizdarīts ar bagātīgām devām vīriešu seksa.

Iespējams, ka ar kādu savas duļķainās apziņas kaktiņu to saprot arī varturi, bet ES naudas dēļ viņi būtu gatavi  importēt arī klaburčūskas...Situāciju pasliktina tas, ka ES nauda droši sen ir aizgājusi pa trubām, tāpēc mūsu satrapiem atliek stāvēt ar noliektu galvu un gaidīt ES tālākos rikojumus.

Bet tepat kaimiņos ir valsts, kas formāli atrodas tajā pašā ES dūksnājā, bet to apdzīvo brīvi un nepakļāvīgi ļaudis, kuri savas valsts intereses stāda stipri augstāk par visu citu.

Tā ir Polija un iepazīsiemies ar pēdējo Breitbart ziņojumu par Polijas pozīciju un politiķu citātiem:

Iekšlietu ministrs Mariušs Blaščaks , atbildot uz ES amatpersonu draudiem: "Trešās pasaules "patvēruma meklētāji" Austrumeiropai var nodarīt neizmērojami lielāku postu nekā visskarbakās sankcijas , ko varētu piemērot ES!"

Premjerministre Beata Šidlo: " Kur ej, Eiropa? Piecelies no ceļiem un atmosties no savas letarģijas vai arī Tu apraudāsi savus bērnus katru dienu!"

Rišards Čarņeckis, vadošās politiskās partija līderis- " Vienīgā pārbaudītā un drošā metode, kā pasargāt mūsu valsti no terora draudiem, ir neielaist tajā musulmaņu emigrantus! Mēs mācāmies no Eiropas kļūdām un neatvērsim savas durvis islamistiem."

Latvijas varneši šo noziegumu pret tautu ir veikuši- bez referenduma un tautas informēšanas ir pieņemts slepens pakts par migrantu uzņemšanu un izvietošanu. Kādam ilgtermiņā nāksies par to atbildēt. Un Saeimas vēlēšanās tas būs ļoti svarīgs punkts- attieksme pret musulmaņu ekonomisko migrantu uzņemšanu. Latvijas tauta ir 99% pret. Tas nozīmē, ka godīgu vēlēšanu rezultātā neviena migrantus atbalstoša partija pie varas nenonāks! Cilvēki , esiet modri! Valsts drošība un godīgas vēlēšanas ir viens un tas pats!

Mēs prasām:

Atgriezt 1922. gada vēlēšanu likumu, kas paredz arī partijām nepiederīgu deputātu izvirzīšanu

1 dienas vēlēšanas pavasarī nevis atvaļinājumu laikā

Numurētus un reģistrētus biļetenus

Elektronisko novērošanu un policijas klātbūtni iecirknī

Vēlēšanu biļetenu uzglabāšanas laiks- vismaz gads!

Ja šie punkti netiek ieviesti , tad vēlēšanu process zaudē jēgu. Pastāvēsim uz tiesibām vēlēt kā Eiropā un aizsargāsim savu valsti pret ekonomiskajiem migrantiem un viņu atbalstītājiem - liberāļiem!

Redakcija. Citāti no www.breitbart.com

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-06 07:20
pareizi! bet es ietu tālāk- reset Satversmi uz 1922. gada versiju! un denuncēt visus! Latvijas tautai kaitīgos starptautiskos līgumus, kas kopš tā laika saslēgtI Un visus slepenos paktus arī! un slēdzējus sodīt!
#2 znatoks 2017-06-06 12:54
Tā arī kreisie piedāvā..pabrauzē saitā PNL programma..Tikai latviešu tautai slikti gan ar lasītprasmi , gan saprašanu..Tiko izdzird vārdu "kreiss" , ta nakošais ir Putins)))Un tur viss ari beidzās..kamēr bauriem nebūs tukši ledusskapji, no mājas ārā neies- ja nu pa to laiku krievi iešmauc?
godīgi sakot, reizēm uzmācās šaubas par ģenētisko pilnvērtību..
#3 znatoks 2017-06-06 12:56
varbūt ne velti pusi no mums Rozebergs plānoja palaist zem naža?
#4 purvaputns 2017-06-06 13:23
ne gluži. Alfreds Rozenbergs pamatoti ieteica 50% latviešu pārvācot, jo rasses ziņā augstvērtīgi un otru pusi aizsūtīt par brigadieriem- vagariem uz Baltkrieviju un Ukrainu. Tas nav gluī tas pats ,kas palaist zem naža. Viņš zināja Latviešu nacionālās īpašības- būt uzticamiem saimniekam kā sunim un izkalpināt sev padotos. labāku vagaru grūti iedomāties.....
#5 purvaputns 2017-06-06 13:25
starp citu- man Vova Putins patīk... Bet es gan ģenētiski nēesmu Latvietis Man piedodams....
#6 zin 2017-06-06 13:28
Eiroskeptiķi pakāsa, jo neviens pie prāta esošs cilvēks par tādiem nebalsotu. Programmai 0 vērtība, tik no visa stāsies arī, visu dos par brīvu, bet aprēķini 0, loģisku pamatojumu nulle. Pasvaldības policijas likvidēšana vien jau bija aplausu vērts piedāvājums Kurš tadpa Vecrīgu visus čurātājus dzenās? Valsts policija? Kurš brauks uz kārtējo dzīvokli,kur izcelies kautiņš starp dzērajiem? Kurš nodrošinās kaut minimālu sabiedrisko kārtību, lai kaut kādi teļi pie centrāltirgus nevar ālēties? Valsts policija? Par kuru laiku tad viņi paspēs vēl darīt valsts policijas lietas?

Un znatokam - PNL būtu pirma partija, kas lūkotos austrumuvirzienā, grūti iedomāties nelojālākus latviešus par Graudiņu un Puķi
#7 purvaputns 2017-06-06 14:01
man ar prātu viss kārtībā! man nevajag jūsu ''policjas'' ne patvaldību ne parastās! nevajag man jūsu ļaunima impēriju- ES kādas ir tās valsts policijss lietas- kukulīši jāsavāc vai vecenītes jātrenkā? parazīti!
#8 zin 2017-06-06 14:11
Bet pasaulē trūkst vietas, kur dzīvot? Cik ltviešu nav pārcēlušies uz uk? Cik kreivu nav pārcēlusies uz lv? to neviens neaizliedz darīt, parceltes uz viņaprāt labāku vietu.

Unnedod dievs, lai tev pienāktu tāda situācija, kad tev to policiju savajadzēsies. Tad sapratīsi :)
Tie "parazīti" arī tenkā rajona iedzērājus, pacanus un britu čurātājus, neaizmirsti par to :)
#9 znatoks 2017-06-06 14:46
[quote name="zin"]Bet pasaulē trūkst vietas, kur dzīvot? Cik ltviešu nav pārcēlušies uz uk? Cik kreivu nav pārcēlusies uz lv? to neviens neaizliedz darīt, parceltes uz viņaprāt labāku vietu.

Cik nu dAUDZ ir to labo vietu, kur ir telpa un nav džihadistu? Eiropa vairs nav piemērota dzīvei..Krievija laba, bet drusku par skarbu..UK vairs nav diskutējama, tur, tapat kā Francijā drīz būs pilsoņkarš.
#10 purvaputns 2017-06-06 21:34
vietu ir maz. bet kaut ko jau vēl atrast var! uz ES nekādā gadījumā nebraukšu tā ir pasaules irsa! poļicaji mani nesargās! viņi sargās varturus, tos,kas viņiem aldziņas maksā! mani tikai sodīs. ienīstu! Eiropija vai nu pilsoņkarš vai kalifāts .otrais ir ļaunāks..... krievija kā iespējamā exila vieta kommt nicht in Frage- man sveša un neizprotama. bet laikam jau vajadzēs vien tepat cīnīties pret sorosītu fakingtonas marionešu kliķi....

You have no rights to post comments

Web Analytics