Šobrīd bagātā Latvijas valsts katru dienu atļaujās izmest vējā vismaz vienu miljonu eiro, kas aiziet sistēmas uzturēšanā un absolūti nekompetentos militāros iepirkumos, kurus veic cilvēki, kuru priekštati par karu veidojušies "rembo" un "Mūsdienu apokalipses" iespaidā.

Tikpat senīli prātiņi acimredzami veido arī nacionālās aizsardzības koncepciju, kas gan nav apspriesta, bet manāmi kaut kur fugurē.

Jo pieļaut, ka vecas UK bruņumašīnas demonstrantu izklīdināšanai tiek pirktas vienkārši tāpat, otkatu pēc, būtu morāli smagi un pat latvietim nepieņemami. Īsta Augstā Dziesma (Pietuka Krustiņa nevis Bībeles versijā) ir Austrijas haubiču iepirkums. Pret ko tās tiks tēmētas? Pret Malmes kalifāta džihadistu armiju, kas pēc 10 gadiem desantēsies Kurzemē? Iespējams. Tikai pret izbazūnēto ļaundari Krieviju tas gan nestradās- modernās reaktīvās zalvju artilērijas sistēmas, kuras ir Krievijas rīcībā, var noslaucīt Ādažu haubices no 100 km attāluma , pat netērējot spārnotās raķetes.

Ko mēs varam iegūt, pārstājot nejēdzīgi bruņoties?

1) Miljons dienā- tā ir cilvēcīga veselības aprūpe visai Latvijai

2) Miljons dienā- ieguldot valsts pārtikas ražošanas programmās, par šo naudu var saražot tīru vietējo pamatpārtiku  un panākt , ka valstī nav izsalkušo un rietumu junk food lietotāju.

Valsts programmās ražotā pārtika ir apmēram 3 reiz lētāka, jo nav izdevumu uz reklāmu, distribūciju un mārketingu- viens no iemesliem, kāpēc sociālismā bija zemas cenas. Pie šībrīža visaptverošās nabadzības šīs programmas reāli uzlabotu cilvēku dzīves līmeni.

Protams, ka neviena amatpersona nekad neiesaistīsies diskusijās par bruņošanās prioritātēm, jo nav jau nekādu argumentu vai kalkulāciju, kas balstītas uz reālās situācijas apzināšanos vai izpratni par moderno karu. Tāpat nav izpratnes par to , ko drīkst vai nedrīkst atļauties.

Rīgas pilsēta ar varas atbalstu un aktīvu līdzdalibu ir pārvērsta par lombardu, ātro kredītu un laimētavu metropoli, kur agonējošos veikalus un kafejnicas izspiež ātrās peļņas guvēji.

Kapēc tas ir kļuvis iespējams? Tāpēc, ka tāda ir varas turētāju filozofija. Mēc nevaram atļauties tērēt miljonu dienu armijai, bet mēs to darīsim, jo tāds ir dīls ar ASV ieroču dīleriem un trafikeriem. Mēs nevaram atļauties uzturēt Rail baltic, jo tas ir 100% nerentabls projekts, bet tas patīk transatlantiskajiem kara kungiem, tāpēc mēs to būvēsim.

No kurienes nauda, kungi? Kurš apmaksās ballīti? Nesen Latvija aizņēmās starptautiskajos tirgos treknas summas uz 30 gadiem. Kurš tās atdos? Koalīcijas padomes bērni, kuri jau tagad dzīvo un strādā ārzemēs? Vai tie, kuri dzemdē bērnus UK kroņa vajadzībām? Vai arī tie, kas nepiedzimst šobrīd, jo vecākiem žēl tos laist tādā pasaulē , kāda LV noformējusies pēdējā desmitgadē?

Ar ko norēķināsies Latvija? Ar savu infrastruktūru, kas tiks atņemta par paŗādiem. Pēc kā tas izskatīsies? Tieši tā, kā ar gāzes un elektrības tirgus "liberalizāciju", kuras rezultātā parādījās jauni parazīti un lielāki rēķini.

Atceliet nodokļus alkoholam un legalizējiet marihuānu- ja kaut 20% Latvijas iedzivotāju izietu no depresijas un reibuma un sāktu saprast, kas notiek aiz propogandas mēdiju radītā dūmu aizsega, tad šis 0,5% lielais slānītis  apvaras uzurpantu tiktu saraustīts gabalos ar kailām rokām. Mēs neatbalstām revolūcijas, bet nupat pat kalkulators rāda , ka tā dzīvot vairs nevar.

 

 

 

Komentāri  

#1 purvaputns 2017-06-12 09:15
bet es atbalstu Revolūciju! un jo te sliktāk- jo labāk- ātrāk nobriedīs revolucionārā situācija! kā teicis klassiķis.
#2 čiulis 2017-06-12 10:32
Tā ņemot, revolucionārā situācija ir nobriedusi..tikai latviesu stilā..Kā gandijs. Vini pretojas nevardarbīgi, neiet uz velēšanām, bēg, nemaksā nodokļus, izrāda riebumu pret establišmentu, netic nevienam to vārdam..nesadarbojās..Dibina alternativas paspalīdzibas struktūras, kooperatīvus. piegādā uz mājām par kešu kvalitatīvu pārtiku..Veido alternatīvu, no varas neatkarigu dzīvi..kas nav slikti..izņemot destabilizācijas momentus- ļoti grūti iedomāties, ka kāds par šo varu būtu gatavs liet asinis..Tieši pretēji, jebkuru juku gadījumā iedzīvotāji butu priecīgi izrēķināties ar valdošo mafijas klanu biedriem..
#3 purvaputns 2017-06-12 11:25
Čiuli, zelta vārdi! parakstos zem katra! tieši tā arī es cenšos dzīvot un to mācu bērniem. Ir panākumi!
#4 purvaputns 2017-06-12 11:28
es vienmēr uzsveru, ka nākošo, priekšā stāvošu bēgšanas gadījumu laikā mēs ar dēliem stāvēsim kāpās un ubeģīķeļno lūgsim bēdzējiem uzticēt mums viņu smagos čemodānus....

You have no rights to post comments

Web Analytics